Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után nyíltatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nyíltatok meg a párotoknak teljes mértékben?

Figyelt kérdés
Párom nagyon visszahúzódó és zárkózott ember, és bár nem vagyunk együtt jelentős ideje, de élete több pontjáról még nem mert nekem beszélni, azt mondja, hogy neki idő kell ehhez. Türelmes vagyok, de nyilvánvalóan zavar, hogy nem mer megnyílni nekem.
2015. dec. 9. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10 A hazugság, hazugság, a dolgok elhallgatása, letagadása, miután rákérdeztek, titkolózás, hazudozás. Mindegy, hogy milyen témában. Ha akkor meg merte tenni, akkor most merje felvállalni. Ha az ember hoz egy döntést, annak viselnie kell a következményeit is. Egyszóval a hazudozásra nincs mentség. Az ütés, csak pár percig fáj, de a hazugság, újra, és újra, talán életünk végéig. Nem is beszélve arról a hazugságról, amiről, ha tudnánk az igazat, más párt választanánk. A nők részéről, az effajta hazugság a jellemző. Aztán mikor kiderül, kiírják ide, hogy "rossz a férjem".

Persze az ismerkedési szakaszban, nem kell teljesen kitárulkozni, sőt akkor még méltányolható is. De aki 3-6 hónap után sem nyílik meg a párjának, az már soha nem is fog. Ezzel pedig hazugságra építi mindkettejük, és a gyerekeik jövőjét. Ami csak rosszul sülhet el.

Ezt a válások száma is bizonyítja.

2015. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!