Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csinos vagyok, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csinos vagyok, miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

nem kell félreérteni, nem én állítom ezt magamról, nagyon sokan mondták már, hogy az vagyok, meg szép, két napja és két fiú leszólított, egy jó pasi köztudottan randizni akar velem, de nem foglalkozok vele, mert csak szexre hajt, és gyakran tapasztalom, hogy férfiak megnéznek az utcán. mégsem. nem történik semmi. egy olyan fiúval húzom jelenleg az időt, azt is csupán interneten, akinek sz.ar a természete és nagyon labilis, csak mert nincs senkim, a külseje se jön be. jelenleg nem járok suliba, idén fogom megint elkezdeni, mert 2 évet voltam külföldön (ez hosszú történet és itt nem fejteném ki), nincsenek barátaim, mivel nem járok iskolába, az a maradék is elhullott mellettem, ők már másokkal foglalkoznak. a legtöbb ember szerint értelmes is vagyok, szeretek komoly témákról beszélgetni, nem vagyok bunkó, megbízható vagyok, hűséges és őszinte, van önálló véleményem, de nem kezdeményez soha senki. elegem van ebből az állapotból, látva, hogy mennyi nálam csúnyább lánynak van valakije, de ezt most nem lenézésből, csak érzékeltetés. miért? zavaró, hogy elvileg szépen nézek ki, de csak lebegek.

18/L



2016. ápr. 5. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
18%

Most miért kell lepontozni, ti irigyek.


Baj, hogy megvédek valakit akit úgy támadtok, hogy nem is ismertek.

2016. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
87%

"21-es, a nagybátyám laptopján elromlott a caps lock"

Rofl :DD Shift+betű = nagybetű. Sztem troll vagy amúgy.

2016. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
És ha már szereti a Star Wars akkor biztos, hogy egy jó emberről van szó.
2016. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:
nem akarom azt mondani, hogy tökéletes vagyok, mert nem vagyok. nagyon nem, ahogy közületek sem az senki, szóval kár engem ízekre bontani és a hiányosságokat felfedni bennem. de csalódtam már párszor, pedig nem vagyok nyomulós, meghallgatom a másikat szívesen, tanácsot adok, kérdezek én is, nem csak ő, nem titkolózok, de nem is vagyok vulgáris, és valahogy mégis megváltoztak az emberek, általában akkor, mikor már nem állt érdekükben a velem való beszélgetés. ez rosszul esett és esik is a mai napig. de elég körül nézni, és legyünk őszinték, nagyon sok olyan embernek van kapcsolata, akik külsőre sem vonzók, de még személyiségileg sem. és mégis. nyilván azért, mert gyökér emberekből több van.
2016. ápr. 5. 22:48
 35/79 ~OnLány~ ***** válasza:
73%

Most én vagyok hülye,vagy te hazudsz kérdező. :D


Ha nem működik a caps lock,akkor hogyan tudtad nagybetűvel kezdeni a mondatod? (a kérdésben)


:D

2016. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 A kérdező kommentje:
32-es, éppenséggel te tűnsz annak a kötekedéseddel... hidd el, tudom, mit kell nagybetűvel írni. éppenséggel lusta is vagyok épp hozzá, de a rofl-öddel te aztán nagy értelemről tettél tanúbizonyságot. ez valami kocka kifejezés?
2016. ápr. 5. 22:49
 37/79 A kérdező kommentje:
35-ös, az oldal magától javítja mindig.
2016. ápr. 5. 22:50
 38/79 anonim ***** válasza:
7%

Nem is értem, hogy mertek egy nővel ilyen primitív modón beszélni.


Ez csak titeket minősìt.

2016. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
11%
És inkább tanácsokat kéne adni és nem kötekedni.
2016. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 A kérdező kommentje:
39: igen, úgy valahogy...
2016. ápr. 5. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!