Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ti megbocsátanátok a párotoknak? A barátom egy haverjához ment egy másik városba, mert állítólag szakítottak a barátnőjével ès segítség kell. Na ebből az sült ki, hogy a párommal elmentek bulizni ittak és megcsalt. Vagyis így mesélte, már nem is tudom, hogy higyjeke neki ezek után... Ti meg tudnátok bocsátani? Nagyom szeretem és óriásit csalódtam benne. Azt mondta megbánta és soha többet nem lesz ilyen. Ezelőtt 1hónappal kb. Véletlenül megláttam a telefonjában, hogy az eljegyzésről beszélt a legjobb barátjával. Ti mit tennétek?

2016. márc. 8. 21:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 A kérdező kommentje:
Én bármennyire részeg lennék nem tudnám ezt megtenni... Voltam már én is részeg (már nagy szégyennek érzem) de meg sem fordult a fejemben. Szerintetek kérdezzem meg, hogy ki volt a lány?
2016. márc. 9. 15:14
 52/70 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy :) de igen vannak barátaim, csak kivülálló személyek véleményére lettem volna kiváncsi akik úgy látják az egészet ahogy van.
2016. márc. 9. 15:17
 53/70 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a merő rosszindulatot :) és azt sem mi húzott fel ennyire. Nagyon sajnálom bármi rosszat tettem is ellened.
2016. márc. 9. 15:19
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

Kívülállók pont nem látnak semmit, csak azt amit te leírsz a te szemszögedből, ami a következő:


1. Megcsalt.

2. Te szereted, jaj megbocsássak vagy ne bocsássak meg mi legyen?

3. De úgyis megbocsájtok.


Akkor meg mi a kérdés???

2016. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
0%
57% fogadd már el, hogy ez nem a te életed és nem a te döntésed! Nem a kérdező vergődik, hanem te... Egész nap ezen vergődsz. Ha a kérdező azért jön ide tanácsot kérni, mert nincs egyetlen barátja se, akkor te meg azért jársz ide tanácsokat osztogatni, mert sehol máshol nem kíváncsiak a véleményedre. Mondjuk itt se...
2016. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%
63 %-os, de igen is vergődik, amikor már rég eldöntötte (amit én pont les.zarok). De addig addig várt, amíg jöttél te, akivel egyetérthetett, te meg most örülsz, mint majom a farkának, hogy egyszer "bölcs" tanácsot mondtál (szerinted), mindenki mással ellentétben. De ha "véletlen" újból megcsalja majd, és szétmennek, akkor is gyere ide ilyen büszke pofával vigyorogni, hogy de okos vagy...:DDDD
2016. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
9%
Meg hogy így trükközzön, úgy trükközön, hogy igenis meg közben nem is...dee azé tegyen úgy mintha...úristen, tiszta szégyen, megyek hányni...:D
2016. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
59%
Egy nyugtatót is vegyél be. De ne hányás előtt, mert akkor nem fog hatni, ha kihányod!
2016. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
Ezt civilizált módon lehetetlen lett volna leírni. Idió.ta p.icsázni kell. És tudod? Örülök, hogy feltettem a kérdést mert kaptam normális válaszokat. Egy nőtől aki 2gyerek édesanyja meg egy férfitől, attól aki a biciklivel példálózott meg sokan másoktól akik a szakítást javasolták.
2016. márc. 9. 15:42
 60/70 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek kérlek. Vannak barátaim, ha nem lennének nem lett volna, hova költözni de van. Több lehetőség is lett volna. Sajnálom, hogy felháborodást keltettem. És konfliktust közöttetek... Az elöző kommentelőhöz nincs hozzáfűznivalóm. Neked meg nagyon köszönöm, aranyos vagy
2016. márc. 9. 15:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!