Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy anyu befejezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy anyu befejezze ezt a viselkedést velem szemben?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Anyu nem szereti, mert szerinte csak kihasznál(elvárná, hogy virágot hozzon neki, hogy mindig itt legyen és kedveskedjen, legyen vele aranyos, bizonyítson- szerintem ez mind fölösleges, nem neki kell bizonyítson, hanem nekem), természetesen erről szó sincs, nagyon szeretjük egymást, de anyu az az ember, aki mindenkiben a hibát keresi és senkiről/senkihez sincs egy jó szava. Volt egy beszélgetés a szüleimmel és a barátommal, megbeszéltük, hogy nem szólnak bele, ketten mit csinálunk, nem fognak tiltani, nincs ellenükre az se, ha szexelünk, ezzel szemben anyu folyamatosan tilt, csak hétvégén találkozhatunk, akkor is pár órára és minden hétvégén lemegy a veszekedés, mert nem akar engedni(apu nem tud, mit tenni, nem itthon dolgozik). Anyu pár hónapja szembeállt velem, hogy tudja, hogy le szoktam sz-pni. Mondtam, hogy persze, hol a probléma? Erre kezdett üvöltözni, hogy szégyelljem magam, ez milyen megalázó, szokjak le róla, ő nem így nevelt, undorodik tőlem, ne érjek hozzá, hogy ő nem puszil meg többet, mert hányingere van tőlem, egy pohárból se fog inni utánam, mert egy utolsó sz-pós senki vagyok. Mondtam, hogy jó, megértem, hogy ő nem szereti, de akkor ne szóljon bele, elvégre nem ő kell csinálja. Persze azóta se fejezte be. Ma összevesztünk, és azóta f@ssz-pónak szólít, elmondja, hogy ezt a mocskot soha magamról le nem fogom mosni, ráadásul a húgomat is uszítja, ki is van adva parancsba, hogy így szólítson és alázzon meg, ahol tud(ő, a kis hűséges követő szívesen meg is teszi), hogy lehetek művelt és okos, ha egy f-szt beveszek a számba. Emellett végighallgatom, hogy rám nem vár semmilyen jövő, szégyent hoztam rá, egy senki vagyok. Apu, amikor csak tud, megvéd, de soha nincs jelen, amikor ezt csinálják. A barátomnak nem is akarom már mondani, így is elege van már anyu hülyeségeiből. Én próbáltam megbeszélni, de nem használ, semmi nem érdekli, fújja a magáét, nem tudom, mit tehetnék. Apu mondta, hogy ne szóljon bele a szexuális életünkbe, mert nem az ő dolga, akkor rábólintott, de azóta is folyamatosan ezt csinálja. Hidegen hagy a véleménye, csak az zavar, ahogy folyamatosan közli és megaláz. Mit tehetnék, hogy befejezze? 18/L

2016. márc. 23. 15:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már rajta, de kisváros, megtalálni nem lesz nehéz, és nem hiányzik még egy óriási veszekedés, főleg, hogy elég sok mindent elértem már bizonyos területeken, ismernek az emberek, és attól eltérően, hogy nem érdekel, a szomszéd mit beszél rólam, a családi életemet mégse kéne mindenki pletykálja, ami ebben az esetben elkerülhetetlen lenne. Az egyetem nyugtat már csak.
2016. márc. 23. 15:56
 12/31 anonim ***** válasza:
6%
tini kategória...
2016. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.

Sajnos anyukáddal nem igazán tudsz mit csinálni. Nálunk is sok veszekedés volt, aztán elköltöztem. Én a kapcsolatot nem szakítottam meg a szüleimmel, kb. Egy hónapban egyszer megyek haza, és lám, sehol egy veszekedés. Mert rájöttek, hogy mi volt a rossz. Már nem természetes, hogy minden nap látnak.

2016. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
100%

Ez nagyon gáz. Szerintem ne mondj neki semmit, mert akkor mégjobban fogja csinálni amit eddig.. Költözz el minél hamarabb és ne is keresd őt

Majd csak rájön hogy hülye volt és keres ő téged. Ha meg nem, az se baj szerintem.

2016. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól kezeled a helyzetet, nagyon jó, hogy próbáltad többször is megbeszélni vele, és az is, hogy hidegen hagy a véleménye, nem veszed komolyan és nem befolyásol. Így tovább!


Megpróbálhatsz még beszélni vele, vagy apukádon keresztül kideríteni akár, hogy miért ennyire ellenséges és hülye. De nem vagyok benne biztos, hogy működni fog, elég elborultnak tűnik anyud.

Én a helyedben megpróbálnám a lehető legjobban kizárni, higgadtnak maradni, amikor veszekszik, nem belemenni a veszekedésbe, legfeljebb néhány szóval lerázni. Hadd lássa, hogy nagyvonalú, nyugodt és magabiztos vagy, hátha leesik neki, mennyire megalázza magát ezzel a viselkedéssel. Nem arró van szó, hogy hagyod magad, inkább fogadd leereszkedő, nyájas felsőbbrendűséggel a vergődését :)

A tiltásokat meg egyszerűen ne fogadd el. Amíg otthon laksz, nyilván ez nem működik teljesen, de ha más nem, legyetek többet a barátoddal náluk. Támaszkodj apukádra, amennyire lehet, kérj tőle segítséget, úgy tűnik, ő józan és segíteni akar. Előbb-utóbb úgyis elköltözöl (remélhetőleg lesz lehetőséged), addig pedig próbáld meg a legfájdalommentesebben kihúzni. Persze ha látsz módot arra, hogy meggyőzd anyudat, vagy kiderítsd, mi a baja pontosan, akkor hajrá, de lehet, hogy nem lesz ilyen.


Amúgy kérdezted már anyukádat, hogy ő szopott-e valaha? Csodálkozék, ha nem :D

2016. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
A f@sszopózásra meg csak annyit mondanék, hogy"Hm...most akkor kinek is mocskos a szája?"
2016. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%

Én finoman megkérdezném, téged is a gólya hozott-e? Vagy apád gerincre vágta, a lábai közé küzdötte magát, ő meg behunyt szemmel, összeszorított fogakkal feküdt mint egy darab fa? Esetleg előtte letakarta a szent képet és egyéb képeket, fotuókat, utána pedig meggyónt, mert szégyelli, hogy élvezte. Pff.

De komolyan, utálom az ilyen álszent, álprűd embereket.

2016. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire felháborítónak tartana téged, akkor már rég kidobott volna. De nem tette, mert csak a szája nagy, és egy zsarolási eszköz számára, hogy elküld. Én azért se cuccolnék el dehova. Ellenkezőleg: a nyakán maradnék még jó sokáig és pokollá tenném az életét.
2016. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Vennék nekik egy-egy nyalókát, mond, hogy ne írigykedjenek, szopogassanak ők is.
2016. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Az volt az egyik érve, hogy miért ne, mert ő se csinálta soha(-válaszolva erre a kérdésedre- amúgy apu is azt mondta neki múltkor, hogy attól, mert ő nem csinálta, s nem is akarja, attól engem ne egyen meg, mert én kell tudjam, hogy mi fér bele nekem) és egy nő ennél megalázóbbat nem tud tenni, ezáltal kárt tesz a saját női mivoltában.
2016. márc. 23. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!