Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam a párom üzeneteib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam a párom üzeneteibe. Hogyan hozzam fel neki, hogy ne jöjjön rá?

Figyelt kérdés
A barátom 32 én 21, most költöztünk össze. Szabadnapomon amikor takarítottam a lakást, rá akartam nézni a gépen a facebookra és ő volt bejelentkezve. Már előtte héten láttam felvillanni a telefonján, hogy írt egy lány neki, hogy 'szia, miujság?'. Akkor nem igazán érdekelt a dolog, de így, hogy ott volt a lehetőség, megnéztem mit beszélgetnek. A lány 17 éves, gyakornok a munkahelyén. Aranyos, naiv kislány, aki teljesen odavan a barátomért. A párom nagyjából ugyanennyit mondott róla, ha netán szóba került. Viszont a beszélgetésükből nem az jött le. Nagyon is biztatja úgymond a kislányt, és ha én esetleg szóba kerültem, akkor terelte a témát (mmint barátom). Bízom a páromban, de mégis bennem van a kisördög és nem hagy nyugodni. Szeretném valahogy felhozni neki, puhatolózni, de nem tudom, hogy lehetne, hogy ne legyen feltűnő? Jelenleg minden elképzelt szituációmat túl feltűnőnek érzek, de gondolom ez normális :D Várom a válaszokat! Köszi!

2016. ápr. 12. 01:41
1 2
 11/14 s55 ***** válasza:
Elfelejtette:D
2016. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszi a válaszokat!

Csak pár nappal ezelőtt hoztam fel neki a témát, azért nem írtam (meg el is felejtettem:D). Itthon hagyta a telefonját, és újra megnéztem a beszélgetést, hogy hol tart és eléggé kiakadtam, amikor olyat olvastam, hogy a az új frizurájára írta, h"dögös", este akart vele beszélni a lány, akkor párom írta, hogy ne mert én otthon leszek.. ha ez meg az úgy lenne, akkor már rég a barátnője lenne stb. Durván felment bennem a pumpa, szóval aznap este vártam, hogy hazaérjen munkából. Én már bealudtam, ő kiment a teraszra én meg mentem utána és leültem, mondtam, hogy beszélnünk kell. Kérdeztem, hogy boldog-e velem? Valóban örül, h összeköltöztünk? stb.. Kérdezte, hogy miért stb, a válasz az volt, hogy igen nagyon. És akkor kicsit felemeltem a hangom, hogy akkor miért kell egy kalácsképű kis 17 évesnek irogatni? Felhoztam, h miket olvastam. Azt is mondtam, hogy tudom, hogy görénység volt beleolvasni, de ő nagyobb görény. Nem zavart, hogy beszélgetnek, de a lány már több közösségi platformon is bekövetett engem, gondolom kiváncsi volt a pofámra, itt kezdtem el gyanakodni és az isten is úgy akarta, hogy otthon hagyja aznap a telefonját. Elmondtam, hogy ez így nagyon megalázó számomra. Mit gondolhat rólam az a kislány?! És vajon a többi nővel miket irogat? volt barátnők stb... Mondtam, hogy tök mindegy, mert ezután meg kifogja törölni majd az üzeneteket. Megbocsájtok, de a bizalmam egy kicsit megingott. Felhozta, h privát szféra stb. de elintéztem annyival, h ne neki álljon feljebb. Azt mondja érti mi a problémám, nem fog vele beszélni, ez miatt ne aggódjak soha többet, sajnálja, nem gondolta volna, nem olyan szándékkal írt a lánynak, csak sajnálta stb. Jelenleg itt tartunk.

Bocsi ha zavaros lett, csak közben dolgozom :D

2016. máj. 17. 16:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hidd el hogy nem fog vele beszélni. Max jobban figyel hogy ne lásd meg.

Elmondtad neki hogy mindent láttál, és utána egyből mondtad, hogy megbocsátasz? Kicsit besz.arathattad volna, hogy mit veszíthet, ha továbbra is cicázik...

2016. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem úszta meg ennyivel. Tegnap este még mondtam neki a magamét, valamint múltkor este nem mentem haza, és ma mondta a kollegája, hogy bent mesélte mennyire megijedt. Remélem, észhez tért... Ezt én is mondtam neki, hogy tök mindegy, mert ezután valószínűleg ki fogja törölni, amit beszélget vele, de mondta, ha legközelebb ír a lány, megmutatja és ignorálni fogja. Még nem teljesen bocsájtottam meg neki, még sértve érzem magam, ez látszik is rajtam és ő is érzi. De kezd normalizálódni a hangulat.
2016. máj. 19. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!