Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdnétek le életetek során, ha nem kellene tartanotok lebukástól, betegségtől? A párkapcsolatban élők vágyaira is kíváncsi lennék, mert a férfi ösztön nem változik a házasságtól.

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak férfiak válaszoljanak. Köszönöm.

#férfiösztön
2016. jan. 3. 21:42
 81/97 anonim ***** válasza:
90%

Sokkal, és meg is teszem.


Szeretnék még reagálni az előző hozzászólásokra is. Kit nevez Titusz rendkívüli férfinek? Én valóban rendkívüli férfi vagyok, mégsem illek a skatulyáiba.

Megállapodhatunk, hogy rendkívüli férfi az, aki 22 évesen házasodik, aztán élete végéig beéri egy nővel. Ez egy értelmes definíció, csak éppen az így keletkezett fogalom nem releváns, nem használható semmire.

Aztán vannak emberek, kiknek nevét az egész világ ismeri, ők is rendkívüli férfiak: az Orosz államfő, Bin Laden, Leonardo Di Caprió , Bill Gates, Soros György, Mick Jagger , Nemes Jeles László - de az ilyen férfiakra éppenséggel hogy mindig is jellemző volt a promiszkuitás, akkor is, ha tartós kapcsolatban éltek.( Mondjuk az utolsó név kivétel: ránézésre látszik, hogy kettőig sem tud számolni, és egészséges nőknek nem csecsemőre van szüksége. Meglepne, ha lett volna már dolga nővel. Fiúkkal inkább, de az teljesen más problémakör. )


A szakirodalmat pedig nyugodtan tanulmányozd Kedves Kérdező. A történelem százezernyi tudósának megfigyelései, vizsgálódásai, kísérletei összegződnek bennük. Nem tudunk ott lenni mindenütt, szükségünk van más emberek tapasztalataira, tudására . Nekem imponál a kíváncsiságod, az intelligenciád , a stílusod. Ha gondolod, írj privit, szívesen folytatnám még veled!

2016. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 Titusztitusz ***** válasza:
100%
"Rendkívüli férfinek" Titusztitusz az olyan palikat szokta nevezni, akiknek még a puszta látványára is(!!) nedvesedni szoktak a hölgyek...ENNYI csak a kritérium szerinte...(Szóval NEM ilyen "mai közvélekedés" szerinti ürgékre gondolt...Miszerint "pénz,kocsi, befolyás, valakiség", meg hasonlók...)
2016. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:

Titusztitusz pontosan megválaszolta.A rendkívüli férfi minden nőnek más, és semmiképpen nem azok, akiket felsoroltál.

Nem szoktam priviben beszélgetni, nyugodtan írj ide.

2016. ápr. 3. 11:56
 84/97 A kérdező kommentje:

Ideális férfi az ,aki első látásra megnyerő, kedves, udvarias, tisztelettudó, tiszta, ápolt. Második látásra: tisztel, megértő, igazi társ,okos, aki velem van,segít és nem kihasznál, úgy is mondhatnánk egy szóval, hogy szeret.Úgy ,ahogy vagyok.És nem azt hangoztatja 3 naponként, hogy a szomszéd Micike mennyivel jobb.És ha látja, hogy ez fáj, akkor nem várja el, hogy Micikét meghívjam éjszakára.

De megint nem a témáról beszélünk.

2016. ápr. 3. 12:23
 85/97 anonim ***** válasza:
84%

Tisztára úgy szól ez az ostoba kérdés, mintha mindenki ezt csinálná.


Pedig valójában lyuk-lyuk, csak a keret más. :)

2016. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
90%

#85


Nem ostoba kérdés, ha annak tartod, akkor neked is valami problémád van, éppen a téma környékén.

Ha elolvasod, láthatod, hogy az emberek rejtett vágyairól szól, ami igenis érdekes.

2016. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:
Kedves 85-ös! Pontosan erről szól a kérdés.nagyon jól rátapintottál. Ha mindegyik luk ugyanúgy működik, akkor miért kell minél többet kipróbálni?
2016. ápr. 4. 07:41
 88/97 anonim ***** válasza:
62%
Nem a 85-ös vagyok, de erre muszáj reagálnom. Ki mondta, hogy a nő csak egy lyuk ? Aki ilyet állít, az rasszista, még akkor is, ha egy nő mondja. Minden nő más és más ember, egyedi, megismételhetetlen és érdekes személyiség. Ezért kell a lehető legtöbbet meg... ismerni. Nahát !
2016. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
100%

" Ha mindegyik luk ugyanúgy működik, akkor miért kell minél többet kipróbálni?"


Tőlük kérdezd akik ebben látják az életük örömét, ettől függetlenül nekem ugyanez marad a véleményem. :)

2016. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 A kérdező kommentje:
Kedves 88-as! Írásodból kitűnik, hogy nemcsak a személyiségét nem fogod megismerni az egyedi, megismételhetetlen értékes nőnek az egy óra alatt, de még azt sem fogod tudni, hogy szereti-e a lecsót tojással. Mivel nem fog érdekelni, csak az, ami minden nőnél ugyan úgy működik.
2016. ápr. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!