Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hisztizem vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hisztizem vagy tényleg van okom rosszul érezni magam, mert a barátomra más lány főz?

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakunk, a párom szerint csak enni akarnak és barátok, de nekem bántja az egóm, mivel én erősen próbálkozok a főzéssel, de félek tőle. Szóval inkább féltékeny vagyok, csak maga a szituáció, hogy mindig akkor történik, mikor nem vagyok, és együtt készítik, együtt eszik, csak kihozza ezt belőlem. Ha szerintetek is csak hisztizem, írjátok meg nyugodtan, de légyszí, adjatok tippeket, hogyan lépjek ezen túl!

20/L



2015. dec. 12. 22:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Valamennyire sikerült megbeszélni párommal a helyzetet, sőt a másik lánnyal is.

Utolsó választ írónak üzenem, ha látja, hogy ismerem jól a lányt, és ettől még cikibb, bonyolultabb és most szörnyű is a helyzet köztünk. Szobatársam.

2016. jan. 8. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!