Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ti hány nővel feküdnétek le életetek során, ha nem kellene tartanotok lebukástól, betegségtől? A párkapcsolatban élők vágyaira is kíváncsi lennék, mert a férfi ösztön nem változik a házasságtól.

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak férfiak válaszoljanak. Köszönöm.

#férfiösztön
2016. jan. 3. 21:42
 71/97 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha megfordítjuk a dolgot? És ebben a biztos kikötőben más is kiköt, mert ugye a kikötő is ember, és joga van pihenésre és feltöltődésre ,ahogy azt az óceánjárójától látja.
2016. márc. 28. 18:14
 72/97 Titusztitusz ***** válasza:
Te beengednél minden hajót a "kikötődbe" kérdező? Válogatás nélkül? Ugye hogy nem? Ha az ember párja IGÉNYES nő, akkor az olyan fickó, aki TUDJA MAGÁROL AZT, hogy "rendkívüli férfi" mindenféle értelemben, az szerintem nyugodtan alhat mindig ezen kérdés kapcsán...Félnivalója max. egy "tucathímnek" lehet csak...Aki tudja magárol azt, hogy minden útcasarkon akad hozzá hasonló tucatférfi...Hát...Az ilyennek bizony akadhat félnivalója tényleg...Nade egy "rendkívüli férfinek"??? Szerinted kérdező?
2016. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 A kérdező kommentje:
Érdekes kettősmércéd van .Tehát Te, vagyis a férfi, minden kikötőben kiköthetsz válogatás nélkül, de ha ezt egy nő teszi, akkor nagy baj van. Nálam a rendkívüli férfi nem egyenlő azzal, hogy tud szeretkezni mindenkivel.És ha csak ennyit tud, akkor egy igényes nő észre sem veszi, hiszen azt a serdülő tinik is tudnak, de attól még nem férfiak.
2016. márc. 29. 07:54
 74/97 Titusztitusz ***** válasza:
Nade kedves kérdező...Nem úgy nézel ki mint aki értett is valamit abbol,amit fentebb írtam...Hol írtam én "kettős mércéröl"?? Meg "amit szabad Jupiternek,stb,stb"??? Ne legyél már ilyen görcsösen álldozata a kissé korlátolt gondolkodásmódodnak...Hát ha te találsz valahol egy OLYAN ürgét aki a számodra egyenlő a "megtestesült tökéletességgel", hát hol a csudában vágynál te ez esetben más férfira??? Vágynál szerinted? Akkormeg mi ez a burkolt vádaskodás? Ilyen erővel azt is mondhatnád, hogy "szegény nőket "elnyomják" akkor, amikor SAJÁT AKARATUKBOL férjhez mennek"...Merthát a gonosz férfiak ez esetben nem hagyják nekik azt, hogy bárki alá szabadon befekhessenek...Érzed ugye a képtelen logikát ez esetben te is? A házasságra lépő nőt, normális esetben nem kényszeríti(!!) senki sem arra, hogy "tiltott legyen a számára más férfi ölelése"...Amit vállal az anyakönyvvezető előtt, AZT ÖNKÉNT vállalja, mivel ÚGY ÉRZI, hogy "megtalálta a számára tökéletes férfit", és NEM VÁGYIK MÁSRA...Na...A fent írtakat is próbáld meg ÍGY értelmezni, ezen elvek alapján...A "rendkívüli férfi", azért nyugodt mindig a házastársa hűsége felöl, mivel TUDJA AZT, hogy MÁS FÉRFI NEM VERSENYEZHET VELE, semmilyen téren sem...És ennek az állapotnak nincs semmi köze ahhoz, hogy Ő hogyan, és mi módon éli az életét...Mivel a felesége boldogan várja haza mindig az ő "rendkívüli" férjét...Mit nem értel egy ilyen állapoton?? Te még sosem voltál hasonló helyzetben?
2016. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 A kérdező kommentje:
Én teljesem értem amit írtál.És bár nem akarlak lenyomni,mint Te engem, megkérdezném, hogy az a férfi nem ugyan ezt fogadja meg a házasságkötésnél? Nem azért veszi el a nőt erőszak nélkül,mert tökéletes számára? Akkor mért is akar meghódítani minden nőt, már 2 hét múlva? Ennyire buta, hogy ekkorát tévedett, hogy mégsem a tökéleteset vette el?? Mért kell mindig másra vágyódjon?Ő nem tudja, hogy csak az a nő tökéletes a számára, akit elvett? De eltértünk a témától.
2016. márc. 30. 08:46
 76/97 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem is kicsit eltértünk a témátol...Már kezdve azzal, hogy HONNAN VESZED már megint azt, hogy pl. egy "rendkívüli férfi", alapfelállásként meg akar hódítani 2 hét alatt minden nőt???? Sose értem azt, hogy miért olyan kellemes sztereotípia az a nők legtöbbje számára, hogy "ha egy férfi mondjuk nem valami bűnronda, alkoholista lúzer",akkor már "alapfelállása" az, hogy "minden nőt meg akar hódítani",és gátlástalanul meg is hódít, tekintet nélkül a következményekre...Ebben a vélekedésedben te is el vagy kissé varázsolva a jelek szerint, mint ahogy sok más hölgy is, kérdező...Elárulom neked azt, hogy egy "rendkívüli férfi" esetében sem "alapkövetelmény" az, hogy "MINDEN NŐT MEG AKARJON HÓDÍTANI"...Azaz egész pontosan lehet éppen hajlama rá, de azért NEM TÖRVÉNYSZERÜ AZ, hogy ezt meg is tegye...De ezt a témát már körbejártam egy régebbi hsz-ben...Viszont a jelek szerint te még nem láttál eddig "rendkívüli férfit"...Ha láttál volna már ilyet, akkor tudnád azt, hogy egy ILYEN figura esetében a "sok flört", és a "hölgyekkel való sokértelmü kapcsolat" az egyálltalán nem biztos, hogy a FÉRFI OLDALÁROL indul ki...Sőt...A legtöbb esetben pont a HÖLGYEK AZOK, akiknek "feltűnik a rendkívüli férfi", és a legtöbb esetben PONT ŐK AZOK, akik másznak-tapadnak az ilyen férfiakra...És a rendkívüli férfi csak mondjuk "úszik az árral", vagy "jólesik a hiúságának a hölgyek fokozott figyelme", meg hasonló dolgok esete áll fenn az esetében a legtöbbször...Miért kell EGYBÖL, nyíltan ki nem mondva "szemét embernek" titulálni az ilyen fickót?? Most tételezzük fel, hogy jó nő vagy, kérdező...Éshát mivel feltételeztük azt, hogy jó nő vagy, hát akkor ÓHATATLANUL IS KERÜLHETEL OLYAN SZITUKBA ugye, ahol a férfiak figyelme különösképpen kitüntetett az irányodban...Elhalmoznak bókokkal, ajándékokkal, kedvességgel...Nos...Képzelj el egy ILYEN SZITUT...Ilyen esetben szerinted TE lennél a "romlott erkölcsü nő"??? Mivel tetszik neked az, ha körüludvarolnak? Nos? Szóval próbáld meg így nézni a rendkívüli férfiak életét is...Lépten-nyomon kezdenek velük a nők, csábítgatják őket, néha, avagy gyakran, még nyílt ajánlatokat is tesznek nekik, akkormeg MIT VÁRNÁL EL, az ilyen paliktol??? Hogy maguk legyenek a megtestesült szent emberek? Akik a feleségükön kívül nővel még szót se váltsanak??? Egy tisztességes "rendkívüli férfi" annyit megtehet, és ha tisztességes, szerintem meg is tesz, hogy SZEXUÁLIS VISZONYOKBA nem keveredik más nőkkel a feleségén kívül...De azért némi flörtölés, "gyengéd érzelmeken alapuló barátság", még belefér neki más hölgyekkel...És ÍGY akkor meg is van az "arany középút", a HÁZASTÁRSI HŰSÉG, és a FÉRFIÚI ELVÁRÁSOK, hormonok-késztetések között...Szerintem ez ÍGY a normális, és egészséges dolog...Csak gondolom te még nem láttál "rendkívüli férfit" eddig, csak a megszokott minták alapján tudol álltalánosítani...Miszerint van egy átlagos,jelentéktelen tucatférfi aki ÁLLANDÓAN JÁTSZANÁ AZ ESZÉT, és a felesége mellett más nőkkel is flörtöl nagy erölködve, meg kefél gátlástalanul...De egy rendkívüli férfi az NEM ILYEN KATEGÓRIA, azoknál teljesen más szituk szoktak meglenni,ezt kéne hogy megértsd valamikor...
2016. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 A kérdező kommentje:

Honnan veszem? A szakirodalomból. Hogy a férfi ösztöne a vadászat,nőkre is, és magjainak minél szélesebb körben való terjesztése.

És onnan, hogy a párom erre hivatkozik.És kíváncsi voltam, hogy ezt minden férfi így gondolja-e, hogy legalább gondolatban minden nővel együtt kell lennie.:-)

De azt látom, hogy nem minden férfi gondolja így.

2016. márc. 31. 10:50
 78/97 Titusztitusz ***** válasza:
Hű...A "szakirodalom"...Ugye ismered a bölcs mondást kérdező?:"Aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja"...Ez az okos mondás erre a területre is áll, mint úgy álltalában minden területre...Szóval a "szakirodalomrol" szót se többet...A párod esete meg szerintem attol függ, hogy "rendkívüli férfi"-e, avagy csak átlagos...Amennyiben átlagos, és NŐKKEL FLÖRTÖL melletted, hát...Azért szerintem túlzottan ne dícsérd meg, mert ez esetben nagy esély van arra, hogy Ő MAGA kezdeményezi a flörtöket, avagy ne adj' isten, még mást is...Úgyhogy egy ilyen szitut szerintem ne fogadj el sohasem...De más a "leányzó fekvése" ahogy mondani szokás, az esetben, ha a párod "rendkívüli férfi"...Mondjuk MEGCSALÁST ez esetben sem szabad elnézni még egy ilyen illetőnek sem, de azért az ártatlan flörtöktöl még nem omlik talán össze a világ...Főleg azért nem, mert mint azt írtam egy fenti hsz-ben is, a "rendkívüli férfi" sok kísértésnek-csábításnak van kitéve örökösen...És velük szemben van egy egyfajta "elvárás" is, mindig nőügyek terén...Ez utóbbi elvárást te is jól bemutattad a fenti hsz-eidben...Miszerint egy "rendkívüli férfinek" magának kell lennie ugye a "vad csődőrnek"...Csakúgy alapbol...Mert ha nem akarja felvenni a tőle elvárt viselkedési mintát, akkor egyböl jön a gyanúsítgatás,ugye:Miszerint a rendkívüli férfi ha nem szoknyapecér hajlamu, akkor vele már "valami gond van"...Vagy fél a nőktöl, vagy egyenesen a férfiakra gerjed úgymond...Pedighát ilyen szempontbol sokszor nincs mit a rendkívüli férfi szemére vetni, végülis az esetek többségében NEM Ő akarta ezt az állapotot, a nők figyelme teszi azzá, ami, nem pedig a felfokozott szexualitása...Szóval lehet hogy ő szeretne "normális" kapcsolatokat a hölgyekkel úgy álltalában, de mivel a nők a legtöbbször EZT NEM HAGYJÁK NEKI, és állandóan provokálják az "elvárásaikkal", hát akkor a rendkívüli férfi kénytelen sokszor úgy viselkedni, ahogy azt ELVÁRJÁK TŐLE...Flörtölni nőkkel, szédíteni őket, hagyni magát felhasználni a nők álltal arra, hogy a hölgyek kiélhessék a női vonzerejüket, és valójukat őálltala, merthát ha nem ezt teszi, akkor jönnek a lekicsinylő megjegyzések...Ez pedig sok férfi hiúságát zavarni szokta...Szóval egy szó mint száz, ha a párod "nőknek tetsző, rendkívüli férfi", akkor talán egy kicsit, hangsúlyozom, hogy egy KICSIT, szabadabra lehet engedni a gyeplőt, de csak EBBEN AZ EGYETLEN ESETBEN...Úgyhogy mivel te ismered a párodat, úgy neked kell akkor eldöntened azt, hogy mennyire nézed el az esetleges kétértelmü viselkedését más nők irányában...Viszont próbáld meg a fent vázolt elvek fényében nézni mindig a dolgot...Ugyanis mint azt írtam, NAGYON NEM MINDEGY ÁM AZ, hogy "milyen kategóriás" fickó csinálja UGYANAZT A DOLGOT...Nagyon nem...
2016. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2016. ápr. 1. 12:39
 80/97 Titusztitusz ***** válasza:
Nincs mit...
2016. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!