Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnek kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek kezdeni ezzel a helyzettel? Tanacstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Bocsanat, ekezetet most nem tudok irni.

Megprobalom rovidre fogni: tobb mint egy fel eve megismertem egy sracot (o 25, en 19). Amerikaban el, egy jo ideig azt sem tudtuk, hogy nez ki a masik. A kezdetektol volt koztunk valamifele kemia, de akkor meg kapcsolatban voltam es neki is alakultak a dolgai egy lannyal. Vegul beleszerettem es szakitottam a parommal, ahogy o is megmondta a masik lanynak, hogy engem szeret. Ket honapja osszejottunk. Azota sokat vitatkoztunk, foleg a tavolsag miatt. Nekem nincs penzem kimenni, se idom iskola se munkahely miatt, neki pedig mindketto van. Megigerte hogy meglatogat, ugy 4 napja erkezett volna, de elotte osszevesztunk egy hulyesegen es lemondta a repulojegyet. Azota kibekultunk, es kozolte hogy majd jovore jon. Konyorgom, marcius van! Nekem szuksegem van arra, hogy a paromhoz bujhassak, vele aludhassak, es neki semmibe se telne ezt kivitelezni, de nem akarja.

Tegnap megkerdeztem, hogy csak szexualisan vonzodik-e hozzam; nem valaszolt. Azt mondta fel idejonni, mert ha lefekudnenk utana nem biztos hogy birna honapogik enelkul. Duhos lettem es azt mondtam, ne aggodjon, konnyen fog talalni mast helyettem akihez igy vonzodik... a valasza az volt, rendben.

Mindenki azt mondja, szakitsak vele mert nevetseges ez az egesz... de szeretem. Jobban mint eddig barkit is valaha, mert a jo oldala egyszeruen csodalatos. Magam sem tudom miert nem vagyok kepes erre, de nem akarom hogy vege legyen, ugy erzem, mintha ki akarna szakadni a mellkasom a helyerol ha erre gondolok. Mit tehetnek? Hogy oldhatnam ezt meg szakitas nelkul, vagy hogy lephetnek tul, ha nem is akarok?


2016. márc. 22. 10:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát kislány ennek a tini kategóriában a helye, volt nekem is táv kapcsolatom, ami így kezödött, de 2 hét után elmentem oda, ahol a lányzó lakott repülővel. Aztán a repülőtérről hazáig tartó uton, nagyon kiábrándultam belőle, mert kiderült hazudott, és sajnos több napot el kellett vele töltenem, mert nem volt más szállás lehetőség.

Aztán mielőtt felültem a repülőre szakítottam vele. Ennyi.


De az hogy ti már veszekedtek, és még nem is látáttok egymást... Helyében én se jöttem volna hozzád, aztán el is küldöd. Mit vársz őszintén?


Neki semmibe se telne idejönni, komoly már most a pénztárcáját nézed. :D

Nem párod, mert még nem volt köztettek semmi, csak egy árnyképet szeretsz, ami lehet nem is létezik.

2016. márc. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Egyrészt őszintén nem értem minek kell még mindig itt pattogni :D

Szar helyzet, hogy neked nem jött össze. Attól nem minden párkapcsolat, ahol távolból ismeri meg egymást a két ember van alapvetően elföldelve. Ha a rosszindulat fájna, halott lennél.

Utolsó előtti: mint már mondtam, nem azzal van a problémám, hogy milyen tanácsot adtak és milyet nem. A kérdésem az volt, mit tehetnék. Ha erre válasz az hogy ilyen olyan hülyegyerek stb., akkor nem ugyanazt a nyelvet beszéljük.

2016. márc. 29. 15:18
 23/23 A kérdező kommentje:

Mivel nem indokoltam meg az utolsónak szánt mondatomat: te mégis kinek képzeled magad, hogy ilyen véleményt alkoss ennyi alapján? Nevetséges. Mi az, hogy a pénztárcáját nézem, és hogy máris? Akkor jött fel a pénz téma először, amikor az utazásról volt szó. Felőlem aztán bármelyik gazdag pasi feldughatja magának a pénzét ha emberileg nem ér semmit. Az előtte lévő párkapcsolatomban én voltam aki a többet fizette, több körülmény miatt is, nincs szükségem arra, hogy valakinek dugig legyen a pénztárcája ahhoz, hogy szeressem. De mit mondhatnék, mindenki magából indul ki.

Azt meg hogy megérted hogy nem jött ide, a vitáink 80%-át ő generálta. És igen, megoldottunk, megyek ki hozzá, mellékesen megjegyezném hogy a pénz felét én fogom állni és boldog vagyok. Úgyhogy remélem lezártuk a témát. :)

2016. márc. 29. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!