Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentsem a házasságot vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentsem a házasságot vagy ne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.

A feleségemmel 2 éve vagyunk házasok és a házasság előtt 3 évig voltunk együtt. Mindig teljesen biztos voltam a kapcsolatunkban egészen idáig.

Nem régiben elkezdett furán viselkedni. Kiöltözik apró-cseprő alkalmakra (amit egyáltalán nem bánok), gyanús telefonbeszélgetéseket folytat és hasonlók. Emellett nem igazán figyel rám és elutasítja a közeledésemet. Arra gyanakszom megcsal.

1 hónappal ezelőtt összetalálkoztam egy régi ismerősömmel, akibe régen szerelmes voltam. Elkezdtünk beszélgetni és azóta mindennap üzengetünk és beszélgetünk. Rájöttem, hogy érzéseim nem tűntek el iránta, de ezúttal úgy néz ki ő is érdeklődik irántam.

Továbbra is szeretem a felségemet, de kezd felőrölni a gondolat, hogy lehet megcsal.

Szerintetek érdemes menteni a kapcsolatot?



2016. jan. 1. 02:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

10-es, nem jól érted.

Én ezt olvastam a kérdésben:

"Nem régiben elkezdett furán viselkedni. Kiöltözik apró-cseprő alkalmakra (amit egyáltalán nem bánok), gyanús telefonbeszélgetéseket folytat és hasonlók. Emellett nem igazán figyel rám és elutasítja a közeledésemet."


Te mit?

2016. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha ennyire megváltozik egy nő viselkedése, ott valaki van a láthatáron, nem hiszem, hogy futó kaland, azt még talán be lehet vallani, ez valami komolyabb lehet.

Neki és Neked is van más, ráadásul részedről se csak alkalmi partner. Szereted a feleséged, lehet ő is Téged, de egyikőtök se szerelmes, azt máshol keresitek,unjátok egymást.N

2016. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%

#11: De, olvastam, de mi az a "nem régiben". Ugyanis "nem régiben" kezdett el a kérdező is érdeklődni egy ismerőse után, és leginkább az szokott féltékenykedni, akinek magának is vaj van a füle mögött. Merthogy a feleség csalja-e a férjét az nem biztos, de hogy a kérdező azon gondolkodik, hogy ő megcsalja-e a feleségét, az biztos.

Tehát lehet, csak azért gyanakszik, és lát bele dolgokat, mert neki alakul egy kapcsolata.

2016. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Furán viselkedik, kiöltözik, és nem akar beszélgetni a férjével.

Ha mindent elolvasol, összeraksz, akkor elég egyértelmű. Természetesen fegyvert is hiába tartana a férj a fejéhez, akkor is tagadná. A férj bizalmát már eljátszotta, innen nincs vissza út. Főleg, hogy a férjnek is alakul valami.

Mindegy melyik volt előbb, a nő 100%, hogy tilosban jár. Most már csak az a kérdés, hogy elég naiv-e a férj, hogy megtartsa.

Persze ő többet tud, mint mi.

2016. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%
Néha "trampli" módjára öltözködtem, és az egyik kolléganőm leszólta a ruhámat és valahogy tudtam, h igaza van. Most már én is csinosabban járok, nem egy férfi kedvéért, hanem csak a nők jól akarnak kinézni. Fura beszélgetéseket is folytatok, általában barátnőkkel, testvérrel, amit a párom nem hallhat, mert nem rá tartozik. Néha én is elutasítom a közeledését, ha fáradt vok, elég kemény munkám van. Ettől függetlenül odavagyok érte, és nem csaltam meg. Amúgy ezért biztos lepontoznak, de ha szerinted tényleg megcsal, te meg nagyon nem bírsz magaddal, akár megpróbálhatjátok nyitott kapcsolatban. Van akiknél ez működik... :D
2016. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontozlak le, szeretem az értelmes vitákat. Tisztellek, becsüllek, hogy az itt megszokott acsarkodás helyett ésszel, érvelsz.

Ahogy vesszük, még igazat is adok neked. És ez egy nagyon jó védőbeszéd volt. :-)

DE! :-)

Vegyük úgy, hogy ez a Te történeted, és megtörtént. Csak hogy könnyebben vitatkozzak. :-) Persze ettől még simán elhiszem, hogy tényleg megtörtént.

Ha mindezek után, amit leírtál, a férjed beszélni akar veled, és megkérdezi, hogy mi történt, akkor eltereled a témát, vagy elmondod neki? Eltitkolnád, hogy azért van, mert beszóltak? Vagy hagynád, hogy azt gondolja, hogy megcsalod?

Lehet, hogy nem rá tartozik, de akkor sem lennél annyira titokzatos, mintha a szeretőddel beszélnél.

Néha elutasítod a közeledését. A kérdésben nem néha van, és nem is figyel rá a felesége.

Arról nem is beszélve, hogy a te férjedben fel sem merül a kétely, mert nincs oka kételkedni benned, miközben azt is tudja, hogy megbízhat benned. Azért, mert a viselkedésed összességében azt jelzi, és a kisugárzásod is, hogy hűséges vagy, és szereted. A megcsalás gyanúja (jelen esetben) akkor merül fel, amikor a másik fél viselkedése, megnyilvánulásai, reakciói erre engednek következtetni. Szerintem ez is egy hosszú lánc, ahol minden szemnek stimmelnie kell. Ha csak a férfi önbizalmával lenne a baj, akkor már a kapcsolat elején féltékeny lett volna.

Te/más hogy látod?

2016. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

1. Nem titkolnám el, de vannak nálam büszkébb nők is :D

2. Néha valakit csak féltékennyé akarunk tenni, mert pl. nem foglalkozik velünk. (Mi csak a kérdező történetét ismerjük, a feleségé biztos máshogy hangzik :D)

3. Óóóóóó.... dehogynem. Nekünk otthon annyi szégyellnivalónk van :D, a barátnőmnek meg pláne. Mindig valami más pasi tetszik neki, ha a barátom meghallaná miket beszél nekem, azt hinné én is "olyan" vagyok :D

4. Még csak barát, nincs oka kételkedni bennem, ettől függetlenül rohadtul féltékeny (valamiért azt hiszi, hogy mindenki engem akar :D, pedig nem is. )

5. Én úgy látom, h a kérdező okot keres, hogy a régi szerelmével lehessen. :D


Amúgy magammal is egy kicsit vitatkozok, a leírtak alapján tényleg minden jel arra utal, hogy a csajszi félrelép, de mi csak az egyik felet „hallgattuk” meg eddig.... ;)

2016. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a büszkeségnek nem szabadna butasággal társulni. Ezen nincs mit titkolni, főleg a párotok előtt. Vagy ha ezt eltitkolja, akkor mást is, úgy viszont nem őszinte, és értelmetlen a kapcsolat.

2. Ez inkább jó tanács. Soha ne tegyetek egy férfit féltékennyé! Csak fordítva sülhet el. Leszámítva a legendákat. A férfiak nem nők, nem fognak küzdeni senkiért. Ha megérzik, hogy más is "képben" lehet, akkor "önszántukból" átadják neki a csajt. "Ha menni akar, akkor menjen. Még segítenek is neki." Ha a felesége, direkt teszi féltékennyé, akkor ne csodálkozzon, ha egyedül marad. Hazárdjátékba kezdett, amiből csak vesztesen kerülhet ki.

3. 4. Jó eséllyel meg is hallotta, és tudja, hogy titkolózol előtte. Ennek a miértje nem fontos. Nem érzi, hogy csak őt szereted, ezért féltékeny. Olvasd el a 2. pontot.

5. Ezzel nem tudok számolni, mert abból indulok ki, hogy őszinte volt, és az igazat írta. De ha igazad van, akkor önmagának is hazudik. Igaz én ilyent csak nőknél tapasztaltam. Ebben az esetben viszont értelmezhetetlen számomra a kérdés.

Akkor is kiváncsi lennél a másik fél nézőpontjára, ha nő lenne a kérdező?

2016. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nah.. igen, ez nekem is eszembe jutott; ha nő lenne a kérdező, azt válaszoltam volna neki," öl×je meg álmában", te meg valószínűleg akkor is férfit védted volna, mert a férfiak szerint a nők a gonoszak, a nők szerint meg a férfiak. :D Lehet ettől szép egy kapcsolat. Egyébként nálam már sült el jól a féltékennyé tétel. :D és van az a férfi, amelyik harcol a szeretett nőért. A férjtől még annyit kérdeznék, hogy a sok válaszoló segített-e neki a döntésben?... és ha igen, akkor mire jutott?
2016. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, de mentegetőznék egy kicsit, ha engeded. Sok kérdés volt, amit elolvastam, és elhatároztam, hogy megmondom a csajnak a "tutit", hogy miért ő a hibás, már tudtam a választ is. Majd megnyitottam a kérdést, és a legjobb, ami eszembe jutott, az az volt, hogy dobja ki azt a tróg--rt.

De, hát hogy is érhetnének egyet, ha mindegyik mást akar. A férfi a nőt, a nő a férfit. :-)

Engem csak a femináciktól ráz a hideg, amúgy imádom a nőket. Nem vagyok régimódi úriember, csak "régimódi". :-)

Örülök, hogy jól sült el, de azért ne kísértsd sokat az ördögöt. :-) Tartok tőle, hogy csak azért harcol érte, mert fél, hogy magányos marad. De nem akarlak lelombozni, biztos hogy vannak kivételek ezen a téren is.

Egyetértek, Kérdező, mi jól elvitáztunk itt a te életedről, de jó lenne hallani téged is.

Könnyen tettük, mert beledumálni, "jó tanácsokat", osztogatni könnyű, de tudjuk, hogy átélni, és dönteni nagyon nehéz.

2016. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!