Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

2 éves párkapcsolatban élek.De egyszer kétszer előfordul,hogy elgondolom milyen lenne egyedül.Vagy csak szeretetet érzek iránta?

1-1,5 évig tartott nálam a "repülés"-lángoltam.De viszont ha elküldeném nagyon hiányozna tudom(nálam lakunk)Ha látok egy képet az exével nagyon rosszul esik.Ez szerelem vagy szeretet?

Sokat vagyok egyedül néha ezeken filózom. Régóta küzdök kényszerbetegséggel,deprssziós vagyok,sokat vagyok egyedül(munkát keresek).Édesapámmal élünk együtt,aki maga is nagyon depressziós,kötekedő,egy szeretetet nem adó valaki.Soha nem kaptam szeretetet tőle csak bántást!!!!Ridegséget,hogy lehet megbántani a másikat......Ezt láttam itthon,de azt,hogy milyen a szeretet nem tudom.....páromat hányszor sértettem meg ezekkel.....de szeret engem.....nagyon jó ember.....Van köze ennek a gondolatnak a depressziómhoz?Segitsetek....



2016. márc. 18. 06:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!Igen mindig féltem attól,hogy kihasználnak és nem is nagyon kötődök senkihez.Félek,hogy csalódok-csalódtam már eleget!Nem tudok senkit magamhoz közel engedni.
2016. márc. 18. 15:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezen kell változtatnod,elvégre van egy párod aki a hülyeségeddel meg a rossz családi körülményeiddel együtt is szeret és támogat. Becsüld meg,szerezz melót,legyél önálló anyagilag is amennyire lehet aztán minden rendben lesz.Kitartás.
2016. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!