Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik véleménye érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik véleménye érdekel inkább! Kezdjek el aggodni?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk evek ota a baratommal. Elmult mar az a nagyon-nagy rozsaszin kos ami az elejen volt:) mostanaban tobb idot tolt a haverjaval amit meg is jegyeztem neki,ám ő tagadja hogy tobbet lenne, mint velem. Mondja nekem hogy szeret és velem tervez.. Szerintetek van aggodnivalom vagy ez a normalis?:/

2016. febr. 29. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Mondja nekem hogy szeret"- de ezt nem mondani kell hanem csinálni, hogy mennyi időt tölt kivel, az nem vélemény kérdés, az tény.

De ha az én párom kevesellné az együtt töltött időt, akkor többre törekednék, nem azt magyaráznám neki, hogy rosszul gondolja.

2016. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!