Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemről találtam meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemről találtam meztelen képeket a fénykép mappába, ti rákérdeznétek? A többi lent. Gáz nagyon

Figyelt kérdés
Kerestem a kisfiam babaképeit,és a férjemnek volt egy külön képek mappája,és ott voltak meztelen képek róla,hát bele pirultam,no nem azért mert prűd vagyok...arról a bizonyos testrészéről,és hát álló állapotba volt,januári feltöltéssel,teljesen ledöbbentem,és ha a nagylány találja meg?Basszus ez nagyon gáz,véleményt szeretnék!!!
2016. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
92%
Én is szembesíteném a dologgal és valószínűleg én se lennék nőies.
2016. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk elég hülye, ha szem előtt hagyta :-D ... Lehet csak egy kis virtuális kalandozás, egy kis izgalom. Ha komoly lenne a dolog, szerintem jobban eldugná.

De egyébként te még egy szeretődnek sem csináltál meztelen képeket magadról? :-P

2016. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Minden rezdülését figyelni fogom!!!Én soha nem csináltam meztelen képet magamról,nem is kért senki.De szerintem nem ez a gáz,hanem az,amit ő tett,tesz...
2016. máj. 20. 13:10
 24/55 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem olyan hatalmas gond ez mint amekkorának gondolva van.
2016. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
59%

19-es hozzászóló leírta a gondolataimat!

Viszont a helyedben még várnék a szembesítéssel! Előbb kideríteném a társkeresős profilját a férjednek, csinálnék egy fake profilt felvenném vele a kapcsolatot. És a megszerzett információk után elbeszélgetnék vele.

2016. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg a reakcióját. Sajnos nagyon sok pasi csinálja ezt, nem mondom, hogy mindenki, de elég sokan... Tőlem nem tenné zsebre, amit kap, te se kíméld. Jó ötlet hogy először csak a képeket említsd, és reakciótól függően adagold a többit, de ne hagyj ki semmit. És ne dőlj be az ártatlan kiskutya szemeknek...

Addig meg valahogy bírd ki, nem irigyellek :/

2016. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
21%
Tök jó, hogy átment itt mindenki pasigyűlölőbe ... Vajon az melyik feleségnek jutott eszébe, hogy egy negyvenes, ereje teljében lévő férfi az mellett a nő mellett, akit élete párjának és gyerekei anyjának választott, miért tesz ilyet? Miért kell neki máshonnan izgalom? Miért kell neki szexualitás MÁSHONNAN? Persze, biztos azért, mert csak egy bunkó pasi :-P ... biztos azért ... :-(
2016. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
61%
64%-os. Ha nincs otthon asszonykával minden rendben, AKKOR SEM választom ezt a megoldást! Ha viszket a farka és nem bír vele, asszonyka pedig nem elég neki, akkor le kell zárni a kapcsolatot (ami tudom, nem egyszerű) és utána lehet partnerkeresőzni. De nem előtte!
2016. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
0%

#28:

Igazad van ebben teljesen! Én sem ilyen vagyok, még komoly kapcsolati válság esetében sem (másfél év szex nélkül, házasságban) sem tettem ilyet! De! Lehet nem is konkrét megcsalásról van szó, lehet csak egy kis levelezés, csetszex volt, képcserével, ami egy kis izgalmat, egy kis önbecsülést hozott.

Sokkal többször voltam tanúja annak, hogy asszonyka lép félre, mert nem kapja meg azt a törődést, figyelmet, amire szüksége van. Nem kap a kapcsolatban udvarlást, bókot, nem érzi magát nőnek. És ez miatt kell egy kis hódítás, valaki akitől ismét annak érzi magát, aki a lábai előtt hever. Az az attitűd sokszor kimerül egy kis meredekebb flörtölésben, udvarlásban, stb. és tényleges megcsalás nem lesz belőle. De elárulom nagyon sokszor igen :-P (a válásom után direkt mentem ilyenekre és tucatszám lehet kaszálni ;-) ).

Na most, ez az érzés nálunk férfiaknál is ugyan úgy elő tud jönni. Velünk is megtörténik, hogy már nem érezzük férfinak magunkat az asszony mellett, hogy úgy érezzük elveszett a shármunk, hogy vajon tudunk -e még hódítani? És ez nálunk is sokszor kimerül egy kis csetelésben, ismerkedésben, kép küldözgetésben ...

2016. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
34%

En fent vagyok egy szex cset oldalon, ami nem parkereses, meg nem affer (kulfoldi oldal) es tolem baromira messze lako emberekkel (usa) szex csetelek, Skype vetkozes es hasonlok.


Ettol fuggetlenul imadom a ferjem, nem csalnam meg de a szexualis eletunk a zero fele konvergal szoval ez ilyen miert ne alapon szuper. Mas kerdes, hogy az en ferjem is kibukna ha megtudna:-))


Az egeszbol csak azt szerettem volna kihozni, h kozel sem biztos h megcsal vagy meg akar csalni, lehet h csak az exhibicionizmusat eli ki szex cseten ill azzal ha ilyen fotokat kuldozget masoknak:-)))

2016. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!