Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak TIC betegsége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak TIC betegsége van (motoros és vokális egyaránt), amit kezdetben nem vettem észre. Most, hogy együtt élünk, és napokat töltünk egymással (hétvége), úgy érzem kiábrándultam belőle. Ti mit tennétek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fél éves a kapcsolatunk,de már 5 hónapja élünk együtt.A kezdetek kezdetén csak a köhögés,illetve egyre gyakoribb fura torz hang (mintha héliumos lufiba slukkolt volna) volt gyanús,amit később rángás kísért. Mostanra olyannyira elfajult a dolog,hogy mikor az ágyból tévézünk,megfájdul a fülem a folyamatos "huppogásától",és alig hallom a műsort tőle.Aztán rázendít a héliumos hangon,majd váll rángatva ugrik helyből hármat...Nem merek vele sehova elmenni,mert bár tudom,hogy nem ő tehet róla,ennek ellenére mindenki furán néz rám,és kérdezgetik,hogy milyen betegség ez...Úgy érzem teljesen kiábrándultam belőle,és nagyon idegesít...Már szinte beszélgetni sem szeretek vele a fent említett dolgok miatt.

Szerintetek én vagyok a bunkó???



#szakítás #TIC betegség
2015. okt. 27. 19:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tyűű. Na ez azért már bonyolultabb. Most csak "tegyük fel" alapon kérdezed, vagy már BIZTOS, hogy terhes vagy?
2015. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, ezzel nem válaszoltam a kérdésedre :D Csak kíváncsi vagyok..

Amúgy a babámat tuti nem vetetném el, és így azért más a kása, talán ez a helyzet segít "elfogadtatni" a párod testi hibáit.. Talán.. Szóval ebben az esetben hagynék még időt a dolognak, és később kiderül, változik e jó irányba a dolog, vagy sem..

2015. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!