Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám? Én csak neki akartam a jót.20l

Figyelt kérdés

Van egy barátom (19), aki összejött egy csajjal (26). Friss volt a dolog és mondhatni titok, de a közeli haverok, barátok előtt nyilvánvaló. Se hülyék, se vakok nem vagyunk. Az elején azt hittük, hogy csak szórakozás, de aztán úgy tűnt, több ez. Hát az is volt. Említették neki a haverok meg én is, hogy ez így nem jó, korabelit kéne keresnie. Nem tetszett neki, ha kimondtuk a véleményünket. Volt, hogy rám is haragosan nézett és azt mondta, ez az ő dolga, nem tartozik másra. Úgy vettem észre fontos lett neki ez a nő, nagyon jól elvoltak. A leányző barátaival le is léptek egy hétvégére és hát gondolom magába bolondította rendesen. Egy ilyen korú fiút szexszel könnyű megfogni...


A haverok se gondolták normálisnak, de nem akartak beleszólni, mert tudták, hogy csak megharagszik stb. Én viszont tudom, hogy ez a nő csak tönkretette volna, így elmeséltem mindent az anyukájának. Az anyukája beszélt a lánnyal és elmondta, hogy az ő fia még túl fiatal, nem is volt még barátnője komoly. Szóval a lány mondhatni lemondott a dologról. A srácról a srác érdekében. Normális amúgy, viszafogott, zárkózottabb tipus, szóval nem egy r!b! amúgy, csak nem hozzá való.


A barátomék terve a kivárás, folyamatos adagolás lett volna. Nem a hirtelen bejelentés, mert tudták, hogy túl nagy falat lenne egyszerre.


De azzal, hogy kitálaltam, ami a leghelyesebb döntés volt, és aminek köszönhetően eltávolodtak egymástól. De ezért most haragszik és szóba sem áll velem. Az utcán is otthagyott, mikor próbáltam vele beszélni. Nagyon dühös rám. Pedig én mentettem meg mondhatni egy óriási hibától. Állítólag próbálkozik a lánynál még, de tutira semmit sem tudok, mert senkinek se mond semmit már. Megviseltnek látszik, mint aki nem alszik. Rosszul érzem magam, mert most neki is rossz, de én tényleg csak jót akartam. Pár hét és túl lesz rajta.


Mit csináljak? Hagyjam egy kicsit most, míg lenyugszik?


Jah és elmondhatjátok a saját véleményeteket is. Bár gondolom szerintetek is hülyeség lett volna összejönnie a nővel vagy bármi.


2016. máj. 19. 17:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt igazad. A helyedben nem zaklatnám tovább szegény srácot, ennek a barátságnak vége. Neki jobb is lesz nélküled, ilyen barát kinek kellene?
2016. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
"Tudjátok, h nekem van igazam, csak megakadtatok a beleszóltam a dolgába résznél..." De miért lenne neked igazad? Előre láttad a jövőt, hogy már pedig a haverodnak nem lesz jó azzal a nővel? Mert nem korabeli nő? Lehet,hogy sokkal jobban járt volna vele, mint egy korabelivel. Egy 26 éves nő jobb esetben már érettebben gondolkodik, mint egy 18-20 éves lány. Tisztelet a kivételnek! Meg akár hogy is nézzük senki se rajong azért ha beleszólnak a magán életébe, vélemény, tanács az ég oké, de így bele barmolni a dolgokba már túlzás.
2016. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hét évvel vagyok idősebb a barátomnál, és lassan öt éve vagyunk együtt, b+. Ha lett volna annak idején egy ilyen savanyú irigy kis liba mint te, ő se állt volna többé szóba vele, mondjuk biztos nem is hallgatott volna rá. Remélem megbeszélik, összejönnek újra és együtt élik le az életüket, szerencsére nélküled.
2016. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Hát édesem, ez rohadt nagy szemétség volt tőled.

Szerinted mire való a tizenéves kor? Arra, hogy az ember gyereke tapasztaljon, éljen, hibázzon. És aztán ebből tanuljon. De te ettől megfosztottad.

Nem bankot akart rabolni, nem heorinnal akarta magát szúrni. Hidd el nem lett volna semmi komoly baja. Még az sem biztos, hogy egyáltalán tényleg komolytalan volt a nő. Vagy ha igen, hát akkor nem ebből tanul az ember?

Ne mondd nekem, hogy te soha semmilyen hibát nem követtél el.


Teljesen jogosan haragszik rád, nagyon undorító volt amit műveltél. Egy idióta vagy aki nem képes mások helyzetébe belegondolni magát és ráerőlteti mindenkire a saját nézőpontját. Nőlj fel, 20 évesen ne ilyen fekete-fehéren lásd a világot. 25/N

2016. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
*képtelen
2016. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Undorító és a legkevésbé sem volt helyes, amit tettél. Én sem állnék veled többé szóba az fix. Rengeteg olyan JÓL működő kapcsolat van, ahol a felek között akár 10-15 év is van és mégis jól elvannak.

Egyáltalán nincs igazad, csak egy fölényeskedő, beképzelt hülye liba vagy, aki azt hiszi neki joga van mások életét tönkrecs*eszni és megmondani ki mit tegyen. Ha tök jól megvoltak, mint írtad és boldogak voltak együtt, akkor mi a lószarért kellett szétkúrnod? De most őszintén?! Egy barát ilyet NEM CSINÁL. Büszke lehetsz magadra, remélem többé rád sem néz, nem hogy még szóba álljon veled.

Egyet ne feledj: mindenki azt fogja visszakapni, amit adott, elég jó sors vár rád. :)


U.i.: Senkinek (!!!) nincs joga beleszólni a másik SAJÁT magánéletébe.

2016. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nagyon gerinctelen húzás volt tőled, remélem talál jobb barátokat. Foglalkozz a saját életeddel.
2016. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nekem is egy ilyen pitsa miatt - akit a barátnőmnek hittem - ment tönkre a kapcsolatom közel két év után.

A csaj mindenbe beleugatott, állandóan kibeszélt hol őt, hol engem, míg végül tök bizalmatlanok lettünk egymásnak, állandóan vitáztunk, végül szakítottunk.


Na, én azóta látni sem akarom a leányzót. Mégis MI JOGON szól bele mások MAGÁNéletébe, amihez SEMMI köze?!


Te ugyanez! A VOLT haverod max. pfára esik, és?! A normális barátok max. TANÁCSOT ADNAK, esetleg elmondják, mekkora idiótának gondolnak, majd VIGASZTALNAK, de NEM keverik a xart.

2016. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ezek után a közeledbe se mennék.Szüleim között 14! év van és köszönik szépen teljesen jól megvannak immáron 24 éve.Nem értem minek kell beleszólni a másik életébe, neked talán nincs mivel lefoglalnod magad?Ha jól megvoltak akkor minek piszkálni?

Komolyan tedd fel magadnak a kérdést:Ha egy sráccal jelenik meg és kiderül, hogy meleg, akkor szakításra bírtad volna, és összehozod egy lánnyal, mert szerinted az lenne a "helyes"? Hm?

Csak majd jusson eszedbe, ha egyszer véletlenül összejössz valakivel, aki 4-5 évvel fiatalabb vagy idősebb mint te, hogy szakítanod kell, mert esetleg az egyik barátodnak nem tetszik...

2016. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
egészen véletlenül.. nem vagy te szerelmes abba a srácba?? :D csak úgy kérdem. am meg szemétség volt a részedről
2016. máj. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!