Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok borulva hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok borulva hogy ilyen "ajándékot" kaptam tőle karácsonyra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik hogy 5 év után kaptam egy gyerekeknek való játékfigurát. Továbbá megkaptam azt a csokit amit ő kapott ajándékba de nem szereti. És a "fő" ajándékom 2 jegy az ő kedvenc zenekarának a koncertjére amit én nem is szeretek. Csak én fújom ezt fel? Nem jogos hogy rosszul esik? Nem szóltam csak csendben tudomásul vettem hogy ennyire "figyelmes" volt. Szerintetek? Ti hogy reagáltatok volna?
2015. dec. 26. 01:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Én értelek kérdező. És nem érzem úgy, hogy te fújnád fel. Itt nem arról van szó, hogy "jajj nem kaptam meg az arany rolex órát,pedig én azt akartam".....hanem egészen egyszerűen arról, hogy a párod abszolút figyelmen kívül hagyta, hogy TE mit szeretnél, hogy egyáltalán NEKED vegyen valamit..mindegy mit, de azt NEKED...és nem magának. Aranyos, hogy odaadta a csokiját, amit kapott...na de pont azt, amit ő nem szeret?? Hát ez milyen szánalmas már? Aranyos, hogy legalább valamit...egy játékfigurát vett...na de felnőtt embernek, aki speckó nem gyűjtő vagy valami ami miatt, ez pont jó lett volna neki. Aranyos, hogy koncertre vinne még pluszban...na de pont arra, amiről tudja, hogy nem szereti?? Na ne már.... Ez így nekem arról árulkodik, hogy nagyjából pont telibe szarta, az egész ajándékozást...pont a lényeget...hogy a másikra gondoljunk, arra akit szeretünk...és ezért olyan apró vagy nagy, tökmindegy ajándékokat adjunk neki, aminek Ő örülne! Nem mi........ Szerintem ez 2 dologból történhetett... Az egyik: hogy gyerek még. És önző. Azt gondolja, hogy mindegy, adtam valamit...és ez a lényeg. A másik: hogy fogalma sincs arról, hogy mit szeretsz és mit nem.
2015. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Szerintem is figyelmetlenségre vall, én is elszomorodnék ilyen ajándékoktól. Viszont szerintem rosszul tetted, hogy nem beszélted meg vele. Így most eezen idegesíted magad, ahelyett, hogy toszta fejjel odaálltál volna elé, hogy "nem tetszettek az ajándékaid, beszéljük meg a dolgot".
2015. dec. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a szeretetnyelve, ha ennyire fontos az ajándékozás és ennyire nem ért hozzá, akkor meg kell rá tanítanod. Sajnos van, aki sosem tanult meg ajándékozni és akármennyire is úgy érzed, hogy ez alap dolog lenne, nem mindenkinek az. Ettől még szerethet nagyon. Csak béna ebben. Semmi beleérzése és kreativitása. Ez egy elcseszett ajándékozás volt, valószínűleg nagyon nehezére esett még ennyi ötletet is kisajtolnia magából. Volt ilyen pasim. Meg fogja tanulni.
2015. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Beszéljetek róla, semmi esetre se volt kedves/korrekt tőle
2015. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
13%

Anyagias vagy!

Gondolt Rád a játékfigurával, lehet utalt rá, hogy már jöhetne a gyerek!!!

A csoki, bármi amiről lemond a tied, nem másé!

Jegyek, elhívott egy koncertre, egyébként is mennétek nem?, programot csinál veled, sok nő panaszkodik, hogy feszt otthon vannak. Ne azon akadj fel, hogy ezt kaptad, ha tényleg nem szereted s nem is nézed el ezt, akkor nem illetek össze, Ő is elnéz neked dolgokat, vagy nem...Ez a kompromisszum. Ha belefér csináld, ha nem, hagyd el.Ne akard megváltoztatni.

2015. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

sz@rik rád, mégis vele vagy már 5 éve.


Erre most mit mondjak? Megérdemled!

2015. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Kicsi az empátiája, gondolom ez a kapcsolatban nem csak az ajándékozás terén nyilvánul meg, ezeket kellene átbeszélni őszintén, hátha nagyobb rálátása lesz a dolgokra. Ha nem beszélitek át, csak beletörődsz, akkor ez hosszú távon nem fog jóra vezetni. Ne akkor kapj észbe, ha majd elmentek nyaralni a gyerekekkel és 5 percre nem lesz képes besegíteni, mert neki a nyaralás jár. Kb ilyennek képzelem a leírásod alapján, de ez csak fantázia a részemről, abban viszont biztos vagyok, hogy nem csak az a
2015. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
92%
nem csak az ajándékozásban nyilvánul meg az empátiás készség hiánya.
2015. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?

tényleg elég bunkó volt tőle..

én biztos megmondanám neki, hogy ez azért 5év után elég ciki volt tőle.

2015. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Hangosan röhögök, én a helyedben hagynám ezt a fiút/lányt.
2015. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!