Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdnétek le életetek során, ha nem kellene tartanotok lebukástól, betegségtől? A párkapcsolatban élők vágyaira is kíváncsi lennék, mert a férfi ösztön nem változik a házasságtól.

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak férfiak válaszoljanak. Köszönöm.

#férfiösztön
2016. jan. 3. 21:42
 41/97 anonim ***** válasza:
42%

Hát, nem tudom... a szebbekkel mindenképp.

Aztán meg - ha még mindig lesz khmm... kedvem -, akkor a csunyábbakkal is.

:)

2016. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 Titusztitusz ***** válasza:
47%
Hát...Ha csak annyin múlna a dolog, én bizony szívesen lefeküdnék A VILÁG ÖSSZES NŐJÉVEL 15 és 80 év között...De persze csak azokkal, akik jól néznek ki...
2016. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
47%

Előző

Te legalább őszinte voltál. Gyanítom, hogy ennek ellenére jól lepontoztak. :)) Ilyen a világ.

Egyébként én is valahogy úgy vagyok vele, mint te. :-D

2016. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 Titusztitusz ***** válasza:
42%
Hát...Amennyiben "előzőként" rám gondoltál, látod, nem pontoztak le...Igaz, ezen a dolgon még énis csodálkozom, mivel már megszoktam azt, hogy bármit írok erre a portálra, a legtöbb esetben kapásbol lepontoznak...De akkor ezek szerint néha akadnak üdítő kivételek is...
2016. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 A kérdező kommentje:

Megígértem, hogy felpontozok mindenkit, mert a véleményetekre vagyok kíváncsi, bármi is az.

Az érdekelt volna, hogy mennyire ösztön a férfiaknál minden nő megszerzése.

2016. febr. 13. 15:47
 46/97 Titusztitusz ***** válasza:
69%
Normális esetben ez alapvető ösztönnek kell hogy legyen egy férfi esetében...Pont úgy, mint ahogy a nőknél az "anyai ösztönnek"...A természet arra alkotta eredetileg a két nemet, hogy két különböző stratégia segítségével szolgálják a KÖZÖS FAJ fenntartását...Férfiak esetében a "mag terjesztése-szórása" a fő indok a létükre, és a fő feladatuk,a nőknek pedig az UTÓD GONDOZÁSA-TÁPLÁLÁSA-VÉDELMEZÉSE...Nincs ezen semmi szégyelnivaló dolog szerintem, viszont a társadalmi-párkapcsolati elvárások azért korlátok közzé szokták szorítani a hagyományos férfiösztönt, és ez szintén így van jól valahol...
2016. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 A kérdező kommentje:
Ezeket azt ösztönöket egy párkapcsolatban mennyire kell hangoztatni, megmutatni, megtanítani a másiknak?
2016. febr. 15. 07:53
 48/97 Titusztitusz ***** válasza:
64%
Szerintem nyugodtan el lehet mondani a párunknak, meghát normális nőnek amúgy se kell ilyesmit elmondani, mivel tudni szokta magátol is...Pl. az én nejem PONT AZÉRT szeret és rajong értem feltételek nélkül többek között, mivel sose rejtettem véka alá azt, hogy bizony ha csak annyin múlna, én bizony megizélnék minden jobb kinézetü nőcit...Éshát úgy van vele, hogy egy FÉRFI ugyan miként is lehetne másabb mentalitásu??? Megha nem ilyen hozzáállásu lenne egy férfi, akkor az már nem "férfi" volna, hanem csak valami elkorcsosult nő, férfiszerszámmal... Az persze már más téma, hogy azért azt már nem nézné jó szemmel, ha ezeket az elveket át is ültetném a gyakorlatba...Merthát azért egy asszonynak is megvannak ugye a maga női jogai, ami leegyszerűsítve úgy szól, hogy "azért megy férjhez egy nő, hogy a férje lehetőség szerint csakis az övé legyen"...Dehát mint arra utaltam korábbi hsz-ekben is, ez is teljesen normális és logikus óhaj, úgyhogy ezzel az elvvel sincs semmi gond...
2016. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 A kérdező kommentje:
Az önmegtartózató férfiak kompenzálják-e valamivel, az önmegzartóztatást. Van-e rá szükség?
2016. febr. 22. 22:36
 50/97 anonim ***** válasza:
Kompenzálás? Ha valakitől elveszünk valamit, akkor adni is kell helyette, hogy az egyensúly fennmaradjon. Engem az alkohol kárpótolt a szexhiányért, és gondolom, sok más férfi is folytat önpusztító életmódot ugyanezért. Talán ezért élünk rövidebb ideig. Természetesen vannak olyanok is, akik valamilyen kreatív hobbival, nívós szórakozással, vallásos hittel, jótékonykodással vigasztalják magukat. Ezerféle módja lehet, és ha már szóba került, engem is érdekelne mások " megoldása " .
2016. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!