Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy Macedoniai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadettematyas kérdése:

Megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival, es felek az elso talakozasunktol mivel interneten ismerkedtunk idaig?

Figyelt kérdés
sziasztok . megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival (iszlam vallasu )interneten , beszeltunk mar telefonon is , tud magyarul elt Magyarorszagon , nemsokara keszulok talakozni is vele , egyedul elek es fel keres , de az igazsag az hogy felek , tul kedves es torodo, a beszelgeteseinkbol le szurtem hogy nagyon vallasos , egyeduli fiu gyermek apukaja alban anyukaja torok, ha minden jol sikerul a talakozasunkkor el szeretne vinni macedoniaba Tetova varosba el , nem tudom kitol kerjek tanacsot , merjek vele talakozni , milyenek ok , milyen a vallasos Alban ferfi ? koszonom a tanacsaitokat

2016. máj. 6. 14:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Az én édesapám már tinikoromban a lelkemre kötötte, hogy ő nem szól bele a párválasztásomba, lényeg, hogy boldog legyek, de kettéhasít, ha egy arab, iszlám vallású férfival fogom összeszűrni a levet. És nagyon is helyesen mondta.


20/L

2016. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

Nagy valószínűséggel ki akar használni vagy megölni vagy megerőszakolni.

Te a szemében egy keresztény ember vagy, és ők azokat elvből utálják.

Feltételezzük nincsen olyan brutálisan rossz szándéka (bár ezt kétlem), akkor is lehet hogy továbbadna másoknak, kénye-kedvük szerint használnának téged mint egy darab rongyot.

Legyen eszed, felejtsd el azt a férfit és keress egy rendeset a saját érdekedben!

2016. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Majd elad egy kecskéért. Ne dőlj már be neki. Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Szerintem az élteddel játszol most, de te tudod. Én nem kockáztatnék.
2016. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszem, az eddigi válaszok magukért beszélnek.

Elég nagy ez az ország, hogy találj egy normális férfit magadnak, miért pont egy ilyennek kell elhinni amit mond?


Az albánok abszolút megbízhatatlanok. Ha kedves az életed akkor azonnal felejtsd el és többet ne beszélj vele. Szerinted te mit fogsz egyedül ott csinálni? Azt se tudod hol vagy, életedben nem jártál ott. Ha el is tudnál szökni, mindenki az ellenséged lenne. Egy fehér európai nő ilyen helyen csak áldozat lehet.


Mi szóltunk.

2016. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Magyar vagy??

Mi a francnak kell neked ilyen kecskepásztor???

2016. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismer de egyből elvinne mi? Te tényleg ilyen hülye vagy kérdező, vagy csak figyelemhiányos?
2016. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
igen magyar allampolgar es magyar nemzetisegu vagyok,miert mit gondoltal
2016. máj. 6. 17:59
 18/33 A kérdező kommentje:

elnezest rosszul irtam nem arrol van szo hogy egyszer talalkozom vele es megyek is el hanem egy ido utan ha minden jol megy

de lassan mar lemondtam errol a randirol

2016. máj. 6. 18:06
 19/33 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó ötlet,csináld vissza ha még lehet,csak félek ő nem fog már olyan könnyen lemondani rólad.
2016. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
51%

kecskeba.zó vademberek..


Amúgy olvasgass utána, mert a válaszolók mind jól írták mikre lehet majd számítanod.

2016. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!