Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom beteges féltékeny? Kérlek olvassátok el, fontos hogy segítsen valaki.

Figyelt kérdés
Sokszor leültem már vele megbeszélni, de mégsem javul a helyzet.Ő azt mondja azért ilyen mert az előző 4 éves kapcsolatában a nő végig megcsalta őt a kollégáival. Hiába mondom neki, hogy nem tenném meg és szeretem őt, ezt nem hiszi el. Egy munkahelyen dolgozunk kb. 50 m.re van tőlem. Hozzáteszem 65 férfival dolgozok együtt és 2en vagyunk nők. Egy férfinak se engedem meg, hogy átlépje azt a bizonyos határt. Folyamatosan néz, a munkáját nem végzi rendesen, mert azzal foglalkozik, hogy éppen kivel beszélek. 23 éves vagyok nekem ő a 2. kapcsolatom. Nem akarok vele szakítani, de egyre nehezebben tudom elviselni az itthoni vitákat. Az a baja, ha én beszélek a férfiakkal, ha valakire rámosolygok vagy már éppen azért is kaptam mert csak ránéztem valakire. Ami a legrosszabb, hogy ő ment ma dolgozni én viszont itthon maradtam. Neki álltam takarítani a szobába és egy furcsa megérzésem volt, hátra fordultam és észre vettem a szekrényen eldugta a videó kamerát és be volt kapcsolva. Gondolom kíváncsi rá, hogy mit csinálok épp amíg ő dolgozik. Ja igen és még annyit, hogy egyáltalán nem adok rá okot, hogy féltékeny legyen. Már csak azokkal beszélek a melóba akiket ő megenged. Mikor összejöttünk rá egy hónappal átvittem barátnőmnek bemutatni. Másnap írogatott neki, zaklatta. Én mégse szóltam semmit. Sétálunk az utcán és úgy megnéz nőket még meg is fordul utánuk. Nem tudom mit tegyek. Félek az egyedül léttől.
2016. febr. 19. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos megállapítás: az ilyennek bezzeg van nője...
2016. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.
2016. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tole. Nekem a legutolso baratom volt hasonlo. Ott vegul o dobott ki engem (!!!) mert egy srac zaklatni kezdett egy szorakozohelyen es az is az en hibam volt hogy nyilvan en kezdtem ki vele es most nem erti mit keretem magam... en a kamerat az arcaba dobva dobbam ki az ilyet.
2016. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kiállítod a szegénységi bizonyítványt ha vele maradsz.
2016. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

11 esnek osztom a véleményét.


Engem is megcsaltak mégsem álltalánosítanék, és ha nem adna rá okot valaki akkor nem féltékenykednék. Ez már nem egészséges amit a párod csinál.

2016. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!