Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy én vagyok "telhetetlen", vagy ő túl "laza". Netán egyszerűen csak eltér erről a véleményünk. Ha mégis, kinek kéne engednie?


Tehát a problémám az, hogy a barátommal (több éves, mesés kapcsolat), hétköznap egy délutánt, illetve a hétvége nagyrészét töltjük együtt. (Amíg még nincs lehetőségünk összeköltözni.) Amikor pedig nem találkozunk, napközben maximum pár szót váltunk Fb-on, illetve esténként 5-20 percet telefonálunk. Ámde nekem ennél többre volna igényem. Én úgy érzem, neki csak kifogásai vannak arra, hogy miért csak ennyi időt "szán rám", miközben úgy vélem több is beleférne az idejébe. Csak valamiért neki kevésbé fontos az, hogy ennél több és tartalmasabb kommunikáció lehessen köztünk. Ez pedig szörnyen zavar és rosszul is esik.


Nálatok ez hogy megy? Kevés, sok..mit gondoltok?



2016. febr. 29. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Minden ember más és más. Ha elmondod neki, akkor is csak időre fog megváltozni, mert neki ez a természetes.

Én pl. olyan vagyok mint Költő? hozzászóló, és mellé még nő is. Egyszerűen nem tűnik fel, hogy szalad az idő, mert teljesen mással vagyok elfoglalva. De engem kiidegel, a nem gondolsz rám, már nem szeretsz, persze nekem eszembe jutsz és küldök hatvan szívet, te meg semmi... Grrr. Mások vagyunk, te is, ő is. Mond el neki, hogy nagyon hiányzik, hogy jelentkezzen, de hogy lesz-e változás... na azt passzolnám. Ideig-óráig biztos, vagy lehet mázlid van és "beidomítod".


Ja és a válaszom: Nem jogos, hogy rosszul esik, de mivel mégis rosszul esik, beszéld meg vele. Ne rágódj, mert csak morci lesz.

2016. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!