Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazam van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van, vagy egy irigy kutya vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Amikor elkezdődött a kapcsolatunk tudtam, hogy nem lesz egyszerű. A párom apukája beteg, ezért a tesójával felváltva otthon alszanak a szülőknél. Eleinte a párom csak heti egyszer tudott nálam aludni, később kialkudtuk a tesóval ezt az egyik nap te, másik nap ő aludjon otthon szisztémát. A tesó akkor házas volt. Én elviseltem 1 éven keresztül,hogy a tesója attól függetlenül,hogy az adott nap elvileg nekünk járt volna ő pluszban hazamenjen a feleségéhez 3-4 órákra, amíg a párom hozzám nem tudott eljönni az apja miatt, hanem otthon volt. Viszont az a házasság nagyon nem volt jó,ezért külön mentek. Ekkor a tesó összeszedett valami csajszit,akivel most ők ugyanannyi időt tudnak együtt lenni,mint én a párommal majd két év után. Ez is zavar,hogy ő egyből megkapja azt, amire nekem sokáig várnom kellett,de nem is ez a lényeg. Itt a valentin nap,és azt az egyet kértem,hogy a párom legyen itt velem szombat délutántól hétfő reggelig. De hát ugye ez nem megy, mert hát nekik is programuk van. De nem is szerelmes!!! Ilyeneket mond,hogy a párom menjen el vele ide meg oda,ha valamit el kell intézni,mert hogy a csajjal nem akar menni,mert hogy az nem olyan jó,meg szórakoztató,stb. Akkor nekem ne mondja,hogy szerelmes, meg ne vegye el tőlem ezt a kis örömöt. Nagyon hülyén gondolom,hogy most én lennék a "soros",hogy most egy kicsit a mi kapcsolatunkra koncentrálhassunk?

2016. febr. 12. 21:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem miattam romlott meg a házasságuk,hanem 7 évet voltak együtt, abból kb 6 hónapig volt jó, ezt ő maga mondta, hogy az utolsó 3mat már nem kellett volna egyáltalán erőltetnie,mert a felesége egy semmmitérő kitartott madam volt,hogy az összes addig megspórolt pénzét,amit a házasság előtt félretett,az anő miatt ment el,mert nem volt hajlandó elmenni dolgozni,de otthon sem tett kereszbe 2 fűszálat, a lakás állandóan csupa retek volt, a csaj évente 2szer elutazott a családjához amerikába,a férje pénzén,mikor hazajött, arra lusta volt,hogy a csomagjait kipakolja, ott hevert 2,5 hónapon át a szobában minden, nem főzött,nem mosott,nem takarított, csak a tvt bambulta egész nap, a tesónak meg az anyjáéktól kellett kaját vinnie neki, mert nem csinált otthon semmit,pedig gyerekük se volt, azzal is megfenyegette a tesót,hogy amint terhes lesz,megy amerikába,de fogd már rám légyszi,hogy miattam ment tönkre a kapcsolatuk. De ha miattam is ment volna tönkre,mert az ő kapcsolatuk aztán nem bírja ki,akkor a mi kapcsolatunknak mi alapon kéne kibírnia? Ja,és csak mert ő házas,akkor a másik már nem is akarhat családot? Ok,akkor irigy vagyok, értem,felfogtam, de akkor sem tartom igazságosnak. Hogy mindenki más le van tojva,csak ő nem. És büszke vagyok a páromra,hogy ezt így tudja és akarja is csinálni,csak úgy érzem bohócot csinálnak belőlünk,meg ki vagyunk használva,mert majd mi úgyis elrendezzük ezt magunk között. Szerintem senki sem szereti,ha kihasználják...vagy talán ti igen, de csináljátok utánunk, talán még 10-20 éven át,amíg szerencsétlen apukája él még, be lehet mutatni,hogy ez nektek aztán nem okozna gondot. És olyan irigy kutya vagyok,hogy mertem kérni 24 órát vele, a pofátlanság teteje,amit művelek.
2016. febr. 14. 15:00
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja, és nem azt kértem,hogy hagyja otthon egyszál magábam az apját. Az anyja is ott van, és azt kértem,beszélje meg a tesójával,hogy erre az időre maradjon most ő otthon.
2016. febr. 14. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!