Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám? Én csak neki akartam a jót.20l

Figyelt kérdés

Van egy barátom (19), aki összejött egy csajjal (26). Friss volt a dolog és mondhatni titok, de a közeli haverok, barátok előtt nyilvánvaló. Se hülyék, se vakok nem vagyunk. Az elején azt hittük, hogy csak szórakozás, de aztán úgy tűnt, több ez. Hát az is volt. Említették neki a haverok meg én is, hogy ez így nem jó, korabelit kéne keresnie. Nem tetszett neki, ha kimondtuk a véleményünket. Volt, hogy rám is haragosan nézett és azt mondta, ez az ő dolga, nem tartozik másra. Úgy vettem észre fontos lett neki ez a nő, nagyon jól elvoltak. A leányző barátaival le is léptek egy hétvégére és hát gondolom magába bolondította rendesen. Egy ilyen korú fiút szexszel könnyű megfogni...


A haverok se gondolták normálisnak, de nem akartak beleszólni, mert tudták, hogy csak megharagszik stb. Én viszont tudom, hogy ez a nő csak tönkretette volna, így elmeséltem mindent az anyukájának. Az anyukája beszélt a lánnyal és elmondta, hogy az ő fia még túl fiatal, nem is volt még barátnője komoly. Szóval a lány mondhatni lemondott a dologról. A srácról a srác érdekében. Normális amúgy, viszafogott, zárkózottabb tipus, szóval nem egy r!b! amúgy, csak nem hozzá való.


A barátomék terve a kivárás, folyamatos adagolás lett volna. Nem a hirtelen bejelentés, mert tudták, hogy túl nagy falat lenne egyszerre.


De azzal, hogy kitálaltam, ami a leghelyesebb döntés volt, és aminek köszönhetően eltávolodtak egymástól. De ezért most haragszik és szóba sem áll velem. Az utcán is otthagyott, mikor próbáltam vele beszélni. Nagyon dühös rám. Pedig én mentettem meg mondhatni egy óriási hibától. Állítólag próbálkozik a lánynál még, de tutira semmit sem tudok, mert senkinek se mond semmit már. Megviseltnek látszik, mint aki nem alszik. Rosszul érzem magam, mert most neki is rossz, de én tényleg csak jót akartam. Pár hét és túl lesz rajta.


Mit csináljak? Hagyjam egy kicsit most, míg lenyugszik?


Jah és elmondhatjátok a saját véleményeteket is. Bár gondolom szerintetek is hülyeség lett volna összejönnie a nővel vagy bármi.


2016. máj. 19. 17:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nyomot biztos hagy maga után
2016. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francért avatkozol bele más életébe? Minek gondolod magad, te vagy a jó Isten? Miért bírálod más döntéseit?


21 évesen összejöttem egy 28 éves nővel, nem volt előtte komoly kapcsolatom ... Köszi szépen, három gyönyörű gyerekig jutottunk, közös akarattal ...

2016. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Lehet egy szép kapcsolatot vágtál gerincre. Büszke lehetsz magadra! Én örökre elásnálak, az biztos. Ahelyett, hogy más magánéletével foglalkozol, inkább csinálhatnál magadnak egyet. Talán nem lennél ilyen savanyú akkor.
2016. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sem állnék veled többé szóba egy ilyen után, az hótziher.


Legalább ugyanannyi ilyen felállású kapcsolatot láttam működni mint nem.. De ettől teljesen függetlenül neked semmi jogod nem volt belepofátlankodni ilyen módon a kapcsolatába, elmondtad a véleményed, mint egy barát, onnantól nem rajtad állt a döntés.


Veregesd szépen vállon magad és nyugtázd, hogy elveszítettél egy barátot, és bizony, a saját hibádból. Ilyen barátok mellett ellenségre sincs szüksége az embernek.

2016. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen egyetértek az előttem szólókkal ugyan én lány vagyok de 9 évvel idősebb a párom két éve remekül megvagyunk és senkinek semmi köze hozzá. Honnan veszed hogy megmentetted? Egyáltalán mitől? Ahogy írtad nem egy drogos életképtelen pénz szipolyozó liba volt a csaj. Akkor mit is ártott volna? Nem lehet hogy véletlenül némi saját érdek húzódik a beavatkozásod hátterében? Egyáltalán hogy veszi a jogot bárki hogy más életét irányítsa? Őszintén sajnálom a srácot főleg ha szerelmes. Az első szerelem mindig meghatározó. Szerinted hogy fog ezentúl megbízni a "barátaiban"? Komolyan ott tartunk hogy már a bizalmasokban se lehet megbízni? Te konkrétan hátba támadtad. Örülj hogy nem küldött el a p...ba. Én minimum ezt megtettem volna sőt nem vagyok bosszúálló típus de ezért te is kést érdemelnél a hátadba. Örülhetsz hogy ő nem így gondolja. A minimum hogy átmegyek az utca túloldalára ha valaki aki ilyet tett velem szembe jön és örülhet ha nem köpöm le.

Az árulásnál nincs nagyobb vétek.

2016. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"De azzal, hogy kitálaltam, ami a leghelyesebb döntés volt"


Nem, marhára nem volt az, egy meggondolatlan, éretlen, rosszindulatú döntés volt, egy kártékony húzás a részedről, amivel beleavatkoztál mások életébe.


A barátod bizalmát egy életre eljátszottad, ezzel már nem tudsz mit kezdeni, az viszont előnyödre válna, ha legalább saját magaddal őszinte lennél olyan tekintetben, hogy mi volt a valós motivációd arra, amit tettél.


A te életedben is jönnek majd olyan helyzetek, amikor mások akarják megmondani, eldönteni helyetted, hogy ki a jó neked, mi a jó neked felnőtt nő létedre.


Mikor beleavatkoznak az életedbe, keresztbe tesznek neked ott, ahol a legjobban fáj, próbálj majd nem ítélkezni rajtuk a te mostani húzásodra visszagondolva.

2016. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Te kívülállóként mégis miért tudnád jobban, ki való kihez, mint ők maguk? Mindketten felnőtt emberek, el tudják dönteni, hogy egymásnak valók-e vagy sem, együtt akarnak-e lenni vagy sem. Ha mégsem sül el jól a dolog (amit te előre, ismételten: kívülállóként, nem tudhatsz), akkor is az a maguk döntése, maguk hibája, maguk belátása lesz.

Nem volt ehhez jogod, és nagyon ocsmány dolog volt részedről. Jót akartál egy fenét. Egy igaz barát örül a barátja örömének, nem direkt elveszi azt tőle. Pfujj, undorító vagy. Ilyen ellenséget nem kívánok senkinek, mint amilyen barátja vagy a srácnak.

2016. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helytelen beleavatkozni másnak a kapcsolatába,csak mert a haverod, baráti köröd egyik tagja.

Olyan,mintha te magad szerelmes lennél belé,és ezért zavar ennyi.

Nem is értem ,hogy volt p.ofád másnak a magánügyébe beleavatkozni, és a többi haverja vajon hány éves,hogy ennyire féltékenyek a másik boldogságára.

2016. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mintha régebben már olvastam volna ezt a sztorit.

Jól vigyázz, mit teszel, mert később lehetnek következményei. Az élet nem felejt.

2016. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Én a barátja vagyok és reális. Nem attól lesz egy barát jó, ha mindig mindenre bólogat. Néha tenni kell, ha fáj vagy ha rossz is először.


Mellesleg: Ha a ti gyereket ezt csinálta volna, biztos vagyok benne, hogy" eltakarítjátok a csajt az útból". Ennyi!

2016. máj. 19. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!