Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csinos vagyok, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csinos vagyok, miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

nem kell félreérteni, nem én állítom ezt magamról, nagyon sokan mondták már, hogy az vagyok, meg szép, két napja és két fiú leszólított, egy jó pasi köztudottan randizni akar velem, de nem foglalkozok vele, mert csak szexre hajt, és gyakran tapasztalom, hogy férfiak megnéznek az utcán. mégsem. nem történik semmi. egy olyan fiúval húzom jelenleg az időt, azt is csupán interneten, akinek sz.ar a természete és nagyon labilis, csak mert nincs senkim, a külseje se jön be. jelenleg nem járok suliba, idén fogom megint elkezdeni, mert 2 évet voltam külföldön (ez hosszú történet és itt nem fejteném ki), nincsenek barátaim, mivel nem járok iskolába, az a maradék is elhullott mellettem, ők már másokkal foglalkoznak. a legtöbb ember szerint értelmes is vagyok, szeretek komoly témákról beszélgetni, nem vagyok bunkó, megbízható vagyok, hűséges és őszinte, van önálló véleményem, de nem kezdeményez soha senki. elegem van ebből az állapotból, látva, hogy mennyi nálam csúnyább lánynak van valakije, de ezt most nem lenézésből, csak érzékeltetés. miért? zavaró, hogy elvileg szépen nézek ki, de csak lebegek.

18/L



2016. ápr. 5. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
90%

Látom azért 18 év nem volt elég, hogy megtanuld nagy betűvel kezdeni a mondatot... jaj várj tudom, 1- külföldön éltél ott ez nem szokás, 2-telefonról írsz. Eltaláltam ? :D

Nekem nagyon nem kellenél abból amit eddig láttam belőled.

2016. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
Az mondjuk szerintem pont elég gát, hogy nem engednek sehova... :/ Úgy nehéz ismerkedni, ha nem mozdulsz ki sehova. :D Merre laksz amúgy?
2016. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 A kérdező kommentje:

21-es, a nagybátyám laptopján elromlott a caps lock, ez az oka.

hidd el, te se nekem.. szóval annyira nem fogok sírni :D

2016. ápr. 5. 22:43
 24/79 ~OnLány~ ***** válasza:

Hát azért ha boltban vásárolok,tejjel és kenyérrel nem lépnék oda senki elé flörtölgetni,az már azért... :D


Olyan helyen,ahol lehet beszélgetni,vagy ahol úgy érzed neked is jó lenne,ha leszólítanának.

2016. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:
22, somogyban.
2016. ápr. 5. 22:43
 26/79 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem szimpatikus lány a kérdező, ti meg csak irigykedtek rá.
2016. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:

6. vagyok megint.

Ennyiből kb le jön az embernek, hogy állati unalmas és középszerű vagy.

Nem jársz nagyon társaságba és nehéz veled beszélgetni is.

Ezek így együtt nehézzé teszik a dolgod.

Ne mondd, hogy "nem is ismersz" mert egy kis rálátással ki lehetett venni a stílusodból és a mondataidból ezt.

2016. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:
26: köszi :) nem gond, nem kellhetek mindenkinek, ezzel semmi baj. bár az alpári stílust sokan elhagyhatnák ettől.
2016. ápr. 5. 22:44
 29/79 anonim ***** válasza:
26os, ha valaki senkinek se kell, akkor nem mindenki más a hibás...
2016. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:
27-es, pedig ez a helyzet, nem is ismersz. ezer téma van, amiről tudok beszélgetni, pláne, ha az a valaki star wars rajongó... :D de tényleg, sok minden érdekel és érdeklődő típus vagyok. unom ezt a megbélyegzést, csak mert 2 évet kénytelen voltam halasztani. semmit nem árul el rólam.
2016. ápr. 5. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!