Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy Macedoniai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadettematyas kérdése:

Megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival, es felek az elso talakozasunktol mivel interneten ismerkedtunk idaig?

Figyelt kérdés
sziasztok . megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival (iszlam vallasu )interneten , beszeltunk mar telefonon is , tud magyarul elt Magyarorszagon , nemsokara keszulok talakozni is vele , egyedul elek es fel keres , de az igazsag az hogy felek , tul kedves es torodo, a beszelgeteseinkbol le szurtem hogy nagyon vallasos , egyeduli fiu gyermek apukaja alban anyukaja torok, ha minden jol sikerul a talakozasunkkor el szeretne vinni macedoniaba Tetova varosba el , nem tudom kitol kerjek tanacsot , merjek vele talakozni , milyenek ok , milyen a vallasos Alban ferfi ? koszonom a tanacsaitokat

2016. máj. 6. 14:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Egyedul elek es felkeres???mondd h nem adtad meg neki a címed.Azok alapján az infok alapján amit kiadtál magadról,meg tud találni ha most eltűnsz fb és lecseréled a számod amin dumáltatok?
2016. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy költözz ide ha el akarsz tűnni előle de nem akarok ide albán maffiát. Ez lehet, hogy kemény meccs lesz. Reméljük még időben tudsz lépni (ha akarsz).
2016. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
9%

Első kérdés: ha én most kijelentem, hogy a zsidók gusztustalan, büdös, pénzhajhász és undorító emberek, akkor ki fog nekem támadni, hogy antiszemita vagyok? Amúgy, igen, nagyrészt az vagyok, ismerem a zsidókat és tudok milyenek.


Második kérdés: Ha ti antiszemitának gondoltok, akkor ti mik vagytok? Megmondom, gusztustalan iszlamofób rettegők!!! Nem minden iszlám vallású terrorista, szerencsétlenek...


Kérdező, kérlek ne hallgass ezekre a gyűlölködő, tipikus magyar emberekre. Ismerd meg! Persze jobb félni, mint megijedni, találkozz vele nyilvános helyeken, faggasd ki, hogy mit gondol más vallásokról, a nőkről, a házassagról, de ne utasítsd el csak azért, mert iszlám.


Ja még egy valami, ateista, magyar nő vagyok, magyar baráttal. Csak ismerek keresztény-iszlám kapcsolatot és rohadtul nincs gond velük.

2016. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

itt nem is azt mondták,hogy terrorista lenne ez az alak.

Csak a kultúrájuk miatt, már eleve másabbak,mint mi. A nőkkel való bánásmódjukat is hagyjuk.

ITT a válaszolók többsége nem azt mondta,hogy biztos terrirsta. MAx az első hozzászoló írt valami hasonlót.

A többiek más miatt prübálták lebeszélni a klrdezőt, te hogy nem látod????????????????????????????????

2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Már akkor gyanús lenne ,ha az illető nem Macedóniai,hanem mondjuk egy másik országból elkezd egy férfi levelezgetni egy nővel.

Totál nem ismerik egymást,de már megígéri a nőnek,hogy ide meg oda viszi majd el.

A nő meg naiv,elhiszi minden szavát, és képes egy vadigennel egy másik országba elutazni,ahol senkit nem ismer, simán elrabolhatják. Vagy ki tudja, bármit meg tud vele csinálni,meg se tudná védeni magát egy nő.

2016. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

23 nekem meg hugom párja zsidó mégsoncs vele baj.

Ellenben míg ügyvédi irodában dolgoztam sorban jöttek a csajok, hpgy iszlám pasival kezdtek de az elvette a pénzüket vagy elvitte a hyereket stb.


Te ugyanúgy a tapasztalataidból vonsz le következtetést mint más. Mivel az iszlám világképe, férdi nő kapcsolatról alkotott elképzelése teljesen más nem csoda, hogy sok az ütközés. És általában több rossz származhat abból ha iszlámmal kezd valaki mint ha zsidóval. Egyébként te is tudod, hogy ez nem ok. Még nem is találkoztak de a pasas már költöztetné. Ha a lányod ezt így elmesélné kétlem, hogy őszinte lenne a mosolyod.

2016. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 ittittitt ***** válasza:
ha nem találsz normális európai férfit,akkor elmehetsz rabszolgának ezzel a buzulmánal.
2016. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta?
2016. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hülyeséget, amit itt csomóan írtak...


Kérdező, ne aggódj, ezek mind talpig becsületes, a nőket tisztelő emberek. Nyugodtan belemehetsz a kapcsolatba. Ha esetleg kölcsönkér egy-két ezer eurót, azt is adhatsz neki, biztosan meg fogja adni. Ha be szeretne jelentkezni a lakásodba, amiatt se aggódj, ha úgy alakul valószínűleg első szóra elköltözne.

2016. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2016. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!