Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemről találtam meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemről találtam meztelen képeket a fénykép mappába, ti rákérdeznétek? A többi lent. Gáz nagyon

Figyelt kérdés
Kerestem a kisfiam babaképeit,és a férjemnek volt egy külön képek mappája,és ott voltak meztelen képek róla,hát bele pirultam,no nem azért mert prűd vagyok...arról a bizonyos testrészéről,és hát álló állapotba volt,januári feltöltéssel,teljesen ledöbbentem,és ha a nagylány találja meg?Basszus ez nagyon gáz,véleményt szeretnék!!!
2016. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! De akkor se csináljon ilyet egy házas kisgyerekes apuka ha otthon haldoklik a szex az asszonnyal ez baromi rosszul tud esni volt ilyenbe rèszem hidd el hát nem volt kellemes átèlni pedig naponta 2x szexeltünk, kènyeztettem mindent megadtam neki, mèg prűd se vok. Azóta vège lett annak a kapcsolatnak főleg emiatt hogy semmibe vett ès másnak is kelleti magát mintha nem lennèk elèg.
2016. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

31-es 30-as vagyok. Abban egyetetek, hogy nagyon rosszul tud esni a masik felnek, viszont nem megcsalas kategoria, inkabb egyfajta magamutogatas/unalomuzes, kiszakadas a hetkoznapok unalmabol.


Nalunk nincs szex, de egyaltalan zero, semmi. Megcsalni nem szeretnem, szoval nekem ez egy koztes ut. A volt ferjem hasonlo volt a te volt ferjedhez, de az ilyen tipusu emberek mindig megcsalnak masokat fuggetlenul attol, h otthon megkapnak mindent:-)))


Nekem is rosszul esett, mondjuk el is valtam:-))Remelem h a kerdezo ferje nem csalja a kerdezot, vagy legalabbis nem keszul ra, de ilyenkor erdemes a hazassagot gorcso ala vonni:-)))

2016. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
75%

na mi lett az eredmény? gyorsan átfutottam mi is ez a pillantas.hu, természetesen társkereső és képeket is lehet küldeni. én azt tartom valószínűnek, hogy emberünk kiszemelt magának valakit és azután keresett rá facebookon hogy beszéltek esetleg képet cseréltek.. de ez majd talán kiderül ha írsz kedves kérdező.

(pasi vagyok de az ilyen férgeket kiherélném)

2016. máj. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
32# tènyleg igazad van azt nem tudom h engen megcsalt e soha nem derült ki ès mostmár nem is fog. Az önbizalmamat viszont lenullázta azzal hogy emellett más nőket is nèzegetett a neten mèg akkor is ha csak 5 percre tudott gèp elè ülni csak azt csinálta rajta.
2016. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 Titusztitusz ***** válasza:
65%
Szerintem is elég "gáz" a dolog...Sőt...Nagyon-nagyon az...Úgyhogy én a helyedben alaposan utánanéznék annak, hogy MI CÉLBOL készültek ezek a képek, és HOVA vannak még feltöltve...
2016. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy nem megcsalni akarja , vagy csajozni a meztelen képekkel, ha nem valami fórumra felrakni. Lehet csak unatkozik és ilyen játékot talált :)
2016. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
52%
Kétlem...aki már ilyet "játszik" biztosan tovább is menne.
2016. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
53%
Kerdezo!mi tortent veletek azota?
2016. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
68%
feltételezem nem jól sült el a dolog és jelenleg rohadtul nem érdekli a GYK.. megértem hogy nem válaszol.
2016. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Látom elég sokan kíváncsiak,mi lett a vége.Nagy lelki vívódás után,megkérdeztem,hát le kellett volna a pofáját fényképezni ,nagyon meglepődött,és elvörösödött,és látszott nagyon kínos neki,hebegett habogott...annyit mondott,először poén volt,regisztrált,jó ok,januártól márciusig elég sok gondunk volt,még a válás is szóba jött...nyilván nem mentség!Először tett fel magáról egy sima képet,és ez a nő kért tőle meztelent,mert neki már volt fent magáról,férjem gyorsan csinált és elküldte,választ nem kapott.Persze nem hittem de,az mentette meg,hogy ez a rendszer jegyzi az utolsó belépést,és tényleg febr 3-óta nem lépett be,ill,hibernálta magát,és a levelet is,láttam.Életem legpocsékabb napjain vagyok túl:((köszönöm a sok együtt érző hozzászólást,persze bocsánat kérés megvolt,esküdözés,hogy most volt ez először,és soha nem csinál ilyet,hát majd elválik...
2016. máj. 22. 14:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!