Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek boldog egy albán férfivel?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi hogy mik a szokásaik a nőkkel szemben? Hűséges típusok?

Egyik ismerősöm szerint minden nővel akivel tudnak össze állnak attól függetlenül hogy van feleségül vagy akár magyar barátnőjük.

Az illető nem Koszovói hanem PrízenIi

Arról hallottam hogy állítólag nem vehet feleségül magyar nőt.



2016. ápr. 11. 21:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Azoktól kérdezném, hogy mit fáj nektek az, hogy ki kivel, milyen nemzetiségű emberrel jön össze? Úgy egyáltalán mi köze ehhez bárkinek is?! Semmi. Talán törvénybe van vesve, hogy egy magyar csak magyarral jöhet össze? Tényleg nem értem ez az állandó felháborodást."


Nem tudom kinek fáj. Talán azoknak akik a "magyarok ilyenek, meg olyanok, de bezzeg azok a másik nemzetiségűek" mesével akarnak önigazolást szerezni? :D

2016. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Itt megy a rinya, hogy tényleg nem értem, honnan szedtek össze ilyen "élőlényeket", meg a magyar pasik miért nem jók stb...Ráadásul miért kell ilyen primitívnek lenni és élőlényt írni egy emberre, csak azért mert más nemzetiségű? Mert ez ebben a kontextusban kifejezetten sértés. Csak mert nem magyar, mint ti? És? Attól még ugyanolyan ember.

A kérdező nem azzal kezdte, hogy pff milyen gázak a magyar hapsik, bezzeg a külföldiek... Megkérdezte, h szerintünk lehet-e boldog egy albán férfival. Nem értem mi ezzel a probléma.

2016. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

"Ráadásul miért kell ilyen primitívnek lenni és élőlényt írni egy emberre, csak azért mert más nemzetiségű? Mert ez ebben a kontextusban kifejezetten sértés. Csak mert nem magyar, mint ti? És? Attól még ugyanolyan ember.

A kérdező nem azzal kezdte, hogy pff milyen gázak a magyar hapsik, bezzeg a külföldiek... Megkérdezte, h szerintünk lehet-e boldog egy albán férfival. Nem értem mi ezzel a probléma."


És ugye azzal folytatta, hogy "minden magyarban csalódtam".

Ráadásul az ilyenek szokták a legtöbbször megjárni az "egzotikus" kanokkal. :D


Érted? Ha még mindig nem akkor kár is rád fecsérelni az időt!


Amúgy te nem vagy magyar? Csak mert ilyeneket irkálsz, hogy "Csak mert nem magyar, mint ti?".


Egyébként senki nem akadályozza meg a dologban, nem is értem a problémádat.

2016. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is csak egy a sok közül, rengeteg olyan van, ahol nem is erre irányul a kérdés, de ha említésre kerül, hogy külföldivel van együtt az ilettő, már jönnek a károgók, hogy talán nincs elég magyar pasi? Vagy ha ismerkedési fázisban vannak és tanácsot szeretne, ám de ott virít, hogy más nemzetiségű srácról van szó, akkor szintén ez a duma jön ahelyett, hogy segítenének.. Kb az első, hogy kérdőre vonják, mintha lenne hozzá bármi közük.


Na ja, miután le lett támadva a kérdező, hozzátette, hogy eddig mindegyik magyar pasiban csalódott, amit valamiért kezdek nem csodálni. Én nekem is túlnyomó többségben negatív tapasztalataim vannak az itteni pasikkal, de ezt nem mentségként hozom fel, mert nem szánt szándékkal keresem a külföldi srácokat, de ha esetleg úgy alakul, akkor ez csak plusz egy ok, hogy kipróbáljam más nemzetiségűvel is a kapcsolatot.


De én is magyar vagyok, vagyis csak félig, de itt szülöttem/nőttem fel, az a mondat pedig csak úgy sikerült.

2016. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

24-es

Mehetsz, semelyikünk sem fog sírni utánad, hidd el :)

A ti általánosításaitok természetesen igazak, míg a mieink nem... Tényleg húzz el please.

2016. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Na mert utánad aztán mindenki sírna...:)

Majd én eldöntöm honnan mikor megyek el, nem kell hozzá segítség. ;)

Annyira szánalmas, hogyha valakivel nem értesz egyet, akkor rögtön bunkózni kell, ez tipikus amúgy... Miért is lehetne normális hangnemben beszélni, de tudom, túl sokat kérek.. Vicc.


Milyen általánosítás?! Az a ti posztotok, meghagyom nektek. Elég 5-10 perc keresgélés és annyi "minden nő a pénzre hajt, az izmos, jóképű pasikra", "az átlagos pasiknak esélyük sincs, mert a mai nők 99,9% egy r*ibi" stb stb.

Az mióta általánosítás, hogy eddig javarészt csalódások értek a magyar férfiakkal kapcsolatosan? Nem azt mondtam, hogy akkor biztos az összes ilyen és többet egy magyar srác sem kell. Ne keverjük a szezont a fazonnal.

Sokkal inkább általánosítás az, hogyha valaki külföldi sráccal kavar, akkor lehurrogják, mert hát miért nem jó a magyar, a külföldi úgyis csak átb*asz, de meg is érdemlitek blabla. Nem tudom honnan szeditek, hogy a külföldiek csak kihasználják a nőket. Mintha idehaza nem lenne bőven olyan, aki csak kihasználja a másikat.. Na persze.

2016. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
#26: Szerinted bennünket nem ért elég csalódás? Mi mégsem döntünk úgy, hogy ezentúl a sivatagi csadoros makákókra nyomulunk. Mellesleg mi az elképzelésetek? Hogy zajlik ez nálatok? Mi a folyamata a magyar pasasok kiszűrésének? Megszólal valaki magyarul, és magatokban elhadarjátok, hogy "jaj, ez magyar pasi, nekem nem kell magyar pasi"? :D Ezt véletlenül nem pont előítéletnek hívják? Meg rasszizmusnak? Ja hogy nektek szabad. Igaz is, már megszoktuk... más szemében a szálkát...
2016. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"jaj, ez magyar pasi, nekem nem kell magyar pasi"


Amúgy te most miről hadoválsz itt? Tök jól elbeszélünk egymás mellett.. Hol írtam én ilyet, vagyis hol írtam én ehhez hasonlót? Pont a 26-os válaszomban írtam le, hogy csak azért mert eddig negatívak a tapasztalataim, nem fújom azt, hogy tuti mind ilyen és a 99%-a egy szemétláda, aki csak kihasználja a nőket és többé nekem egy itthoni pasi sem kell. Ezt pontosan TI szoktátok csinálni, hogy a saját sz*ar tapasztalataitok miatt ráhúzzátok az egész női nemre a mocskolódást és mindenkit lehurrogtok, ha meg valaki mást mer írni, az le van pontozva és hazugnak van beállítva. Ismerős, nem? :)


Nincs semmilyen kiszűrési folyamat a magyar pasasokra, tényleg nem érted miről beszélek.. És nem, nem fordítok hátat, ha meghallom, hogy magyarul beszél a kiszemelt srác. Akkor foroghatnék egész nap... :D Nagyon kiforgattad a dolgot, holott a kutya nem beszélt erről. Csupán, ha összehoz a sors egy külföldi sráccal, nem fogok elutasítóan hozzáállni. Mert miért kéne? Csak azért mert külföldi? És ha vele jól megtalálom a közös hangot, akkor nem izgat, hogy nem magyar.


"Ezt véletlenül nem pont előítéletnek hívják? Meg rasszizmusnak? Ja hogy nektek szabad."


Még mindig nem beszéltem ilyen dolgokról, nem vagyok előítéletes, rasszista aztán meg pláne nem, de érdekes hogy pont te magyarázol itt előítéletről meg rasszizmusról, mikor ezt éppenséggel belőled árad!! Vagy nem? : "sivatagi csadoros makákók", "...ezeket az albán, török, egyiptomi, pakisztáni, meg tudj' isten honnan származó élőlényeket"... És még te beszélsz nekem itt rasszizmusról? Nyilván a sivatagi csadoros, rendkívül intelligens jelzőt az arabokra értetted, vagyis az iszlámokra, hisz náluk viselet a csador. De persze így kell megnyilvánulni. Előítélettel kell őket kezelni, csak azért mert más, mint te. Ez aztán a hozzáállás.

2016. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Koszovói albánokkal dolgoztam. Odavannak a szép nőkért. Mindért. :) Nagyon vallásosak. Az egyik albán kollegának magyar felesége volt, de nem hordhatott rövidnadrágot/szoknyát, top-ot sem, csak pólót. A főnök felesége szintén nagyon visszafogottan öltözködhetett. Nem igazán tisztelték a feleségeiket.Sőt. A főnök szeretőt is tartott.

Az öltözködérsől még annyit, ha "alulöltözött" nőt láttak, egyből leQr.v.ázták...

2016. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 dr.Kába válasza:
61%

A kérdéseddel van a probléma szerintem. Honnan tudhatná bárki is azt, hogy lehetsz-e boldog albánnal, magyarral, olasszal... bárkivel a Világon? Ha szereted és jónak látod, bele kell vágni, ha nem, odébb kell állni, ilyen az élet.

A válaszokat tekintve ahogyan nézem ezt a sok idióta magyar(????) férfit(?), hááát, nem csoda ha elmegy tőlük az ember magyar(!) leányának még az életkedve is ;). Kicsit intelligensebben uraim és akkor talán a magyar lányok (talán) nem fogják keresni a külföldiek társaságát ;


A másik észrevételem: Prizren Koszovóban van, bár törökök lakta település, szóval amennyiben igaz, hogy nem koszovói albán, akkor török. (Prizren

Közigazgatás

Ország Koszovó

Körzet Prizren körzet

Község Prizren község

Jogállás körzet székhelye

Elhelyezkedése

Prizren (Koszovó) Prizren

Prizren

Pozíció Koszovó térképén

é. sz. 42° 13′, k. h. 20° 44′Koordináták: é. sz. 42° 13′, k. h. 20° 44′osm térkép ▼

Commons

A Wikimédia Commons tartalmaz Prizren témájú médiaállományokat.

Prizren (albánul Prizreni vagy Prizrend, szerbül: Призрен/Prizren, törökül: Prizren, Pürzeyn vagy Perzerrin) történelmi város Koszovó délnyugati részén. Az ország második legnépesebb városa, az azonos nevű község és körzet székhelye.


A város minaretjeivel, templomaival és oszmán-kori építészeti örökségével Koszovó legszebb városának számít. Leghíresebb temploma Világörökségnek számít Koszovó középkori műemlékei részeként, 2006 óta veszélyeztetett státusszal.[1][2]; lásd: [link] )


Ami engem illet az én férjem albán (mégpedig valóban nem koszovói) és igen boldogok vagyunk, van gyermekünk is. Az emberi együttélés során nyilván minden párkapcsolatban vannak súrlódások, de azt toleranciával, szeretettel, a másikra való odafigyeléssel meg lehet oldani -ez azt hiszem teljesen független attól, hogy ki milyen nemzetiségű-.


A magyar férfiak között nincsenek olyanok, akik nem hűséges típusok???? Akik minden nővel "összeállnak" függetlenül attól, hogy feleségük vagy barátnőjük van???? Deeehogyisnem!!!!!! Pontosan ugyanolyan arányban, mint az albánok, az olaszok, a franciák, a németek...stb... közt.


Én tehát azt javaslom ismerd meg, mint embert -pontosan úgy, mint azt egy magyarral tennéd, nincs különbség-, aztán majd hozza az élet, hogy mi lesz.


Sok sikert és szerelemre fel!!! :) :) :)

2016. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!