Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csinos vagyok, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csinos vagyok, miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

nem kell félreérteni, nem én állítom ezt magamról, nagyon sokan mondták már, hogy az vagyok, meg szép, két napja és két fiú leszólított, egy jó pasi köztudottan randizni akar velem, de nem foglalkozok vele, mert csak szexre hajt, és gyakran tapasztalom, hogy férfiak megnéznek az utcán. mégsem. nem történik semmi. egy olyan fiúval húzom jelenleg az időt, azt is csupán interneten, akinek sz.ar a természete és nagyon labilis, csak mert nincs senkim, a külseje se jön be. jelenleg nem járok suliba, idén fogom megint elkezdeni, mert 2 évet voltam külföldön (ez hosszú történet és itt nem fejteném ki), nincsenek barátaim, mivel nem járok iskolába, az a maradék is elhullott mellettem, ők már másokkal foglalkoznak. a legtöbb ember szerint értelmes is vagyok, szeretek komoly témákról beszélgetni, nem vagyok bunkó, megbízható vagyok, hűséges és őszinte, van önálló véleményem, de nem kezdeményez soha senki. elegem van ebből az állapotból, látva, hogy mennyi nálam csúnyább lánynak van valakije, de ezt most nem lenézésből, csak érzékeltetés. miért? zavaró, hogy elvileg szépen nézek ki, de csak lebegek.

18/L



2016. ápr. 5. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
kedves 9-es, nincsenek teljesíthetetlen elvárásaim :) de remélem érthető, ha a túl kövér és sovány pasik nem jönnek be, ahogy azok sem, akik súlyos bőrproblémákkal küszködnek. de nyilván nálad is így van. egyébként cáfolom, sok kifejezetten isten kategóriás pasit látok olyan lányokkal, hogy nem is értem.. :D
2016. ápr. 5. 22:31
 12/79 A kérdező kommentje:
8-as, azok a barátok csak igazából a suliban voltak azok. bár manapság már a szüleim korosztályának nehéz igazi embereket találni, nemhogy nekem.
2016. ápr. 5. 22:32
 13/79 anonim ***** válasza:
10%
Talán túl ribisen öltözködsz?
2016. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy egoista, csak rendben van az önbizalmad és ezzel nincs semmi gond. :)
2016. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:
13: abszolút nem. rövid ujjú cicanadrággal vagy farmerral és sportcipő.
2016. ápr. 5. 22:35
 16/79 anonim ***** válasza:
Ne támadjuk a kedves kérdezőt, úgy, hogy nem is ismerjük.
2016. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
Rám is mondják sokan, hogy nem vagyok egy csúnya gyerek, meg még jófej is, kérdezgetik mindig, hogy miért nincs barátnőm. Sokszor össze is akarnak hozni különféle lánykákkal, vagy különféle lánykák önmagukkal, de nem jön össze nekik, magamtól meg nem igazán kezdeményezek. És pontosan tudom is, hogy miért. Mert 24-ből 18-20 órákat talpalok általában, így egyrészt időm se lenne rá, másrészt meg eltelítődök az emberek társaságával nap közben és jól esik egy kis magány, meg csend a nap végén. Meg a családom úgy kikészített anno, hogy úgy általánosan alkalmatlan vagyok bármiféle hosszútávú emberi kapcsolat kialakítására. Nem lehet, hogy neked is hasonló okai vannak a dolognak?
2016. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:
17: én nem járok suliba, bár sokkal jobban örülnék neki, ha akár munka formájában lenne egy kis dolgom, alig várom a szeptembert. nekem nincsenek olyan családi gondjaim, amik ezt gátolnák, inkább az, hogy nem igazán engednek sehová, bár egyedül nem is lenne semmi kedvem bulizni. mondjuk nem is vagyok igazán az a típus, néha csak beülnék a barátaimmal meginni valami alkoholmenteset (soha nem voltam még részeg, nem is akarok amúgy igazán), éttermezni vagy bármi.
2016. ápr. 5. 22:39
 19/79 ~OnLány~ ***** válasza:

Miért elvárás,hogy mindig a fréfi kezdeményezzen? :)


Ha szép vagy,mások szerint is,akkor nem fognak visszautasítani.

2016. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 A kérdező kommentje:
19: most menjek oda egy boltban valakihez? :D
2016. ápr. 5. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!