Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek boldog egy albán férfivel?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi hogy mik a szokásaik a nőkkel szemben? Hűséges típusok?

Egyik ismerősöm szerint minden nővel akivel tudnak össze állnak attól függetlenül hogy van feleségül vagy akár magyar barátnőjük.

Az illető nem Koszovói hanem PrízenIi

Arról hallottam hogy állítólag nem vehet feleségül magyar nőt.



2016. ápr. 11. 21:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
"nem koszovoi hanem prizreni" :D a kinos pillanat mikor prizren koszovo legnagyobb varosa
2016. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Egyebkent nalam mar rengeteg alban beprobalkozott iskolas fiutol kezdve a feketen dolgozo peken at a nagyfonokig es azt sikerult megfigyelnem hogy eleinte baromi akaratosak allandoan talalkozni akarnak irogatnak teljesen megszallottak de ha nem adod magad olyan gyorsan es konnyen mint varnad akkor hamar tovabb allnak es utana annyi hiaba akarnal tole valamit megis vege lesz egyszer az imadatnak
2016. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ja es mellsleg a penzesebbek (ertsd 50 millas luxus autoval jarnak) havonta-2 Havonta jarkalnak ki svajcba, nemetbe...
2016. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom h szoba se allj veluk de sose art ovatosnak lenni mindig hallgass a megerzeseidre. egyebkent akiket en ismerek nem rossz emberek nekem sose artottak pedig sokat voltam veluk anno 15-16 evesen
2016. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Kini :)) ***** válasza:
Szerintem érdemi választ nem igazán tud adni itt senki, mivel nem ismerjük a csávót :)
2016. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
31-es, ezen felvetettem! :D
2016. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!