Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza! Miért?

Figyelt kérdés

Barátom több mint egy órája nem reagál az üzenetemre. Miért csinálja? Pasik ti milyen ok miatt nem reagáltok a barátnőtök üzenetére?

Úgy gondolom nem keresem várok míg ő keressen mert sok helyen olvastam, hogy ez zavarhatja a pasikat ha a nőjük gyakran írogat. Ez valóban igaz? Mi a sok?


2016. jún. 24. 08:54
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Mert pentek reggel van. Majdnem mindenki dolgozik. Ne irogass, dolgozz te is.
2016. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%

1 órája semmi??? Kemény az élet...

Komolyan vannak ilyen nők? Nem akarom elhinni....

2016. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg dolgozik. Én is munkahelyről irogattam. de bakker egy rövid választ sem várhatok el? Vagy a nem írással jelzi, hogy nem ér rám és hagyjam? De ez így gáz, nem?
2016. jún. 24. 08:58
 4/60 Inessential ***** válasza:
100%

Az a gáz, amit csinálsz.

1 órája nem ír?

Világvége..

2016. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
De mar agyergorcsot kaptal volna az en baratomtol. O annyira elfoglalt hogy neha bejon egy hivas az irogatasunk kozbe, felveszi, letargyalja es utana annyira elterelodik hogy csak orak mulva jut eszebe visszairni. Most en is porogjek hogy mit jelezel ezzel? Semmit. Azt hogy felvette a telefont es nem tud egyszerre ot helyre oda figyelni. Ennyit jelez. Nem tobbet.
2016. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

MÁR LASSAN 2 ÓRÁJA.. akkor szerintetek kattogjak ezen és valószínű fog keresni ha ráér?

Ugye ez nem azt jelenti, hogy annyira nem vagyok fontos neki?

2016. jún. 24. 09:11
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
6,kamu kérdés. most túltoltad. te is tudod, hogy életszerütlen 1-2 óra miatt így gondolkodni.
2016. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
Ez semmi. Az én barátomnak jó ha három naponta eszébe jutok. Ne reagáld ennyire túl, mert felesleges. Ha ezen múlik, hogy mennyire szeret az régen rossz. Inkább te is foglald le magad valamivel.
2016. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

hidd el hogy nem kamu kérdés. A munkatársam már azt mondta, elzárja a telefonomat mert rossz rám nézni, hogy azt nyomkodom és kattogok.

Nekem fontos az azonnali visszacsatolás, én amint lehetőségem van egyből válaszolok.

2016. jún. 24. 09:15
 10/60 A kérdező kommentje:
azt hiszem elrakom a telefonomat és a munkára összpontosítok amennyire tudok, de tényleg 1 sorral is hogy most nem tudok írni, később beszélünk. h ennyit írna én már totál lenyugodnék.
2016. jún. 24. 09:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!