Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdnétek le életetek során, ha nem kellene tartanotok lebukástól, betegségtől? A párkapcsolatban élők vágyaira is kíváncsi lennék, mert a férfi ösztön nem változik a házasságtól.

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak férfiak válaszoljanak. Köszönöm.

#férfiösztön
2016. jan. 3. 21:42
 51/97 A kérdező kommentje:
Elvettek valamit a férfiaktól?? Ki és mikor és mit?? Ha van párod, mért van szexhiányod? Mért kell inni, mert nem lehet tied minden nő? Ez a Te döntésed, hogy egy nő mellett megállapodsz. Akkor mért kell kompenzálás, és ez mért az alkohol? És ha minden nap más nővel vagy, akkor mért kell az alkohol?
2016. febr. 23. 11:23
 52/97 anonim ***** válasza:
32%

Pontosan 0-val, mert ocsmány vagyok és alacsony.


34F

2016. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 A kérdező kommentje:

Kedves 34 éves férfi. A kérdés az volt, hogy hánnyal feküdnél le, ha semmi nem számítana.Tehát minddel, mert az ösztönöd ezt diktálja, vagy más a véleményed.

Ne légy kishitű!! Hidd el, hogy van olyan nő, aki csak Rád vágyik. Csak nem vesze észre.

2016. febr. 25. 15:19
 54/97 anonim ***** válasza:
22%

Eddig 45 not varrtam le, ket eve hazas vagyok, azota 3 novel voltam szoval a vegtelenseg a kedvenc szamom:-)


35/F

2016. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
100%
Tudom csak ffiak irhatnának és kevés kivétel van aki nem szeretne minden nőt megizélni....ezek szerint a párom "defektes" mert ő képtelen lenne csak egy lyuk miatt minden nap mással....nem volt sok kapcsolata mert ő megmaradt volna egy (az első) mellett akár ha úgy alakult volna. De csak lyuk miatt akkor se kellett neki vki ha már 1 éve nem volt senkije...
2016. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem fontos a vonzalom, így gondolom fél évente egy, kb., elméleti síkon.

Tehát itt a matek :

(70 - 20)x2=100. :)

2016. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
Az összessel akibe valaha belezúgtam úgy komolyan. 10 sincs összesen.
2016. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
61%

# 55-ös


A párod nem defektes, csak aszexuális, vagyis renyhék a szexuális ösztönei. Ez ma már nem számít hátránynak, mert egy Casanova sem mer ezer gyermeket nemzeni a gyerektartás miatt.

20 ezer évvel ezelőtt azonban a férjed génjei megsemmisültek volna, mert nem- vagy csak alig szexelt volna. Annyi bizonyos, hogy az emberiség nem a hozzá hasonló férfiaktól származik. Ez nagyjából a nőkre is vonatkozik. Mivel nem használhatom az ideillő K betűs szót ( nagy K, stb), ezért így írom: rossz lányok és rossz fiúk utódai vagyunk, tőlük származunk. Ez van, emberek. :-)))

Ja,ja. Az ősök néha nagyon cikik. :-D


Hogy a kérdésre is válaszoljak: mindegyikkel, pontosabban addig, míg a szívem le nem állna túlerőltetéstől.

2016. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 A kérdező kommentje:
Én még mindig úgy gondolom, hogy nem minden férfi ösztönlény, és a válaszok egyre jobban meggyőznek róla.Nekik is szükségük van az érzelmekre, a símogatásra, és nem csak a gépies szexre.( nem nevezhetem csúnyábban, mert nem jelenek meg, de b-vel kezdődik.)
2016. márc. 14. 17:17
 60/97 anonim ***** válasza:

” Én még mindig úgy gondolom, hogy nem minden férfi ösztönlény, és a válaszok egyre jobban meggyőznek róla.Nekik is szükségük van az érzelmekre, a símogatásra, és nem csak a gépies szexre. ”


Kezd a téma filozófia mélységeket elérni. Mit jelent az ösztönlény fogalma?


Minden ember ösztönlény abban az értelemben, hogy az ösztönök jelentik a motort és energiát , ami a gondolkodást és a többi magasrendű lelki megnyilvánulást beindítják. Azt az embert nevezzük okosnak, sikeresnek, aki hatékonyan használja eszét ösztönei kiszolgálására.

Az ösztönök azonban egymásra is hatással vannak, fékezni képesek egymást. A mohóságot csillapítja az életösztön, mert a mindent felzabálót hamar agyonverik a többiek. Így jön létre az erkölcs, a művészet, stb.

Abszolút gépies szexre legfeljebb az elmebetegek képesek. Aki minden éjjel más nővel van / lenne, szintén igényel bizonyos érzelmeket, simogatást, kedvességet.

2016. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!