Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ti megbocsátanátok a párotoknak? A barátom egy haverjához ment egy másik városba, mert állítólag szakítottak a barátnőjével ès segítség kell. Na ebből az sült ki, hogy a párommal elmentek bulizni ittak és megcsalt. Vagyis így mesélte, már nem is tudom, hogy higyjeke neki ezek után... Ti meg tudnátok bocsátani? Nagyom szeretem és óriásit csalódtam benne. Azt mondta megbánta és soha többet nem lesz ilyen. Ezelőtt 1hónappal kb. Véletlenül megláttam a telefonjában, hogy az eljegyzésről beszélt a legjobb barátjával. Ti mit tennétek?

2016. márc. 8. 21:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit köszönnöd, én csak a saját tapasztalatomat osztottam meg :) remélem, hogy hasonlóan jól alakul a dolog nálatok is, mint nálunk! Szurkolok! :)
2016. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, aranyosak vagytok. Nem gondoltam, hogy vannak olyan emberek akik idegenek problémáival ennyire foglalkoznak és segíteni próbálnak. Igazi jó emberek is vannak ezen az oldalon. Ment a zöld kéz mindeninek :*
2016. márc. 9. 12:41
 43/70 A kérdező kommentje:
Most hozott be a párom a munkahelyemre egy hatalmas csokor rózsát és hozzá egy borítékot. Nem fogadtam el. Azt mondtam, hogy otthon beszélünk. Letette a virágot a borítékot meg ketté téptem és ledobtam a földre a főnököm meg elküldte őt. Nemrég ment el, mindenki vígasztal... Fáj így látni őt de megérdemelte. A levelet még nem olvastam el de elfogom. Még nincs elég erőm hozzá.
2016. márc. 9. 12:45
 44/70 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, de édes, komolyan! Mennyire teper és még mások előtt se bánja, ha megalázzák :) Hát ha másért nem is, de szerintem az ilyenekért megéri a dolog, mert ilyenkor derül ki, hogy mennyire tud szenvedni az egyik a másikért!! Ha ez a fickó nem szeretne téged és nem te lennél neki a minden, akkor nem égetné saját magát mások előtt, hanem menne szépen új husira vadászni, meg élné világát. Ez az ember bűnösnek érzi magát és aki nem szeret téged, az nem érez ilyet és nem megy házhoz a pofonért, hogy "idegenek" előtt ronggyá legyen alázva...
2016. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Igen :/ és nagyon kezdem sajnálni... Csodálatos embernek hittem és ezt soha nem néztem volna ki belőle, hogy megcsal... De csalódni kell, hogy jobban szerethessünk. Már csak ha belegondolok, hogy mi lesz akkor, ha hazamegy és meglátja a lakást a cuccaim és a kutya nélkül. Nagyon féltem, de ha már elszántam magam erre a lépésre nem csinálom vissza...
2016. márc. 9. 12:57
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is! Még véletlenül se! Szenvedjen csak kicsit! De tényleg, szerintem ő nagyon nagyon megbánta és meg merem kockáztatni, hogy többet ilyet nem fog csinálni! Bármennyire is sajnálod, kicsit legyél kitartó (ő meg legyen az NAGYON!!!!!!!) Biztosan helyre fog ez jönni és a kapcsolatotokra ez jó hatással lesz, hogy ő most a saját bőrén érzi, hogy mennyire bele tud pusztulni, ha elveszít téged.
2016. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
76%

Ti Nők nagyok vagytok ebben a műbalhékban :)

Este dobj neki azért egy kis gumicsontot.Hívd fel és kérdezd meg,hogy van?Érezze,hogy most csak kicsit kéreted magad,de ugyanakkor nagyon szereted :)

Már csak azért is mert nehogy valami hülyeséget csináljon!

22-es

2016. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
Pontosan így fogom csinálni. A levélben meg annyi állt, hogy megérti, ha elhagyom meg gyűlölni fogom de ő ezt nem tudta magában tartani és tisztel annyira, hogy nem titkolja el. Tudja, hogy hibázott de többet soha nem csinálna ilyet meg stb. És, hogy nem tudná elviselni, ha elveszít, főleg ha mással lát, mert tudja, hogy fiatal vagyok és ilyenkor kōnnyebb tovább lépni egy kapcsolaton mint 40 évesen meg kōnnyen kapnék magamnak mást de senki nem fog úgy szeretni ahogy ő engem meg ilyenek. És ha mégis szakításra kerül a sor akkor a lakás maradjon nekem mert megérdemlem, és miatta lett ez az egész. Aztán meg, hogy mennyire szeret és a megismerkedésünket hozta fel meg a legboldogabb pillanatainkat írta le... És írta, ha elhagyom remélj egy olyan férfit találok aki mellett legalább annyira boldog leszek mint mellete és soha nem fog megbántani. És, hogy ő mindíg itt lesz és várni fog rám akár élete végéig is. Na miután elolvastam egyszerűen sírtam és nevettem. Tudom, ha szakítunk nem lesz ez így. Nem élek álomvilágban. Olyan érzésem van mint amikor 16 voltam és ahogy elképzeltem egy kapcsolatot. Olyan kis naívan. :) aranyos volt de egyben szomorú is. Látszik rajta, hogy nagyon meg van törve... Megérdemli, még húzom az időt. A barátnőm azt tanácsolta, hogy menjünk el csajokúl bulizni. Nem tudom menjeke... Semmi hangulatom
2016. márc. 9. 13:25
 49/70 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ez engem is zavar, félek nehogy baj legyen, ha miattam lenne valami baja én abba belezakkannék. Nem tudom nélküle elképzelni az életem. Ugyanakkor ott van a női büszkeségem, hogy nehogymár még én kérdezősködjek, hogy hogy van. De talán ez lenne a legjobb...
2016. márc. 9. 13:33
 50/70 anonim ***** válasza:

Nagyon szenved, ez teljesen egyértelmű a levél alapján. Egy ilyen levél után nehéz rá tovább haragudni :)

Szerintem lesz szükség arra, hogy felhívd, fog ő magától hívni téged és akkor esetleg annyit mondj neki, hogy gondolkodnod kell. Nem kell azt mondani, hogy a nullánál is kevesebb az esély. Gyötrődjön csak, hogy vajon merre fog billenni a mérleg!

Én a helyedben nem mennék most bulizni. Kell a francnak az ilyen nehéz helyzetben, hogy esetleg bepiálj bánatodban és te is hibát kövess el, mert aztán végképp padlóra kerülsz, ha még bűntudat is gyötörni fog.

2016. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!