Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a pasimmal, hogy nem szeretnék magassarkút hordani?

Figyelt kérdés
A pasim megőrül ha meglát 1 magassarkús nőt, a boltban is ha veszek valamit állandóan a magassarkúkkal jön, hogy ilyent kéne hordanom. Szerinte ettől igazán nő egy nő. A kapcsolatunk elején volt, hogy párszor hordtam magassarkút, pl első találkozásunkkor is az volt rajtam,és fel is szokta hozni, hogy akkor még volt stílusom.. De aztán kezdtem hanyagolni az ilyen cipőket mert már nem szerettem őket annyira, mert meguntam h fáj benne a lábam. Aztán eltört a bokám, műtve is lett és még utána is folyamatosan mondta h magassarkút hordjak mikor utána laposban is alig bírtam járni.. Egyébként én megértem őt valamennyire , mert nekem is nagyon tetszenek, de jelenleg még bent van a bokámban a műtétkor a lábamba tett csavarok meg fémlemezek ami nemsokára ki lesz véve, de úgy döntöttem most már soha többet nem akarok magassarkút hordani műtét után se,mert nem érezném magam biztonságban benne.. azok után h 1 full lapos cipőben csak megbotlottam és kitekeredett teljesen a bokám azóta eldöntöttem, hogy képtelen leszek magassarkút felvenni, és a bokám is érzékeny marad.. csak ezt a barátom képtelen felfogni.. és bánt is a dolog hogy nem tudok a kedvére tenni, hiszen így már nem tekint igazi nőnek, és neki csak az a szexi aki magassarkút visel.. szóval én neki sosem leszek szexi se vonzó, se igazi nő..
2016. máj. 13. 10:48
1 2 3 4
 11/35 omba ***** válasza:
88%

Tök jól látod:

"szóval én neki sosem leszek szexi se vonzó, se igazi nő.."


(milyen idétlen alak, de hát ha neki nem te vagy a NŐ, akkor válasszon magának a cipőboltban)

2016. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

én cipőmániás vagyok, gyönyörködöm a szép drága(magassarkú) cipőkben, de sosem viselném őket utcán, mivel nem tudok benne szépen járni, félek a balesetektől és fontosabb a lábam-lábujjaim egészsége.


egyébként is teljesen hülyére veszik a nőket a rengeteg elvárással, smink, kényelmetlen ruhák, hosszú haj, drága fehérneműk, harisnya, hát nem tudom.

2016. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lehet ilyen érzéketlen valaki. Törött bokával magassarkúban járatna? És te még sajnálod, hogy nem tudsz a kedvére tenni?
2016. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14%

Fordítsuk meg a dolgot: ha egy nőnek olyan az "ideálja", hogy mondjuk a férfi legyen öltönyös, elegáns úriember, ehhez tud vonzódni (a tudatalattink vonzódik egyébként, ezt nem lehet irányítani), és összejön valakivel, aki ilyen, majd a férfi pár hét után elkezd slamposan járni, zokniszandál, stb., akkor a nő nem lenne (joggal) csalódott, hogy ő nem ebbe az emberbe szeretett bele?

Én vállalom, hogy borzasztóan kiakadtam, amikor a párom teljesen megváltoztatta a frizuráját: olyanra, ami nekem nem jön be. Beleszerettem valakibe, erre ő önkényesen megváltoztatta. Jó, nem ábrándultam ki belőle teljesen, nem szakítottam (azért a kérdezőnél sem áll fenn ilyesmi), de igenis jeleztem a csalódottságomat.

Ugyanúgy szeretem, mint eddig, de akkor is vonzóbbnak tartom a régi frizurájával, és attól, hogy ő megváltozott, én nem tudom az ízlésemet hozzá igazítani!

2016. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

#14! Te akkor nem bele szerettél, hanem a látványába szerettél bele!

Meg hát volt itt említve valami bokatörés is, nem?

2016. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól igazán nő egy nő, hogy milyen sarkú cipőt hord. Lehet valaki balerinában is szuperszexi, mert szép az arca és jó az alakja, igényes, egyedi, mosolygós, kedves, bájos és sorolhatnám. Más pedig magassarkúban is egy trampli. Néha azért felveheted rövidebb időre, ha bírja a bokád. A barátod hozzáállását nem minősíteném.
2016. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

# 15: Szövegértés... írtam, ugyanúgy szeretem, de vitathatatlanul jobban vonzódtam hozzá a régi stílusával, és hangot adtam a csalódottságomnak. De vele vagyok és szeretem továbbra is.

Nagyjából erről van szó a kérdező kapcsolatában is, ahogy elnézem, csak kissé fel lett nagyítva a probléma, mintha a párja legalábbis kényszerítené, hogy magassarkút hordjon.

2016. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha jobban is tetszene a párom öltönyben, ettől még nem várnám el, ha pl. kórházba kerülne, hogy ott is öltönyben fogadjon.
2016. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

# 18: ebben teljesen egyetértek, gondolom, a kérdező párja sem várja el, hogy a fürdőszobába is magassarkúban tipegjen. Én is el tudom fogadni átmenetileg a párom új frizuráját, de az viszont megijesztett, amikor közölte, hogy neki ez tetszik, és mostantól mindig így akarja hordani.


Én értem, hogy nem attól nő egy nő, stb. stb. De itt egy olyan dologról van szó, ami a kérdező párja számára FONTOS. Az ő értékrendje, ízlése ilyen, és ezt senkinek nincs joga elvitatni!

Ha mondjuk a kérdező párja a hosszú hajhoz vonzódna, azt tekintené nőiesnek és vonzónak, és a kérdező mostantól mindig tüsi hajat szeretne viselni, akkor is ez lenne a vélemény?

Én úgy gondolom, hogy nyilván mindenki maga dönti el, hogy akar kinézni, a saját testünkhöz jogunk van. Ugyanakkor egy párkapcsolatban - legalábbis szerintem - alap, hogy figyelembe veszem a párom igényeit, mert szeretnék neki tetszeni. Ha megdicséri egy ruhámat, akkor azt többször veszem fel, tudván, hogy ezzel örömet okozok neki (és magamnak is, mert begyűjthetem a bókjait).


De itt most kábé úgy néz ki a dolog, hogy dafke nem kell a magassarkú, soha, semmilyen körülmények között, akkor sem, ha neki ez tetszik.


Sz*r a bokám, kb. 10x volt durva ficamom, jelenleg műtétre várok. De fél órára fel tudok venni azért egy magassarkút. Pláne ha a páromnak szeretnék tetszeni.

2016. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
Nálam amúgy pont fordítva működnek a dolgok, a pasim azt szereti, ha szerényen öltözök, semmi magassarkú, nekem viszont tele van a polcom szebbnél szebb darabokkal, amiket imádok. Ilyenre is van példa. :)
2016. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!