Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom épp most hajtott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom épp most hajtott el durván tőlem, jogosan akadtam ki? ) :Fontos

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy barátomnak még előttem volt/van egy lány barátja, akivel elmondása szerint nagyon 'szoros' kapcsolatban voltak. Ő a szomszéd országba költözött és közösségi oldalon tartották a kapcsolatot. Eleinte nem volt bajom vele, még arra se szóltam,mikor jött a városba a lány és elmentek beülni valahová. Akkor telt meg a pohár nálam, mikor megláttam egy beszélgetésüket. Főleg a csaj részéről ilyen nyálas dumák, minden mondatban 1-1 puszi, 'drága' meg 'oh de sajnálom' stb... komolyan én nem írtam ennyire nyálasan neki...

Volt 2-3 ilyen alkalom, és én akaratom ellenére nagyon kiakadtam ezen. Tudattam is vele,hogy rettentően zavar, és nem is az,hogy beszélgetnek, hanem maga a stílus. Kezdtem azt hinni, hogy az a lány is van ilyen fontos,mint én, a barátnője akivel elmondása szerint leakarja élni az életét.

Ekkor ígérte meg, többször is, hogy próbál megérteni, és, hogy ha nekem ez ennyire rossz, tiszteletben tartja és többet nem fog írni neki. Elmondta többször is, ezzel hitegetett.


Aztán ma meg láttam, hogy csakugyan írt neki ő(a barátom) hiába ígérte meg,hogy nem fog.

Köszöntötte az ünnepek előtt és érdeklődött felőle, persze utána oldalakat meséltek egymásnak, így puszi, úgy drága.

Nagyon szíven ütött,nem tudom megmagyarázni azt az érzést amit éreztem. Elöntött a düh, a méreg, a szomorúság. Inkább az fájt, hogy hazudott...talán ha nem ígéri meg, nem fájt volna ennyire :(

Lefeküdtem az ágyra, nem akartam senkihez se szólni, próbáltam lehiggadni. Ekkor ő idegesen,csapkodva elhajtott.

Nagyon hülye vagyok?:( Mit gondoltok?


2015. dec. 30. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Értem, szóval egy lepontozós kérdés. Hát, remélem elélveztél rá.
2015. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nálunk volt egy nagyon hasonló story (mondjuk puszizás az konkrétan nem volt a levélben), csak nekem a barátnőm nem duzzogott, hanem durván behisztizett.

Szóval én elhiszem hogy csalódtál benne, most már én megértem egyébként ezt, hogy ez tényleg ennyire bánt téged, de azért túlzásba ne vidd a féltékenységet.

Lányok között valóban jellemző lehet ez a fúrkálódás, és lehet hogy ezzel a csaj csak téged akar bosszantani, vagy kifúrni valahogy.

Az ilyen fiú-lány barátságba amúgy én sem igazán hiszek, mert általában valaki (vagy mindkét fél) egy picit mindig többet képzel és szeretne ebbe a kapcsolatba, úgy meg már nem működik

2015. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hasonló story volt nálam is. Ismertem egy csajt akivel barátságba keveredtünk. Semmi több. A barátnőm egyszer belépett a Facebookomba és elolvasta a levelezést. Ő is hasonlón akadt ki. Hogy a csaj miért úgy köszön el hogy puszi stb. Az ég világon semmi nincs ebben szerintem és iszonyatosan bántó hogy egy kanos kutya szintjére degradálja le a pasit. Melléd fekszik le, téged szeret, te meg hazugságra kényszeríted majd számonkérés hogy miért beszél még vele. Miért? Mert emberből van és nem akarja elveszíteni a barátját. És igen primitív gondolkodásra és nulla empátiára vall ha erre kényszeríted. Ezzel megrontod a kapcsolatot és vége lesz.
2015. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Annyiban megértelek, hogy helytelen,hogy nem tartotta be az ígéretét, az gáz.

De amúgy neked annyi a bajod, hogy a lány stílusa "nyálas" - de hát miért nem mindegy?

Láthatóan nincs semmi tartalma annak a kapcsolat tartásnak.

Azért tudsz róla, mert a barátod megmutatta a beszélgetést.

2015. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Jól tetted.Itt úgy veszem ki az írásodból hogy nem is annyira a féltékenység miatt mentetek szét(jó persze az is) hanem amiatt hogy hazudott.Én teljesen megértem.Egyszerűen nem tudom elviselni ha valaki a két szemembe hazudik.Ez egy aljas dolog.
2016. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem tudom elviselni ha valaki a két szemembe hazudik.Ez egy aljas dolog."


Persze kikényszeríteni egy hazugságot, majd megsértődni rajta jobb dolog. :-)

2016. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!