Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdnétek le életetek során, ha nem kellene tartanotok lebukástól, betegségtől? A párkapcsolatban élők vágyaira is kíváncsi lennék, mert a férfi ösztön nem változik a házasságtól.

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak férfiak válaszoljanak. Köszönöm.

#férfiösztön
2016. jan. 3. 21:42
 61/97 A kérdező kommentje:

Ne keverjük ide a holdraszállás ösztönét se :-)

Aki minden éjjel más nővel van, az igen, egy gépies szex, és érzelemmentes. A símogatás az nem érzelem, hanem az elvárás megvalósítása.

És nem gondolom, hogy egy párkapcsolat attól jobb lesz, ha a férfi tagja hetente kétszer máshova ruccan ki. Ha mindig ugyan ahhoz, akkor abból biztos válás lesz, mert ott lesznek érzelmek, ha mindig máshoz, akkor abból érzelmi kiégés lesz.De elkanyarodtunk az eredeti témától.

2016. márc. 18. 13:43
 62/97 anonim ***** válasza:
51%
minden jó bulán átmennék akkor
2016. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
100%
7 nővel voltam életem során, a hetedik a feleségem. Biztos defektes vagyok, de nem vágyom másik/több nőre.
2016. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik azt írják hogy minden nővel lefeküdnének, inkább csak félnek, hogy nem tartanák őket "igazi férfinak", mivel a társadalom szerint minél több nőt viszel ágyba, annál sikeresebb vagy. Ha meg valaki csak néhány nőt kíván meg (mint valamelyik előző válaszoló) akkor ő meg egyből aszexuális lesz. Na persze -.-
2016. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 Titusztitusz ***** válasza:
66%
Bocsi 64-es ha némileg vitába szállok az álltalad írtakkal...Én magam is írtam pl. fentebb , hogy "ha csak annyin múlna, én bizony minden jobb kinézetü nőcit megkefélnék kíméletlenül", de mindezt NEM AZÉRT ÍRTAM, hogy EZÁLLTAL "sikeresebbnek tünjek"...Ugyanis ha ezálltal érezném magamat sikeresebbnek, akkor MEG IS TENNÉM(!!) azt, amiröl írtam...Viszont a valóságban mégsem teszem meg, mivel hűséges férj vagyok, de azért a KÉSZTETÉS mindig meg van bennem a mai napig is...Szóval inkább úgy volna a helyes, ha azt mondanánk, hogy:"Valamirevaló férfiúnál ALAPFELÁLLÁS AZ, vagy kéne hogy legyen, hogy ÖSZTÖNÖSEN minnél több hölgyet akarjon megizélni...Mivel a természet elsősorban ERRE A SZEREPRE alkotta meg a férfi nemet"...Viszont ez szerintem olyan ösztönös dolog inkább, mintsem "TÁRSADALMI ELVÁRÁS"...Mivel a társadalmi elvárás inkább a "hűséges férj" szerepét tartja követendő mintának, és a sikeresség egyik kulcsának szerény meglátásom szerint...A megcsalós, partnereit gyakran váltogató férfiakrol nemtudom hogy kinek vannak pozitív gondolatai, vagy mennyire értékeli bárki is "sikeresnek" az ilyen fickókat...Szóval a társadalmi elvárás az nem biztos hogy a "sok partnert elfogyasztó" férfiúkat tartja sikeresnek szerintem...(Egy bizonyos ponton túl, a sokpartneres férfiak már szerintem egyenesen szánalmasnak szoktak tünni, főleg egy bizonyos életkoron túl...)Viszont a BIOLÓGIAI késztetések azok már egy egészen más témák szoktak lenni...És ez utóbbiaknál van a lényeg...
2016. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig mind a 7 oldalt..


Igazából egy nő nekem elég lenne, ha benne megvan minden amit szeretnék + kielégítené minden vágyamat és perverziómat. Valahogy nem érzem úgy, hogy annyira szeretnék "vadászni".

2016. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban kizárólag egy nővel.

Nem tudnék a párom szemébe nézni, ha megcsalnám, hiába nem kellene tartanom a lebukástól. Meg valahogy nem is kívánom olyankor mással.

2016. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szükség van-e párkapcsolatra, ha minden nap más nővel lehetsz?

2016. márc. 27. 20:42
 69/97 anonim ***** válasza:
Nekem szükségem lenne rá, mert kell egy biztos pont az életemben.
2016. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 Titusztitusz ***** válasza:
75%
Igen...Mivel még a legönellátóbb óceánjáró hajónak is szükséges dolog, hogy legyen egy "biztos kikötő", ahova időnként visszatérhet pihenésre-feltöltésre a "Föld körüli utakrol"...És ez az elv érvényes az emberi életre is...
2016. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!