Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ti megbocsátanátok a párotoknak? A barátom egy haverjához ment egy másik városba, mert állítólag szakítottak a barátnőjével ès segítség kell. Na ebből az sült ki, hogy a párommal elmentek bulizni ittak és megcsalt. Vagyis így mesélte, már nem is tudom, hogy higyjeke neki ezek után... Ti meg tudnátok bocsátani? Nagyom szeretem és óriásit csalódtam benne. Azt mondta megbánta és soha többet nem lesz ilyen. Ezelőtt 1hónappal kb. Véletlenül megláttam a telefonjában, hogy az eljegyzésről beszélt a legjobb barátjával. Ti mit tennétek?

2016. márc. 8. 21:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
75%
Már az ivás miatt komolyan megfontolnám hogy kidobjam. De ha megcsalt akkor meg Se várom,hogy elkezdjen magyarázni összerámolom a cuccát és vele együtt kivágom.
2016. márc. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
26%

Nálam is szakító ok a megcsalás.

De azért az élet nem fekete és fehér.

Úgy örülök,hogy ennyi makulátlan ember van itt.:)

És soha nem hibáztak még.

De mint tudjuk az alkohol elég erős tudatmódosító szer.

Olyan dolgokat is megtesz az ember amit józanul nem tenne soha!

Más kérdés,hogy ha megbocsájtasz a barátodnak,akkor meg tudsz e majd bízni a továbbiakban benne?

Azért feltételként annyit szabj meg neki,hogy az alkoholt felejtse el.

Max ha együtt vagytok.

De a döntés a tied!

F40+

2016. márc. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
26%

Persze, hogy meg.

Aki szeret, az mindent megbocsát.

2016. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
60%
Amikor nalunk felmerult az eljegyzes, akkor ugyan ez tortent. Berezelt a ferjem, plane, hogy meg a gyerek tema is szoba jott. Megcsalt, de lebukott, mert egy kis husz evessel kezdett ki, aki nem tudott a seggen ulni es a ferjem haverjatol megszerezte a ferjem telefonszamat es felhivta pont akkor, amikor en is vele voltam es ugyan nem volt kihangositva, de eleg hangos volt a telefonja, hogy nagyjabol halljam a beszelgetest. Kiraktam 3 napra, kozoltem, hogy vege, de mar akkor tudtam, hogy csak egy kicsit meg akarom szivatni es egy egyszeri bakloves miatt nem fogok egy tobb eves kapcsolatot eldobni. 3 nap utan visszafogadtam es meg nagyon nagyon sokaig a szemere hanytam a dolgot nagyobb veszekedesek soran. Azt nem banom, hogy visszafogadtam, hiszen azota ossze is hazasodtunk es szerintem minta kapcsolatunk van, legalabbis azt latom, hogy keves ismerosomnek van ilyen osszetarto, szereto, torodo kapcsolata, mint a mienk, de azt sajnalom, hogy sokszor a fejehez vagtam. Szerintem tul lehet lepni egy ilyenen. Emberek vagyunk, hibazunk. legnagyobbat pedik akkor tudunk hibazni, ha eldobunk egy mukodo, jo kapcsolatot azert, mert a masik teved egyet, egy kis kalandba bonyolodik ittasan, amikor a gatlasok feloldodnak, amikor egy kis onigazolast keres, hogy o igen is kelendo meg, hogy jo pasi, bejon mas lanyoknak is, vagy eppen csak regen elte at azt a kulonos izgalmat, amit olyankor erez az ember, mikor eloszor hajol egy masik lany fele es megcsokolja. Meg lehet ez bocsajtani, mert ez a dolog valoszinuleg nala sem arrol a lanyrol szolt, hanem sajat magarol. Sokan itt azt mondjak, hogy ok bizony azonnal kidobnak, de vagy nem voltak meg ilyen helyzetben, vagy tul butak ahhoz, hogy belassak, hogy neha erdemes a dolgokat megjavitani, nem pedig eldobni...
2016. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
34%
24.: Ajaj előkerült a pasi is és meglátta a kérdést...:DDDD
2016. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
Peti?
2016. márc. 9. 10:21
 27/70 A kérdező kommentje:
Ha esetleg mégsem te lennél, akkor nagyon köszönöm a választ. Ezek szerint a folytatásból még jó is sülhet ki. Nem tudom, hogy megtudnék-e benne bízni. Az is bennem van, hogy a kapcsolatunk elején (16voltam, most 20) én is félreléptem, igaz csak csók de már akkor is elég nagy veszekedés lett belőle és ő meg tudott bocsátani. Én most ezek után simán véget vetnék az egész kapcsolatnak, de ott a közös lakás, kutya stb. A lakással nem tudom mi lenne és a kutyát sem tudom kinél maradjon. Talán beszélnem kellene erről vele. Ő jelenleg dolgozik, 5kor végez én meg megyek 11re és 7kor végzek. Akkor pontot teszünk a végére.
2016. márc. 9. 10:43
 28/70 anonim ***** válasza:
36%

Tehát amúgy szakítanál vele, de ott a kutya, azért nem...:DDDDD

Ugyan hagjuk már, nem fogsz te szakítani, hiába írta itt 30-ból 29, hogy szakítana, alig vártad, hogy legyen egy "ellenjavaslat", amibe belekapaszkodhatsz, meg már keresed a mentegetőzéseket, hogy te is megcsaltad, megbocsájtott, közös lakás, blablabla...:D

2016. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
Na jó. Tényleg nagyon szeretem ezek után is és ő volt nekem az első igazi nagy szerelem (nem nem vele veszítettem el) de ezek után nem tudnék benne 100% osan megbízni, enélkűl meg nem kapcsolat a kapcsolat. Emiatt gondolkodom.
2016. márc. 9. 11:06
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hiába irja itt más, hogy csak az irja, hogy szakitana aki nem volt hasonlóban, de én nem tudom elképzelni, hogy ezek után megtudnék benne bizni. Nyilván más lenne, ha még csak azon kapom rajta, hogy flörtölget, és nem megy át tettlegességbe a dolog. Az sem esne jól, de onnan még meglehetne menteni. De igy, hogy megtörtént a megcsalás, ki is derült én nem tudnék ezen túllépni, nem tudnék benne megbizni, igy biztosan változna a kapcsolatunk, több vitánk lenne ebből kifolyólag és előbb-utóbb úgy is tönkremenne. Nekem nem fér bele az, hogy az akit szeretek és elvileg viszont szeret arról tudjam, hogy volt mással is miközben velem volt kapcsolatban.
2016. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!