Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Kinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Kinek van igaza? Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint fél éve vagyunk együtt, sajnos egy ideje távkapcsolatban élünk (most nem ez a lényeg, szóval erre kérlek ne koncentráljatok). A minap fura volt nekem, hogy nem jött fel netre, de aztán később kiderült, hogy volt neki egy kisebb balesete (szerencsére semmi komoly, nem került kórházba). Azonban én már két nappal ezelőtt megígértem az egyik rokonomnak, hogy segítek neki valamiben, így muszáj volt átmennem hozzá, miközben a páromnak is szüksége lett volna rám. :( Tudom, hogy hibát követtem el, és annyira fáj ez az egész :( Ráadásul aztán összevesztem a párommal is, mert őszerinte ebből az derült ki, hogy nem is annyira fontos nekem, holott de. Eddig mindig mindenben mellette álltam, támogattam őt a döntéseiben, a nehéz pillanataiban is mellette voltam. Most az egyszer pedig, amikor hibát követek el, a szememre veti az összes rossz tulajdonságomat. :(


Mindketten 20 évesek vagyunk.


2016. ápr. 24. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy szereted, de elég beteg lelke lehet. Ez nettó zsarolás, tudod, ugye? Mi az, hogy összetörted a szívét? Mivel? Hogy van saját életed? Mit vár, hogy 0-24 ott virrasztasz a skype-on, hátha megnyikkan, mert kell neki a hangod?


Nem normális. Menekülj! Azzal jársz a legjobban, ha szakít veled. Megúszod pár hónapi szerelmi bánattal és magánnyal, ahelyett, hogy évekig azon szorongsz a kapcsolatodban, hogy mit fog szólni a párod ehhez vagy ahhoz, azt kéne mérlegelned, hogy elmehetsz-e ide vagy oda, anélkül, hogy cirkusz, zsarolás, hiszti legyen belőle. Szerinted a szerelem önző? Korlátozó? Zsaroló?

Csak szólok, hogy NEM! A párod viszont az.

2016. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe kibontanám neki, hogy milyen szar, hogy ennyire nem bízik bennem, akit az életem párjának tartottam.
2016. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!