Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemről találtam meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemről találtam meztelen képeket a fénykép mappába, ti rákérdeznétek? A többi lent. Gáz nagyon

Figyelt kérdés
Kerestem a kisfiam babaképeit,és a férjemnek volt egy külön képek mappája,és ott voltak meztelen képek róla,hát bele pirultam,no nem azért mert prűd vagyok...arról a bizonyos testrészéről,és hát álló állapotba volt,januári feltöltéssel,teljesen ledöbbentem,és ha a nagylány találja meg?Basszus ez nagyon gáz,véleményt szeretnék!!!
2016. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
0%
A feleség leírta, hogy ő még meztelen képet sem csinált soha magáról. Több hozzászólásából is süt a prűdség, valószínűleg a szexuális életük is ennek megfelelő. A férj valószínűleg csak egy kis online izgalomra vágyott, ami nem megcsalás és addig sem az asszonyát nyúzta, hogy ugyan már, ne havonta egysuer elégítse ki, kötelességből.
2021. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Ennyi, buta rosszindulatú embert!!!
2021. okt. 3. 21:18
 53/55 anonim ***** válasza:
mi lett veletek? sikerült megbeszélni?
2021. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Azért, hogy valaki prűd, és nem csinál meztelen képet az szerintem nincs összefüggésben. Köszönöm, a szexuális életem rendben van. Valószínűleg, a saját házaséletedet jellemezted a havi 1 alkalommal:)), sajnállak:))), biztos ezért vagy ilyen frusztrált, hogy ilyen indulatosan írsz..egyébként ez 2016-os probléma volt azóta kevés idő eltelt:)))
2021. okt. 3. 21:28
 55/55 anonim válasza:
Szia :) mostmár mi a helyzet ?
2023. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!