Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentsem a házasságot vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentsem a házasságot vagy ne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.

A feleségemmel 2 éve vagyunk házasok és a házasság előtt 3 évig voltunk együtt. Mindig teljesen biztos voltam a kapcsolatunkban egészen idáig.

Nem régiben elkezdett furán viselkedni. Kiöltözik apró-cseprő alkalmakra (amit egyáltalán nem bánok), gyanús telefonbeszélgetéseket folytat és hasonlók. Emellett nem igazán figyel rám és elutasítja a közeledésemet. Arra gyanakszom megcsal.

1 hónappal ezelőtt összetalálkoztam egy régi ismerősömmel, akibe régen szerelmes voltam. Elkezdtünk beszélgetni és azóta mindennap üzengetünk és beszélgetünk. Rájöttem, hogy érzéseim nem tűntek el iránta, de ezúttal úgy néz ki ő is érdeklődik irántam.

Továbbra is szeretem a felségemet, de kezd felőrölni a gondolat, hogy lehet megcsal.

Szerintetek érdemes menteni a kapcsolatot?



2016. jan. 1. 02:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

1. Most lehet én vagyok a nagyon szőke, de MI VAN? Az eleje nagyon nem tiszta.... :D


2. Vannak emberek, akik minden jött-mentbe beleszeretnek, meg vannak, akik csak egyet tudnak igazán. Sajnálom, h neked még ilyenben nem volt részed (mert, akkor valószínűleg te is kapálóznál érte), azért remélem még megtapasztalod. ;)

2016. jan. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A bulvár média hülyeségeit hagyjuk.


" még az is lehet, hogy nekiállt sportolni"

Mecsoda bűn!

OMG. Minden konditerembe járó nő biztos csalja a férjét :D

2016. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Imádom a hisztis csajokat. puszi. :-)
2016. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!