Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok borulva hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok borulva hogy ilyen "ajándékot" kaptam tőle karácsonyra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik hogy 5 év után kaptam egy gyerekeknek való játékfigurát. Továbbá megkaptam azt a csokit amit ő kapott ajándékba de nem szereti. És a "fő" ajándékom 2 jegy az ő kedvenc zenekarának a koncertjére amit én nem is szeretek. Csak én fújom ezt fel? Nem jogos hogy rosszul esik? Nem szóltam csak csendben tudomásul vettem hogy ennyire "figyelmes" volt. Szerintetek? Ti hogy reagáltatok volna?
2015. dec. 26. 01:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%
4es vagyok: Ezt bírom,amikor a naivságot összekeverik a szerelemmel.....
2015. dec. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem is elég önző, hogy csak azt vette figyelembe, amit csak ő szeret. Mondjuk 5 év után igazán megerőltethette volna magát és vehetett volna értelmesebb dolgot egy játékfiguránál. Látszik a nemtörődömség. :S Te mit ajándékoztál neki?
2015. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
32%
Te mit adtal neki?
2015. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Én egy kozmetikai csomagot a kedvenc márkájából. Olyan pulcsit amilyen típust imád és már rongyosra hordta ami volt neki gondoltam meglepem egy újjal. És a szilveszteri kiruccanást én fizetem teljesen. De nem akarok anyagiakkal jönni. Mindent felesben szoktunk amúgy fizetni. Nem is az anyagi hanem ez a nem törődömség önzőség.
2015. dec. 26. 02:16
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Te szívedet, lelkedet beleadtad és gondosan, figyelmesen választottad ki az ajándékait. Ő pedig berohant a boltba, lekapta az első útjába eső plüsst, leporolta a neki szánt csokoládét és önmagát lepte meg a koncertjeggyel. Hmmm...éretlen pasira vall.
2015. dec. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%

Mi az egész ajándékozási f****ságot nem tartjuk egymás közt. Hülyeség. Minek?Nem erről kéne szólnia az ünnepnek. Mindegy. Épp elég hogy a családjában ez divat, szóval ott megtartják.


Egyébként én örültem volna. A játékot kitenném a könyvespolcunkra, a csokit megenném. A koncertre pedig természetesen elkísérném.

Tudod a koncertjegyek : 2 db arra volt, hogy szeretné ha elkísérnéd. Ezzel mi a bajod? Veled akar menni egy koncertre!!!


Vagy te is egy elcsépelt fantáziátlan Karácsonyi lánykérésre számítottál gyűrűvel? Vagy Hawai luxusútra? Mit akartál? Egyáltalán miért elvárás az ajándék? Miért nem elég ha csak együtt vagytok finomakat esztek, összebújva filmeket néztek...ilyesmi.


Te fújod fel, de amolyan hülye p3,14csa módon.

2015. dec. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ha SEMMIT nem adott volna jobb lett volna. Meg is mondom neki hogy nem kell ajándék. Lepje meg magát nyugodtan amiket meg ő kap nyugodtan tartsa meg nem kell nekem adnia.
2015. dec. 26. 03:37
 18/39 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor érthető,hogy bánt a dolog.5 év alatt azért ismerhetne jobban is,mert ha 1 év után tenné,hagyján.


22/N

2015. dec. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
90%

Gáz. Én is voltam sokszor úgy, hogy inkább semmit ne kaptam volna.... olyasmi, mint amikor szex helyett magával kezd játszani.

Abban se lehet valami nagy múvész.

2015. dec. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 omba ***** válasza:

Régebben is ilyen volt?

5 év alatt azért már rájöhetett volna, hogy a játékfigura nem az eseted.

Ajándékként odaadni egy olyan csokit, amit ajándékba kapott az taplóság.

Én a kezedbe nyomtam volna, csak úgy.

És hogy bírjátok 5 éve, ha a zenében is ennyire eltértek?

Nekem ez nem menne főképp.

2015. dec. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!