Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza! Miért?

Figyelt kérdés

Barátom több mint egy órája nem reagál az üzenetemre. Miért csinálja? Pasik ti milyen ok miatt nem reagáltok a barátnőtök üzenetére?

Úgy gondolom nem keresem várok míg ő keressen mert sok helyen olvastam, hogy ez zavarhatja a pasikat ha a nőjük gyakran írogat. Ez valóban igaz? Mi a sok?


2016. jún. 24. 08:54
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem :( beszeld meg vele mindenkepp ezt,hogy neked fontos h rendszeresen biztositsa hogy szeret.. legalabb tenyleg irjon valamit. En is igenylem ezt egy kapcsolatban.
2016. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég jól bírom, reggel óta nem írt. Én nem írtam neki szóval nem mentem, az agyára, mert kibírom csak iszonyúan rosszul esik és az egész délelőttöm el lett rontva. Munkámra sem tudok koncentrálni nem vagyok hatékony. Komolyan ha csak 1 mondatot nem is pár szót ír én nyugodt vagyok és tőlem ha csak este délután beszélünk az sem baj, de ez a vissza nem írás ettől ki vagyok.
2016. jún. 24. 13:34
 53/60 A kérdező kommentje:
Írt :) Úgy vettem ki, hogy nincs velem semmi baja. akkor lehet tényleg elfoglalt volt csak. Nem mondtam semmit neki, hogy idegesített stb.
2016. jún. 24. 14:29
 54/60 anonim ***** válasza:
Mit irt??
2016. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

Kérdezte mi újság, meg hogy ő most ért haza meg hogy hogy birom a hőséget.

Tök olyan mint mikor reggel beszéltünk, szerintem elfelejtette vagy nem tartotta fontosnak hogy vissza írjon (nem esne jól mindegy) de hangnemből meg amit írt szerintem semmi baja velem.

2016. jún. 24. 14:48
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs más dolgod egész nap mint ezen kattogni?
2016. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már bombázhatod percenként a lényegtelen üzeneteiddel!
2016. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

De most is ezen szőrözöl, hogy "szerintem elfelejtette vagy nem tartotta fontosnak hogy vissza írjon (nem esne jól mindegy)"...

Istenem, veled van, téged szeret, ne ettől tedd már függővé azt, hogy jó - e a párkapcsolatotok vagy sem.

Figyelj, nekünk például kint sincs a Facebookon, hogy együtt vagyunk! Gondolom ettől te már a falat kaparnád a hisztid közben...

2016. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
58-as. Nem ettől teszem függővé. Csak jol esik napközben közbe kommunikálni. Meg ha kedvesen ir nem ugy mintha a tesoja haverja lennék (ezalatt becézett megszolitas csók elköszönést értek)
2016. jún. 24. 15:34
 60/60 anonim ***** válasza:

Ha ő válaszol te rögtön írsz újra és arra is várnád a gyors választ,ez egy vége nincs folyamat részedről.Előbb-utóbb lesz egy olyan üzeneted amire már nem fog gyorsan válaszolni.

Esetleg beszéljétek meg,hogy akinek nincs pillanatnyilag ideje a másikra az az utolsó üzenetével lezárja a beszélgetést,hogy a másik ne várja hiába a gyors választ.

2016. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!