Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy Macedoniai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadettematyas kérdése:

Megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival, es felek az elso talakozasunktol mivel interneten ismerkedtunk idaig?

Figyelt kérdés
sziasztok . megismerkedtem egy Macedoniai Alban ferfival (iszlam vallasu )interneten , beszeltunk mar telefonon is , tud magyarul elt Magyarorszagon , nemsokara keszulok talakozni is vele , egyedul elek es fel keres , de az igazsag az hogy felek , tul kedves es torodo, a beszelgeteseinkbol le szurtem hogy nagyon vallasos , egyeduli fiu gyermek apukaja alban anyukaja torok, ha minden jol sikerul a talakozasunkkor el szeretne vinni macedoniaba Tetova varosba el , nem tudom kitol kerjek tanacsot , merjek vele talakozni , milyenek ok , milyen a vallasos Alban ferfi ? koszonom a tanacsaitokat

2016. máj. 6. 14:48
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
a randit le mondtam es jovo het vegen el utazom Svedorszagba hosszu tavra egyedul dolgozni rokonokhoz , ezt a dontest lattam a leghejen valobbnak azert koszonom a tanacsokat
2016. máj. 13. 09:31
 32/33 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek albánokat csak rosszat tudok mondani róluk. Úgy dolgoztatnak a pékségben, hogy nem fizetik ki. Amit béreltek helyet, több milliós villanyszámlát hagytak maguk után. Ha bármilyen szerelőt hìvtak azoknak se fizettek. Ha valaki lázadni mert a jogos fizetésért azt jól megverték. Ők meg luxusautóval jártak, a legdivatossabb ruhákban. Ennyire jó üzlet a pékség.. Persze.. Inkább pénzmosás... De biztos van közöttük kivétel.
2016. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mindig hallgass az ösztönödre! Ha valami azt súgja ne.. Akkor ne.
2016. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!