Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnek kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek kezdeni ezzel a helyzettel? Tanacstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Bocsanat, ekezetet most nem tudok irni.

Megprobalom rovidre fogni: tobb mint egy fel eve megismertem egy sracot (o 25, en 19). Amerikaban el, egy jo ideig azt sem tudtuk, hogy nez ki a masik. A kezdetektol volt koztunk valamifele kemia, de akkor meg kapcsolatban voltam es neki is alakultak a dolgai egy lannyal. Vegul beleszerettem es szakitottam a parommal, ahogy o is megmondta a masik lanynak, hogy engem szeret. Ket honapja osszejottunk. Azota sokat vitatkoztunk, foleg a tavolsag miatt. Nekem nincs penzem kimenni, se idom iskola se munkahely miatt, neki pedig mindketto van. Megigerte hogy meglatogat, ugy 4 napja erkezett volna, de elotte osszevesztunk egy hulyesegen es lemondta a repulojegyet. Azota kibekultunk, es kozolte hogy majd jovore jon. Konyorgom, marcius van! Nekem szuksegem van arra, hogy a paromhoz bujhassak, vele aludhassak, es neki semmibe se telne ezt kivitelezni, de nem akarja.

Tegnap megkerdeztem, hogy csak szexualisan vonzodik-e hozzam; nem valaszolt. Azt mondta fel idejonni, mert ha lefekudnenk utana nem biztos hogy birna honapogik enelkul. Duhos lettem es azt mondtam, ne aggodjon, konnyen fog talalni mast helyettem akihez igy vonzodik... a valasza az volt, rendben.

Mindenki azt mondja, szakitsak vele mert nevetseges ez az egesz... de szeretem. Jobban mint eddig barkit is valaha, mert a jo oldala egyszeruen csodalatos. Magam sem tudom miert nem vagyok kepes erre, de nem akarom hogy vege legyen, ugy erzem, mintha ki akarna szakadni a mellkasom a helyerol ha erre gondolok. Mit tehetnek? Hogy oldhatnam ezt meg szakitas nelkul, vagy hogy lephetnek tul, ha nem is akarok?


2016. márc. 22. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, "messziről jött ember azt mond, amit akar".

Az alapján, amit leírtál, nekem az ugrott be, hogy direktben generálja a balhékat, mert ha te szakítasz vele, akkor egyszerűbb a szitu, nem ő lesz a bűnös fél.

Nem azt mondom, hogy nincs létjoga egy távkapcsolatnak, még azt is elhiszem, hogy lehetsz szerelmes ilyen messziről. De ha nincs rá esély, hogy záros határidőn belül együtt legyetek, és láthatóan ő ezt nem is akarja... miért erőlködsz?

Érzelmi zsarolásnak tűnik a részéről, amit leírtál, nagy manipulátor lehet a srác. Nem biztos, hogy van értelme várnod rá így ismeretlenül - és mondom ezt úgy, hogy én is hasonlóan távkapcsolatban ismertem meg a páromat. Megvan a varázsa ennek is, de sose felejtsd el, hogy ez soha nem lesz egyenértékű azzal, hogy ugyanezt a vonzalmat személyesen építitek fel.

2016. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Koszonom, utolso. Hogy oszinte legyek, erre a stilusra vartam x)

Hogy kibe, hogyan szeretek bele, csak es kizarolag ram tartozik. Ha nem a kerdessel kapcsolatos a valasz, folosleges koptatni a billentyuzetet.

Mivel sokan felreertettek, tudom, hogy nem vagyok neki fontos. Felolem lehet "naiv tinilanynak" nevezni, meg mondani, hogy ez faszsag. Mint emlitettem elotte parkapcsolatban eltem, 4 evig, egy eve egyutt is laktunk. Pontosan tudom mi a kulonbseg. Kemia letezik intelligencia szintjen is, nem allatok vagyunk hogy csak a dugas teren letezzen ez a fogalom.

A kerdesemet pedig javasolnam elolvasni megegyszer.

Mint mondtam, tudom, hogy nem kolcsonosek az erzeseink. De nem fogom ot beallitani egy nyomorult szemetladanak, mert nem az. Igen, amiket leirtam igy vannak, de mivel lattam mar egyet s mast, lehetne sokkal rosszabb is.

Az en velemenyem a szerelemrol hogy nem mulik el csak ugy. Attol mert tudom, hogy nem jo nekem, nem fogom gyulolni - sajnos.

2016. márc. 22. 15:32
 13/23 A kérdező kommentje:

Mellesleg pontosan azert akartam hogy minel elobb idejojjon, mert tudnunk kene, milyen szemelyesen eltolteni akar csak 1-2 napot egyutt. Ezt neki is megmondtam, valasz persze nem erkezett.

Amikor vitatkozunk, azt mindig irasba tesszuk, skypeon erdekes modon egyikunk se tudja abbahagyni a mosolygast hogy latjuk egymast. Ami nekem meg fura, hogy azt mondta mikor volt szo a szexrol ugy 3-4 het utan, oszinte hangsullyal mondta, hogy addig varunk ameddig akarok ha esetleg arrol lenne szo hogy nekem meg korai. Most pedig, mint mondtam, olyan erzest kelt bennem mintha ez lenne velem az egyetlen celja. Nem mellekes informarcio, hogy volt mar 1 eves kapcsolata is, de meg szuz. Ismerem a lanyt, ez biztos. Az indok az volt, hogy nem tudta elkepzelni ezt olyannak, akibe nem szerelmes.. nem tudom hova tenni a helyzetet. Ossze vagyok zavarodva.

2016. márc. 22. 15:38
 14/23 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok.

Nem változtatok a véleményemen, és szerintem a kérdéshez írtam én is és a többi válaszoló is.

De amint az előbb írtam, feleslegesen válaszolunk, mert úgysem hallgatsz ránk. Akkor meg nem tudom, minek írtad ki a kérdést. Hisz majd rájössz magadtól.

Attól, hogy leírtuk a véleményünket és nem azt, amit hallani szerettél volna, még nem lesz senki rosszindulatú.

2016. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

A kerdes az volt, hogy mit kene tennem. A valaszok pedig kettonk szemelye ellen szoltak nagy reszt. Hatalmas kulonbseg van a ketto kozt. Velemenye mindenkinek lehet arrol is, de ha nem realis es nincsen alapja sok mindennek, folosleges kimondani, foleg olyan stilusban mint egy-ket valaszolo.

Szakitsak vele, az valasz. Az hogy en milyen vagyok vagy eppen o, nem.

2016. márc. 22. 15:57
 16/23 Költőnő? ***** válasza:

Sztem a többi válaszból is kiolvasható volt a válasz... stílussal nem értem, mi a gond, olyan igazán bántót senki nem írt.

Nekem is volt általános negyedikben "barátom" mégsem állítottam be magam nyolcadikosként párkapcsolati gurunak, aki lehurrogja a nála tapasztaltabbak véleményét.

a véleményem fenntartom és most már azt is hozzázenném hogy a korod ellenére a kérdésednek a tinikategóriában lenne a helye. Hisz a hsz-ek is egy dalos kislányt ábrázolnak.

2016. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem allitottam be magam semminek. Az hogy szamodra ebben a stilusban nincs semmi kulonleges, arrol nem en tehetek. Nagyon nem szeretem, ha valaki ennyire felnottnek erzi magat, de erveket sem tud felhozni :) Ha vitatkozni szeretnel, folosleges itt folytatnod, rengeteg kerdes van meg az oldalon, amit mellesleg nem ilyen felhasznalasra keszitettek.
2016. márc. 22. 16:26
 18/23 Költőnő? ***** válasza:

Vitatkozni ész érvek mentén lehet. Nálad nem találtam egyet sem. Ja és ha már stílus... olvasd sztem vissza, neked mit sikerült összehozni. Tudod senki sem szeret beszélgetni és véleményt cserélni olyannal, aki balgamód csak hajtja a magáét és rajta kívül mki ostoba paraszt.

Nem játszom a felnőttet, én egy felnőtt nő vagyok, életem nem burokban leélt jelentéktelen 35 évével... dehát minek is vitatkozom... jól megmondtad, megyek, el is ásom magam jó mélyre. Elnézést a belevauért a hibátlan virtuális párkapcsolatodba.

2016. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Az emberrel úgy viselkednek, ahogy ő másokkal. Mivel a te kommented előbb volt hozzám mint nekem hozzád, szerintem ezzel a mondattal le is zárhatom.

Ahogy a kérdést is. Elég nagy fordulatot vett a dolog, több szempontból is, ezért tárgytalan.

Egy-két embernek azért javasolnám, hogy nem minden ember rossz vagy éppen hülye a világon.

Köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 22. 18:03
 20/23 anonim ***** válasza:

A baj csak annyi, hogy kérdezel, de nem hallod meg a válaszokat. Hogy ki milyen stílusban tette, az mellékes, de mindegyik válaszoló csak segíteni akart, illetve megfelelni a kérdésedre, hogy mit tudnál kezdeni a helyzettel, illetve hogyan oldhatnád meg a dolgot.

Lehet, hogy tévedek, de a válaszaidból úgy tűnt, hogy sem meghallani, sem megérteni nem akarod a leírtakat. Tudod, ha egyszer kérdezel, akkor fel kell vállalni azt is, hogy a válaszok nem feltétlenül neked tetszőek lesznek. :)

2016. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!