Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is gond a kevés szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is gond a kevés szex?

Figyelt kérdés

A páromat nem igazán érdekli a szexualitás. Nem néz és nem olvasgat ilyen témában semmit. Havi 1-2 alkalommal elég neki a szeretkezés, de azok is rövidek (20-30 perc). Most éppen már másfél hónapja nem volt semmi. Nincsenek ötletei.

Emiatt már nekem sincs annyira kedvem kezdeményezni.

Gyerek nincs, simán lehetne heti 2-3 szex.

Ki van még ilyen helyzetben?

Én 35F, Ő 30N



2015. nov. 13. 11:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
7. vagyok: tud róla, persze, milliószor átbeszéltük már. Azért reménykedem a változásban, mert jelzi, mutatja, hogy vonzónak tart, kíván, de stresszes a munkája, nagyon sokat kell dolgoznia, és sokszor emiatt nem tudja kellően elengedni magát, hogy tettlegességig is fajuljon a dolog, hogy így foglamazzak. Januártól új munkahelye lesz, és bízom benne, hogy ott nem kell hétvégézni és folyamatosan bűntudatot éreznie amiatt, ha esetleg hajnali 2kor nem dolgozik, hanem mondjuk megnéz velem egy filmet, és ha nem így lesz, akkor talán aktívabb lesz a szexuális életünk :)
2015. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nálam is kevés a szex! A párom klímaxol, és a heti 4-5 lecsökkent heti 1-2-re. Néhanap 3 is van, de nekem az lenne a jó, ha mindennap kicsit a szexről szólna. Ha nem is a teljes szexszel fejeződne is be!

A hozzáállása rosszabb, és nehezebb sokkal rávenni, hogy dugjunk egy jót! Hőhullámok jönnek rá, és a hangulata is elmegy!

De 50 éves, én pedig 60!

Szerintem a szex nem tökéletes köztetek, akkor sem ha van!!

Kérjétek szexológus tanácsát!

Ha pedig nem szereted, és ő sem, és se kutyátok, se macskátok, lépjetek tovább!

2015. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%

Szex nélkül is lehet boldogan élni együtt!


Ha összeilletek,akkor rossz lenne ,ha vége lenne a kapcsolatotoknak!

Beszélj vele a problémádról!

A kapcsolatban fontos lenne a beszélgetés.kommunikáció,

szeretet,megértés,türelem,hűség....stb

sajnos ezek az értékek sok kapcsolatban elvesztek,

és sok a szakitás,megcsalás,válás ezekből a hibákból!

2015. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
"rövidek "??? A 30 perc elég challange, 15-20 perc után már nem olyan vicces.
2015. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Amióta gyerek van ez nálunk is gond, pedig lassan 3 éves lesz... sokszor kézzel oldom meg a dolgot, egyszer már volt egy sportos szeretőm is de az ilyen nők nem potyognak az égből akik foglalt férfival akarnak kavarni... 38/F
2015. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
A sportos, csinos csajoknak nem kell az önbizalomnövelés, nem ők vetik rá magukat a nős pasikra. Legalábbis ritka! Viszont a csinos csajoknál kevesebb az esélye a nemi betegségeknek!
2015. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
5 év után??? Én 1 évig bírtam ezt kínkeservesen.
2015. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
14: 30 perc MAXIMUM! Előjátékkal, mindennel együtt. Ahogy írtam is, a 10 perces gyors menetekkel sincs baj, sőt! Olvasd el amiket írtam... ;)
2015. nov. 16. 14:28
 19/28 anonim ***** válasza:

Hát ez rossz... nem is értem, hogy működhet valami ilyen csökkentett üzemmódban.

Én azért 1-2 dolgot még bevetnék, ha akarom ezt a kapcsolatot:

- elküldeném nőgyógyászhoz, hátha van valami probléma, ami elveszi a kedvét a szextől... nem értek hozzá, de olvastam ilyenekről, hogy valami ciszta vagy fura alakú méh :D de ezt ne vedd készpénznek, szóval nődoki

- ha ez rendben van, akkor sajnos lehet, hogy téged nem kíván eléggé, bár az már jó jel, hogy rá tudtad venni az orális szexre.


De akkor is basszus. Én is nő vagyok, de szexet soha nem utasítanék vissza a páromtól, maximum ha van valami nőgyógyászati bajom.

2015. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

13: szeretet, megértés, türelem... ezek meg vannak, illetve voltak. Sőt egy időben mindenről beszélgettünk, hiszen a kommunikáció az alap. Viszont az évek alatt kikristályosodott, hogy vannak dolgok, amik nem változnak. Tehát, vagy megpróbálok változtatni a helyzeten (erre volt számtalan törekvés), vagy magamat változtatom meg valaki másért... remélem érzékeled a különbséget.

Ami nem működik azt nem kell erőltetni. Ettől még nem utáljuk egymást.

2015. nov. 16. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!