Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy anyu befejezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy anyu befejezze ezt a viselkedést velem szemben?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Anyu nem szereti, mert szerinte csak kihasznál(elvárná, hogy virágot hozzon neki, hogy mindig itt legyen és kedveskedjen, legyen vele aranyos, bizonyítson- szerintem ez mind fölösleges, nem neki kell bizonyítson, hanem nekem), természetesen erről szó sincs, nagyon szeretjük egymást, de anyu az az ember, aki mindenkiben a hibát keresi és senkiről/senkihez sincs egy jó szava. Volt egy beszélgetés a szüleimmel és a barátommal, megbeszéltük, hogy nem szólnak bele, ketten mit csinálunk, nem fognak tiltani, nincs ellenükre az se, ha szexelünk, ezzel szemben anyu folyamatosan tilt, csak hétvégén találkozhatunk, akkor is pár órára és minden hétvégén lemegy a veszekedés, mert nem akar engedni(apu nem tud, mit tenni, nem itthon dolgozik). Anyu pár hónapja szembeállt velem, hogy tudja, hogy le szoktam sz-pni. Mondtam, hogy persze, hol a probléma? Erre kezdett üvöltözni, hogy szégyelljem magam, ez milyen megalázó, szokjak le róla, ő nem így nevelt, undorodik tőlem, ne érjek hozzá, hogy ő nem puszil meg többet, mert hányingere van tőlem, egy pohárból se fog inni utánam, mert egy utolsó sz-pós senki vagyok. Mondtam, hogy jó, megértem, hogy ő nem szereti, de akkor ne szóljon bele, elvégre nem ő kell csinálja. Persze azóta se fejezte be. Ma összevesztünk, és azóta f@ssz-pónak szólít, elmondja, hogy ezt a mocskot soha magamról le nem fogom mosni, ráadásul a húgomat is uszítja, ki is van adva parancsba, hogy így szólítson és alázzon meg, ahol tud(ő, a kis hűséges követő szívesen meg is teszi), hogy lehetek művelt és okos, ha egy f-szt beveszek a számba. Emellett végighallgatom, hogy rám nem vár semmilyen jövő, szégyent hoztam rá, egy senki vagyok. Apu, amikor csak tud, megvéd, de soha nincs jelen, amikor ezt csinálják. A barátomnak nem is akarom már mondani, így is elege van már anyu hülyeségeiből. Én próbáltam megbeszélni, de nem használ, semmi nem érdekli, fújja a magáét, nem tudom, mit tehetnék. Apu mondta, hogy ne szóljon bele a szexuális életünkbe, mert nem az ő dolga, akkor rábólintott, de azóta is folyamatosan ezt csinálja. Hidegen hagy a véleménye, csak az zavar, ahogy folyamatosan közli és megaláz. Mit tehetnék, hogy befejezze? 18/L

2016. márc. 23. 15:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak nincs köze ahhoz, hogy te csinálod -e az orált, vagy sem, az a beteges, hogy ezt egyáltalán megkérdezte. Szerintem semmi különös nincs abban, ha egy nagykorú lány elköltözik otthonról, úgyhogy nem értem miért gondolod, hogy ebből valami hatalmas balhé lenne, meg megszólnának miatta. Ha máshogy nem tudsz költözni, akkor egyszerűen menj egyetemre másik városba.
2016. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Jön a jó idő, én vennék egy nagy doboz pálcikás jégkrémet, és megtölteném vele a mélyhűtőt. ;)

A cikizésére, morgására, hisztijére meg prűd felfigására nem mondanék semmit. Hagy főjön a saját levében.

2016. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem más miatt lenne balhé, ő csinálna hatalmas balhét. A másik dolog, hogy hamarosan itt az érettségi, nem tudnék a tanulás mellett dolgozni is, hogy fenntartsam magam. Az egyetem szerencsére 400 km-re van.
2016. márc. 23. 16:13
 24/31 VirágésBence ***** válasza:
100%
Elég gáz, vagy visszaszólsz neki, de szerintem csak jönne az ő tart el dologgal, vagy ráhagyod az egészet, vagy elköltözöl a barátodhoz.
2016. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
93%
Áthívnám a pasimat és sikítva élveznék el 3x az éjszaka közepén
2016. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#20: az nem érv, hogy ő sem csinálta, mert ennek semmi köze ahhoz, hogy a szopás jó-e vagy rossz. Anyukádnak elég fura a felfogása. Ne foglalkozz vele továbbra sem, maradj továbbra is biztos abban, hogy nincs igaza.


Apukádat sajnálom kicsit, hogy anyud sosem cidázta le rendesen :(


Amúgy vajon mitől fogja fel ilyen borzasztóan ezt valaki? Mi olyan megalázó ebben? Én a páromnak a fenekét is ki szoktam nyalni és imádom csinálni, sosem jutna eszembe, hogy megalázó :D. A szex nem erről kéne, hogy szóljon.


Off, bocsi.

2016. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, sejtem, mitől van így kiakadva. Apud valószínűleg megcsalta egy olyan nővel, aki nem ennyire prűd. Ettől viszont önmaga "bűnének" érzi a prűdséget, és az ember semmit sem utál jobban, mint a bűnét.

Nem tudom, érthetően fogalmaztam-e?

2016. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Igen, értem, viszont nem tudok, amit mondani, nem olyan dolog, amit szívesen mesélget az ember, ha esetleg meg is történt.
2016. márc. 23. 20:16
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki, már csak pár hónap van érettségiig! Nyáron keress valami diákmunkát, tölts sok időt a barátodnál, barátnőidnél, nagyszülőknél. Viszont azért beszámolnék a helyedben a barátodnak arról, hogy minek nevezett édesanyád, hogy később ez ne legyen neki új dolog.
2016. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt írom: Ő nem anya. Egy anya a legjobbat akarja a gyerekének... azt, hogy a gyereke boldog legyen, akkor ha annak az ára neki nem is tetszik.

Én a helyedben elköltöznék és ezt nem is bocsátanám meg neki. Ilyen szavakkal sosem illetett az én anyukám, pedig volt olyan barátom, aki neki nem tetszett... Volt, hogy nem beszéltünk, de sosem szólt bele ennyire a magánéletemben. Oké, hogy a lánya vagy, de nem azért szült meg, hogy felügyeljen szex közben is. Akadályozza a személyes szabadságod... Megkeseredett egy élet lenne az amiben más mondja meg, hogy a párommal, akit szeretek és vágyom arra, hogy ÉN tegyem boldoggá ...nem engedné meg valaki, hogy akárhogyan is, de hozzáérjek, vele legyek. Gondolom később mindegyik barátodban, ha esetleg a mostanival valami oknál fogva szétmentek, mindig keresné a hibát... Szóval neked ez a feladatod. Ennyi idősen fogni magad és elhúzni, de minél előbb.

2016. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!