Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igazam volt, vagy...

Szerintetek igazam volt, vagy ez egy kicsit sok volt?

Figyelt kérdés

Mikor lettek halaim, megkértem anyukámat, hogy ne engedje be a kutyát a szobámba, mert föl szokott ugrálni, és anyura nem hallgat. Ha én is bent vagyok, akkor minden oké, tudja hogy akkor nem szabad ugrálni. Ma előbb jöttem haza gyakorlatról, mint szoktam, és láttam, hogy a szobám ajtaja nyitva van, és bent volt a kutya. Eleve elég ideges voltam, és ezt számon kértem anyun. És azt mondta, hogy nyugi már, nem is ugrált a kutya. És mondtam neki, hogy ne nézzen már teljesen hülyének, látom a leheletet, meg az orráról a nedvességet az egész akváriumon. És akkor már k**va ideges voltam. És mondtam, hogy mossa le, mert tegnap elég sokat vacakoltam az egész akvárium tisztítással. De azt mondta, hogy én is le tudom törölni. Erre fel meg fogtam magam és mérgemben bosszúból kiöntöttem a levest a földre.

Szerintetek is jogos volt a fölháborodásom? Csak egy k**va dolgot kértem tőle, hogy ne engedje, hogy a kutya ugráljon. Ráadásul nem hogy bevallaná, hanem még a képembe is hazudik, hogy ő nem is engedte. Utálom ha hülyének néznek. Őszintén nem is tudom, hogy az bosszantott-e jobban, hogy koszos volt az üveg, vagy hogy hülyének nézett, és a szemembe hazudott.



2013. dec. 20. 16:18
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még sose történt ilyen, hogy bármiért a földre öntöttük volna a levest.

Egyáltalán nem volt jogos a felháborodásod. Nagyon túlzó volt a reakciód. Főleg anyukáddal szemben, de még egy haverral szemben sem engednék meg ilyen viselkedést.

Nem tart semeddig sem letörölni egy akváriumot. Nem történt semmi, nem lökte le a kutya, nem ette meg a halakat.

2013. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Hát mivel az ő házában élsz, rohadtul túlzásba estél egy ilyen hülyeségen. letakarítod, és megkéred SZÉPEN, MIVEL AZ ANYÁD, hogy ne legyen ilyen többet.
2013. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kezeltetni kellene magad,mert ezzel csak magadat járatod le,mennyire nem tudsz rendezni egy ilyen Konfliktust...
2013. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Tudod hányszor megkértem, tudod hányszor próbáltam meg szépen ezt megbeszélni vele? Egyszerűen nem fogja föl, amit mondok neki, ha szépen kérem, ha egy kicsit föl emelem a hangomat.
2013. dec. 20. 16:25
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
ja és még egy "ne haragudj anya,hogy ilyen paraszt voltam..." minimum,bocsánat kérést.
2013. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, gondoltam már én is arra, hogy orvoshoz megyek, mert néha nagyon nagyon fölhúzom magam dolgokon, és pedig nem akkora nagy dolog. Miért, ti hogy kezeltetek volna egy ilyen helyzetet?


Tavaly például szóltam neki, hogy halkabban nézzen tv-t, mert aludni szeretnék. Nem halkította le, és én olyan ideges lettem, hogy fölborítottam az íróasztalt. Máig sem tudom hogy volt bennem annyi erő....

2013. dec. 20. 16:28
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem, én bocsánatot nem kérek. Egyszerűen nem tudok bocsánatot kérni, tudom hogy ezen is változtatni kéne, de nem megy...
2013. dec. 20. 16:30
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd az agressziód.
2013. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem verted meg!
2013. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Hát hallod, volt már olyan, hogy nem hiányzott sok hogy megüssem... :(


Hiába ajánlották már sokan, hogy számoljak el 10-ig, attól csak idegesebb lettem. Nem tudom mit tehetnék...

2013. dec. 20. 16:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!