Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám? Én csak neki akartam a jót.20l

Figyelt kérdés

Van egy barátom (19), aki összejött egy csajjal (26). Friss volt a dolog és mondhatni titok, de a közeli haverok, barátok előtt nyilvánvaló. Se hülyék, se vakok nem vagyunk. Az elején azt hittük, hogy csak szórakozás, de aztán úgy tűnt, több ez. Hát az is volt. Említették neki a haverok meg én is, hogy ez így nem jó, korabelit kéne keresnie. Nem tetszett neki, ha kimondtuk a véleményünket. Volt, hogy rám is haragosan nézett és azt mondta, ez az ő dolga, nem tartozik másra. Úgy vettem észre fontos lett neki ez a nő, nagyon jól elvoltak. A leányző barátaival le is léptek egy hétvégére és hát gondolom magába bolondította rendesen. Egy ilyen korú fiút szexszel könnyű megfogni...


A haverok se gondolták normálisnak, de nem akartak beleszólni, mert tudták, hogy csak megharagszik stb. Én viszont tudom, hogy ez a nő csak tönkretette volna, így elmeséltem mindent az anyukájának. Az anyukája beszélt a lánnyal és elmondta, hogy az ő fia még túl fiatal, nem is volt még barátnője komoly. Szóval a lány mondhatni lemondott a dologról. A srácról a srác érdekében. Normális amúgy, viszafogott, zárkózottabb tipus, szóval nem egy r!b! amúgy, csak nem hozzá való.


A barátomék terve a kivárás, folyamatos adagolás lett volna. Nem a hirtelen bejelentés, mert tudták, hogy túl nagy falat lenne egyszerre.


De azzal, hogy kitálaltam, ami a leghelyesebb döntés volt, és aminek köszönhetően eltávolodtak egymástól. De ezért most haragszik és szóba sem áll velem. Az utcán is otthagyott, mikor próbáltam vele beszélni. Nagyon dühös rám. Pedig én mentettem meg mondhatni egy óriási hibától. Állítólag próbálkozik a lánynál még, de tutira semmit sem tudok, mert senkinek se mond semmit már. Megviseltnek látszik, mint aki nem alszik. Rosszul érzem magam, mert most neki is rossz, de én tényleg csak jót akartam. Pár hét és túl lesz rajta.


Mit csináljak? Hagyjam egy kicsit most, míg lenyugszik?


Jah és elmondhatjátok a saját véleményeteket is. Bár gondolom szerintetek is hülyeség lett volna összejönnie a nővel vagy bármi.


2016. máj. 19. 17:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy barát nem attól lesz jó barát valóban, hogy mindenre bólogat, hanem attól, hogy tiszteli a barátja magánéletét, döntéseit, és ha bajba kerül, teljes vállszélességgel támogatja.
2016. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
A srác helyében én se szólnék hozzád ezek után. Egyáltalán mi alapján döntötted el, hogy nem lesz neki jó amellett a nő mellett? Miért avatkozol bele más életébe?
2016. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
A kérdés kitalált.A kérdező unatkozik.
2016. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Kisanyám, magas óról lehet nagyot esni.

Nem tűnt fel hogy senki se ért veled egyet?

Az önteltséged bicskanyitogató. Már csak ezért se lennék a barátod.

Egy sunyi kis xarkavó fapi.na vagy. Konkrétan.


Vissza kapod te még ezt. Elég ha a pasik megtudják ezt a húzásod. Biztos lesz aki elmeséli...


Mit tegyél?

Beszélj a csajjal, hogy egy irigy, gonosz, xarkavaró pi.csa voltál, és már nagyon bánod, mert nem volt igazad.


De a barátod valószínűleg így is gyűlölni fog egész életében.

2016. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó és pofátlan vagy, az egyszer biztos. Soha többé nem állnék szóba veled és el is terjeszteném rólad, hogy belepofázol mások MAGÁNéletébe. Huh, komolyan felhúztál... nem csodálom, hogy a srác nemakarta elmondani neked, hiszen lám, tönkre is tetted a boldogságát. Remek barát vagy, veregesd vállon magad. Meg is tapostalak volna a srác helyében.


23N

2016. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

mÁr ne is hargudjál,de sztem teljesen jogos hogy ki van akadva, találhatott volna 1 normális lányt te meg jól kib...tál vele. Batrátként annyi lett volna a feladatod hogy vele beszélsz,ő meg eldönti mit akar ,nempedig árulkodsz.

Mi történhetett volna? Legfeljebb szétmennek és akkor tudott volna tanulni hibájából, ehelyett jól el**tad neki, gratulálni tudok

2016. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szégyelld magad.

7 év nem olyan vészes egyébként,nem 20.

Te nem reális vagy,hanem fontoskodó.

Én sem állnék szoba veled többet.

2016. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Szergej55 ***** válasza:
Ez az ő döntése, dolga lett volna. Ha nagyon nyilvánvalóan rossz, akkor ezt neki, csakis neki jelezhetitek, hogy úgy látjátok, de ez nem néhány hét alatt dől el az esetek 99%-ában, szóval felesleges volt házmestert játszani.
2016. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Én tényleg jót akartam. Minek akarnak neki rosszat? Gyerekkori barátom...

Tudjátok, h nekem van igazam, csak megakadtatok a beleszóltam a dolgába résznél...


A bunkó válaszolóknak üzenem: Nálam az igazság! Tetszik v sem! Lehet pofázni, de mindhiába.


Megkeresem majd két hét múlva. Dehogy beszélek azzal a nővel, ő se beszélne velem szerintem.

2016. máj. 19. 19:43
 20/30 anonim ***** válasza:
Ez kamu. 100% hogy pár éve olvastam már ugyanezt a sztorit itt. A kérdező előtúrja a régi kèrdéseket és újra kiírja.
2016. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!