Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ti megbocsátanátok a párotoknak? A barátom egy haverjához ment egy másik városba, mert állítólag szakítottak a barátnőjével ès segítség kell. Na ebből az sült ki, hogy a párommal elmentek bulizni ittak és megcsalt. Vagyis így mesélte, már nem is tudom, hogy higyjeke neki ezek után... Ti meg tudnátok bocsátani? Nagyom szeretem és óriásit csalódtam benne. Azt mondta megbánta és soha többet nem lesz ilyen. Ezelőtt 1hónappal kb. Véletlenül megláttam a telefonjában, hogy az eljegyzésről beszélt a legjobb barátjával. Ti mit tennétek?

2016. márc. 8. 21:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

"kb. Véletlenül megláttam a telefonjában"

:D

2016. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
"Körülbelűl egy hónapja megláttam a telefonjában" szórendi változásról hallottál? Most minden mondatomba belekötnél kérlekszépen? Köszönöm.
2016. márc. 9. 16:20
 63/70 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vitatkozzatok.Minden ember más,èn azt irtam oda a bizalom dobni kell.Sokszor eljátszottam a gondolattal.mi lenne ha a nejem megcsalna.Hiába szeretem,azt mondanám okè megbocsátok,semmi nem lenne ugyan az.Lesnèm mindig mit csinálna? Egyszerüen benne maradna az emberben ès az már nem èlet úgy vele,de ez az èn magán vèlemènyem.
2016. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt érzem én most. Abban reménykedem, hogy ha telik az idő jobb lesz
2016. márc. 9. 17:51
 65/70 A kérdező kommentje:
Szakítottunk :/
2016. márc. 10. 06:57
 66/70 anonim ***** válasza:
Sajnálom.De ne bánd,lesz jobb is.
2016. márc. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást aranyos vagy ❤
2016. márc. 10. 07:05
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
Bar en nem a szakitast tanacsoltam, de biztos vagyok benne, hogy a belatasod szerinti legjobb dontest hoztad, mert ugyan en egy nagyon hasonlo tortenet utan mukodo kapcsolatot epitettem a haldoklobol, megis azt mondom, hogy nincs 2 ugyan olyan parkapcsolat. Ami az egyik esetben jarhato ut, az nem biztos, hogy a masikban is az. Remelhetoleg tanult az esetbol. Neked pedig fel a fejjel, igyekezz hamar talpra allni lelkileg es ne sirankozz, mert ez nem a vilag vege, csak egy uj elet kezdete!
2016. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
Próbálok a legnagyobb optimizmussal hozzáállni de hihetetlenűl hiányzik meg vágyom a közelségére. Meglátjuk még mi lesz ebből. Minden ismerősöm/barátok/szülők azt mondják meg fogom bánni mert nem kapok még egy ilyen fiút aki ennyire szeret. Én meg a döntésem mellett próbálok kiàllni. A szivem azt mondja folytassam vele az eszem meg, hogy hagyjam
2016. márc. 10. 08:22
 70/70 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mi újság azóta?
2017. szept. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!