Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek boldog egy albán férfivel?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi hogy mik a szokásaik a nőkkel szemben? Hűséges típusok?

Egyik ismerősöm szerint minden nővel akivel tudnak össze állnak attól függetlenül hogy van feleségül vagy akár magyar barátnőjük.

Az illető nem Koszovói hanem PrízenIi

Arról hallottam hogy állítólag nem vehet feleségül magyar nőt.



2016. ápr. 11. 21:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám albánokkal dolgozik és mondta, hogy kb. az összes nőnél bepróbálkoznak. Vele értelem szerűen a kora miatt nem, de a fiatalabbakkal mind. Az összes munkatárssal kavartak aki eddig vevő volt rá.
2016. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, ha csalódtál eddig a magyar férfiakban, akkor az albánokban még nagyobbat fogsz!
2016. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

10-es

És ha azt mondja, hogy Kobane?


Amúgy most komoly? A pasid tulajdonságai közül azt tűzöd a lándzsádra, hogy kifizet neked zsebből egy "Fehér szingli öregedő picha-útra" a holtszezonban a világon a leginkább pénzügyi válsággal sújtott országába?


Ez még szánalmasabb, mint megdugatni magad egy albán pékkel.


Na csá skacok, én leléptem :)

2016. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
51%
A te pasid/ férjed hova fizet be? A Kossuth moziba? Vagy a keletibe egy cső kukoricára??? Ennyi a különbség !
2016. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
14-es, az olyanok miatt állítanak be minket a férfiak pénzéhesnek és haszonlesőnek mint te...
2016. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Menekülj! Olaszországban és Görögországban ahol egy csomo albán van vércikki egy albánnal együtt lenni. Meg sem fordulna a fejembe hogy albánnal legyek együtt.
2016. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
70%

" Es en idáig az összes magyar férfiban csalódtam."


Hát akkor az összes albánban is fogsz kisanyám! :D

2016. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Konkrétan albánokról nem tudok nyilatkozni, mert tapasztalatom az nincs velük, bár annyit én is hallottam, hogy elvileg mindenkinél bepróbálkoznak.

Amúgy meg, akik itt ajvékolnak, hogy jajj miért nem jó a magyar pasi, már megint egy külföldi hapsival kapcsolatos kérdés, talán nincs elég magyar férfi blabla.. Azoktól kérdezném, hogy mit fáj nektek az, hogy ki kivel, milyen nemzetiségű emberrel jön össze? Úgy egyáltalán mi köze ehhez bárkinek is?! Semmi. Talán törvénybe van vesve, hogy egy magyar csak magyarral jöhet össze? Tényleg nem értem ez az állandó felháborodást.

2016. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Mennyivel jobb, hogy a szép magyar csajok a cigánnyal grasszálnak,,,,
2016. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"Magyarral gáz járni a magyarok bunkók míg az albán/szír/egyiptomi csődör a kultúra maga. Sajnos ilyesmi van a nőcik fejében."


És amelyik így vélekedik az legtöbbször azt kapja amit érdemel!

De a végén, hogy tudnak nyekeregni, rinyálni ha nem úgy sült el ahogy akarták, de hát ilyennel is járhatnak az "egzotikumok". :)

2016. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!