Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ti megbocsátanátok a párotoknak? A barátom egy haverjához ment egy másik városba, mert állítólag szakítottak a barátnőjével ès segítség kell. Na ebből az sült ki, hogy a párommal elmentek bulizni ittak és megcsalt. Vagyis így mesélte, már nem is tudom, hogy higyjeke neki ezek után... Ti meg tudnátok bocsátani? Nagyom szeretem és óriásit csalódtam benne. Azt mondta megbánta és soha többet nem lesz ilyen. Ezelőtt 1hónappal kb. Véletlenül megláttam a telefonjában, hogy az eljegyzésről beszélt a legjobb barátjával. Ti mit tennétek?

2016. márc. 8. 21:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
89%
Én nem bocsájtanék meg, de te szerintem is megfogsz. Mégpedig azért mert bizonytalan vagy, látszik hogy nincs elég önbizalmad és akaraterőd hogy megtiszteld magadat azzal hogy kilépsz egy olyan párkapcsolatból amiben megaláztak.
2016. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
90%

Azért vagyok benne biztos, mert most is ömlengsz róla.

Én nem 4, hanem 14 (!) éves kapcsolatból dobtam ki egy ilyen dolog miatt, és gyerekünk is volt már akkor, szépen felépített életünk. Egy percig sem bántam meg, a mostani nőjét is csalja fűvel-fával.

2016. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Jelenleg bezárkóztam a vendégszobába és ő a hálóban maradt. Többször is kért, hogy beszéljük meg és nem úgy gondolta de én csak az oldalamra feküdve a falat bámulom. Nem akarok vele beszélni. Tegnap éjjel hallottam, ahogy szimmogott, szerintem sírt. Azelőtt éjel lyukat ütött a falba (gipszkarton) úgy gondolom megbánta. De én ezt nem tudom elfogadni. Beszéljük meg? Vagy hogy tundánk úgy szétválni, hogy mindkettőnknek jó legyen?
2016. márc. 8. 22:13
 14/70 A kérdező kommentje:
Utána, hogy sikerült megállni a saját lábadon? Hogy viselkedett? Sokáig zaklatott még?
2016. márc. 8. 22:16
 15/70 anonim ***** válasza:
100%
Minel tovabb agyalsz ezen, annal kisebb az eselye, hogy kidobod
2016. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem bocsátanám meg.
2016. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
91%
Ne azon legyél, hogy biztos sírt, szerinted megbánta, tudom hogy szeret stbstb. Kifogások, tök mindegy most mit csinál, a lényeg hogy akkor mit csinált. Megcsalt!! Aki szeret, az lehet ittas, akkor sem fog félrekefélni. Ne Őt védd még ilyenkor, aki egyszer megtette, megteszi simán újra. Oda a bizalom, én tutira kidobnám. És hidd el ért már véget 4 évnél hosszabb kapcsolat is megcsalás miatt, tehát ez nem a világ vége lenne.
2016. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
80%

Elhagynám.

Ha képes volt rá, akkor ő ilyen, a vér pedig nem válik vízzé.

2016. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

De ha részeg az ember?!... NEM!


Egyik szilveszteri házibuliban mikor már mindenki totál készen volt a házigazda csajával smároltak haverok én meg csak néztem őket a székből és azon vigyorogtam, hogy ez igen öcsém még totál készen is hűséges vagyok :D

2016. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsájtanék meg, aki szereti a párját részegen is szereti, ez nem lehet kifogás.


Van az a vicc, pontosan nem emlékszem rá.

A férj reggel felébred, arra sem emlékszik, hogy hogyan jutott haza és az ágyba. Reggel a felesége különösen kedves volt vele, a kedvenc ételét készitette stb. A férfi nem értette mi történt, ezért megkérdezte a fiát.

A fia meg elmondta, hogy az éjszaka irtó részegen vágódott haza, miután feljutott a hálóba a felesége átakarta öltöztetni, igy nekiállt levenni a ruháit. Mire a férj azt mondta ,,hagyjon békén, nős vagyok.,,

2016. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!