Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok borulva hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok borulva hogy ilyen "ajándékot" kaptam tőle karácsonyra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik hogy 5 év után kaptam egy gyerekeknek való játékfigurát. Továbbá megkaptam azt a csokit amit ő kapott ajándékba de nem szereti. És a "fő" ajándékom 2 jegy az ő kedvenc zenekarának a koncertjére amit én nem is szeretek. Csak én fújom ezt fel? Nem jogos hogy rosszul esik? Nem szóltam csak csendben tudomásul vettem hogy ennyire "figyelmes" volt. Szerintetek? Ti hogy reagáltatok volna?
2015. dec. 26. 01:31
1 2 3 4
 31/39 Sansa LannisterStark ***** válasza:

Az én párom évekig ugyanezt csinálta szülinapomkor és karácsonykor. Csak lekapott valami abszolút nem nekem való dolgot a polcról, azt is késve adta oda, csak úgy elém dobta minden kedves szó nélkül. Olyan ruhát pl ami egy nálam 2x nagyobb lányra való és sosem hordanám mert estélyi, estélyekre meg nem visz el. Én közben személyes ajándékokat vettem neki amiket imád, hosszú hétvégékre vittem stb. A szülinapjaim eddig mindig rosszak voltak vele, de az utóbbi 2 karácsony már nagyon jó.

Az ő szülinapján most ugyanazt fogja kapni amit én, egy ajándékot de azon kívül semmi figyelmet. Majd meglátjuk milyen érzés lesz neki. Ennyi együtt töltött év után illenék figyelni.

2015. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Amit kaptál, az a sértő "ajándék" kategória. Jogosan vagy kiborulva.


Hogy mit kezdesz a helyzettel (szólsz-e, balhézol-e, megbeszélitek, stb.) az már rajtad múlik, nincs egyértelmű megoldás.

2015. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Éretlen, sóher fazon a partnered. Az egyik ismerősöm is együtt járt egy ilyen emberrel, kb ugyanilyen lehet, mint akit leírsz. Ráadásul neki a testedzés volt a szent, a lány kb. második helyen állt mindig. Majdnem 10 évig együtt volt a sráccal, mivel tapasztalatlan volt még, első kapcsolat...nem is lett se eljegyzés, se komolyabb ajándék semmikor, alig mentek valahova, sőt nagyon sehova se. Ki is vágta a srácot, mert megunta, és jó férjet választott, aki törődik vele, fordít rá.
2015. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Sansa LannisterStark ***** válasza:
76%
Azt a csokit odaadhatta volna spontán is, de így hogy karácsonyra adta, egyértelművé tette hogy nem nagyon érsz meg neki különösebb fáradságot. Nem a pénzről van itt szó, hanem arról hogy még annyi sem tellett tőle hogy elgondolkodjon rajta, mit adjon neked. A helyedben megmondanám neki, hogy ez mennyire fájt és közölném vele hogy hasonló kedvességekre számítson tőled jövőre.
2015. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Lol :D Hát szerintem ez vagy azt jelenti, hogy nem ismer eléggé, vagy nem érdekli, mit szeretsz :D
2015. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Tseppkoe ***** válasza:

Megkérdezted tőle, hogy miért pont ezeket adta?

Ne higgy annak hsz-nak, aki azt vetíti neked, hogy "nyilván az élet más területén is bukó"...

Ezt csak te tudhatod!

2020. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Tseppkoe ***** válasza:

Kedves Kérdező!

#23. és újra #23.!!

Alszol rá egyet, és megint a #23. ... !

Meg még a #3 + #2. ... .

Akarsz-e fejlődni, vagy csak jó együtt szörnyülködni az itteni negatívokkal...?

Együtt vagytok még?

Sikerült föllazulni?

2020. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2020. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már együtt. Viszont érdekes, hogy az 5 évvel ezelőtti karácsonyt leszámítva utána normálisabb ajándékokat adott de nyílván nem az ajándék a lényeg. Amúgy az egész kapcsolat nagyon rossz volt. Szóval nem vagyunk már együtt. Azóta egy sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb kapcsolatban élek.
2021. jan. 11. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!